انتقاد ترامپ از رئیس‌جمهور فرانسه: ایران پیام‌های متناقض دریافت می‌کند

17/05/1398 09:43 ب.ظ

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از رئیس‌جمهوری فرانسه نوشت که ایران 'به شدت به دنبال گفت‌وگو با آمریکا' است، اما پیام‌های متناقض دریافت می‌کند. اخیرا المانیتور گزارش داده بود که امانوئل مکرون از حسن روحانی دعوت کرده تا در نشست گروه هفت با ترامپ دیدار کند، اما روحانی این دعوت را رد کرده است.

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا ضمن انتقاد از رئیس‌جمهوری فرانسه نوشت که ایران 'به شدت به دنبال گفت‌وگو با آمریکا' است، اما پیام‌های متناقض دریافت می‌کند. اخیرا المانیتور گزارش داده بود که امانوئل مکرون از حسن روحانی دعوت کرده تا در نشست گروه هفت با ترامپ دیدار کند، اما روحانی این دعوت را رد کرده است. دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، با انتشار دو توییت ضمن انتقاد از رئیس‌جمهوری فرانسه نوشت که ایران"به شدت به دنبال گفت‌وگو با آمریکا" است، اما پیام‌های متناقض دریافت می‌کند.

آقای ترامپ در توییت‌هایی که روز پنج‌شنبه منتشر کرد، نوشت که امانوئل مکرون، از طرف آمریکا سخن نمی‌گوید.

رئیس‌جمهور آمریکا نوشت:"می‌دانم که نیت امانوئل مانند بقیه خوب است، اما هیچ کس به جز ایالات متحده از طرف ایالات متحده سخن نمی‌گوید. هیچ‌کس به هیچ شکل و مدلی، ما را نمایندگی نمی‌کند." اخیرا گزارش‌های ضد و نقیضی درباره تلاش‌های میانجیگرایانه امانوئل مکرون برای برقراری ارتباط بین تهران و واشنگتن منتشر شده است.

Iran is in serious financial trouble. They want desperately to talk to the U.S., but are given mixed signals from all of those purporting to represent us, including President Macron of France....۱۷ مرداد ۱۳۹۸چنانکه وب سایت المانتیور گزارش داده بود، آقای مکرون از حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران دعوت کرده است تا در نشست بعدی سران کشورهای عضو گروه هفت شرکت کند و در حاشیه این اجلاس با دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا دیدار کند. headtopics.com

آخرین امید دشمنان امریکن کانسرتیو: آمریکا باید از عناصر داخلی که خواهان تغییرند حمایت کند.

ادامه مطلب:
bbcpersian »

فرانسه و انگلیس زحمت کشیدند تاامریکا راازایران باانقلاب 57 بیرون کرد.زمانی که برجام انهمه پول راازطرف امریکا تزریق کرد سفارت امریکا را کمک نکردند بازشودفقط اعتمادایران به اروپا بیشتر شد. الان هم اگر فرانسه و انگلیس پشت پرده حمایت به ایران نمی دادند سفارت امریکا درایران باز میشد

دولت اسد از طرح تشکیل منطقه امن در شمال سوریه انتقاد کرد🔺دولت اسد از طرح تشکیل منطقه امن در شمال سوریه انتقاد کرد ⚡️دولت سوریه روز پنجشنبه ۱۷ مرداد ماه، ضمن متهم کردن ترکیه به «جاه‌طلبی‌های توسعه‌طلبانه» گفت که توافق واشنگتن و آنکارا برای ایجاد یک «منطقه امن» در شمال شرقی سوریه، نقض حاکمیت این کشور است. هرجا نا امنی است،آمریکا هم هست. اگر آمریکاییها گورشون را گم میکردند،منطقه به آرامش میرسید.

سفر ترامپ به دیتون و ال‌پاسو پس از کشتار اخیر؛ معترضان تجمع کردندیکی از معترضان با اشاره به سخنان ترامپ می گوید:«سخنان نفرت‌ پراکن او الهام‌ بخش افرادی است که مستعد خشونتند و من شاهد نتیجه مستقیم این سخنانم»

ترامپ خطاب به ماکرون: هیچ‌کس حق صحبت با ایران از جانب آمریکا را نداردترامپ خطاب به ماکرون: هیچ‌کس حق صحبت با ایران از جانب آمریکا را ندارد هیچ کس حق شکر خوردن نداره الا این جناب سروان ترامپ_دیوانه 😜😜😜 باز دوماد اسرائیلیش زیر گوشش چی خوند که قاطی کرد وی در ادامه خطاب به تهران افزود: دیگه مامانت نیستم

دو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدنددو تن از طراحان حمله مسلحانه به دیپلمات ترک در اربیل از پای درآمدند

خواهرم از وکالتی که به او دادم سو استفاده کرده، آیا می‌توانم از او شکایت کنم؟

خروج از برجام و تحریم ظریف یک تصمیم احمقانه بود/ ترامپ بدترین رییس‌جمهور آمریکا در طول تاریخ است/ مشکل نفت‌کش‌ها باید از طریق مذاکره حل شود/ فشار حداکثری سیاستی شکست خورده استاستاد دانشگاه آیووا آمریکا در گفت‌وگو با ایلنا: خروج از برجام و تحریم ظریف یک تصمیم احمقانه بود/ ترامپ بدترین رییس‌جمهور آمریکا در طول تاریخ است/ مشکل نفت‌کش‌ها باید از طریق مذاکره حل شود/ فشار حداکثری سیاستی شکست خورده است

دونالد ترامپ نظرات اخیرش را در توییتر منتشر کرده است

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، با انتشار دو توییت ضمن انتقاد از رئیس‌جمهوری فرانسه نوشت که ایران"به شدت به دنبال گفت‌وگو با آمریکا" است، اما پیام‌های متناقض دریافت می‌کند.

آقای ترامپ در توییت‌هایی که روز پنج‌شنبه منتشر کرد، نوشت که امانوئل مکرون، از طرف آمریکا سخن نمی‌گوید.

رئیس‌جمهور آمریکا نوشت:"می‌دانم که نیت امانوئل مانند بقیه خوب است، اما هیچ کس به جز ایالات متحده از طرف ایالات متحده سخن نمی‌گوید. هیچ‌کس به هیچ شکل و مدلی، ما را نمایندگی نمی‌کند."

اخیرا گزارش‌های ضد و نقیضی درباره تلاش‌های میانجیگرایانه امانوئل مکرون برای برقراری ارتباط بین تهران و واشنگتن منتشر شده است.

Iran is in serious financial trouble. They want desperately to talk to the U.S., but are given mixed signals from all of those purporting to represent us, including President Macron of France....۱۷ مرداد ۱۳۹۸چنانکه وب سایت المانتیور گزارش داده بود، آقای مکرون از حسن روحانی رئیس‌جمهوری ایران دعوت کرده است تا در نشست بعدی سران کشورهای عضو گروه هفت شرکت کند و در حاشیه این اجلاس با دونالد ترامپ رئیس‌جمهوری آمریکا دیدار کند.

بر اساس گزارش المانیتور، این دعوت از سوی رئیس‌جمهور ایران رد شد.

اما یک دیپلمات فرانسوی که نامش فاش نشد، در مصاحبه‌ای با خبرگزاری رویترز این گزارش را تکذیب کرد و گفت چنین دعوتی اصولا صورت نگرفته است.

احتمالا توییت‌های روز پنج‌شنبه دونالد ترامپ در واکنش به این گزارش‌ها منتشر شده‌اند.

ترامپ در این توئیت‌ها نوشته است که ایران با مشکلات جدی اقتصادی روبه‌رو است.

رئیس‌جمهوری آمریکا در حالی نوشته که ایران"به شدت" به دنبال مذاکره است که آیت‌الله خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی هرگونه مذاکره با آمریکا را ممنوع کرده است.