ایالات متحده آمریکا, انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا, دونالد ترامپ, کاخ سفید, ویروس کرونا, کووید-۱۹

ایالات متحده آمریکا, انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

انتقال ترامپ به بیمارستان؛ چه داروهایی برای رئیس‌جمهوری آمریکا تجویز شده است؟

گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد.

03/10/2020 09:13:00 ق.ظ

گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد.

گروهی از پزشکان بر این باور هستند که تزریق دارویی تائیدنشده به دونالد ترامپ با توجه به سن بالای او می‌تواند به طور بالقوه خطرناک باشد.

دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه تنها چند ساعت پس از تائید ابتلایش به ویروس جدید کرونا در بیمارستانی نظامی در حومه واشنگتن بستری شد.رئیس جمهوری ایالات متحده در عین حال با انتشار یک پیام ویدئویی تاکید کرد که حالش «خوب» است. او در این پیام کوتاه گفت: «مایلم از همه به خاطر حمایت خارق العاده شان تشکر کنم. فکر کنم که حالم خیلی خوب است اما می خواهیم مطمئن شویم که همه چیز خوب پیش می رود.»

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

چهل و پنجمین رئیس جمهوری آمریکا دقایقی پس از انتشار این پیام ویدئویی در حالی که ماسک به صورت زده بود با عبور از حیاط کاخ سفید سوار بالگردی شد که او را به بیمارستان والتر رید در حومه واشنگتن منتقل کرد.دونالد ترامپ، ۷۴ ساله، جمعه شب از این داخل این بیمارستان نیز در صفحه توئیتر خود نوشت: «فکر کنم حالم خوب است! از همه ممنونم! با عشق!»

به کانال تلگرام یورونیوز فارسی بپیوندیدکیلی مک انینی، سخنگوی کاخ سفید گفته است که رئیس جمهوری آمریکا چند روز آینده را در بیمارستان سپری خواهد کرد. به گفته وی انتقال دونالد ترامپ به بیمارستان به توصیه کارشناسان پزشکی و براساس «رعایت کامل جوانب احتیاطی» صورت گرفته است. headtopics.com

سخنگوی کاخ سفید افزود که دونالد ترامپ وظایف خودش را از بیمارستان والتر رید که دفتر کار ویژه ای برای رئیس جمهوری آمریکا در داخل آن در نظر گرفته شده است انجام خواهد داد.انتقال دونالد ترامپ به بیمارستانAP Photoاز روند درمان دونالد ترامپ چه می دانیم؟کیلی مک انینی جمعه شب همچنین با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که برای دونالد ترامپ بنا به تشخیص متخصصان داروی ضدویروسی «رمدسیویر» تجویز شده است. سخنگوی کاخ سفید در عین حال تاکید کرده است که رئیس جمهوری آمریکا به تنفس با ماسک اکسیژن احتیاج ندارد.

شان کانلی، پزشک دونالد ترامپ روز جمعه در جدیدترین گزارش خود از حال وی نوشت که رئیس جمهوری آمریکا «همچنان از خستگی رنج می برد اما روحیه خوبی دارد.»لحن گزارش روز جمعه پزشک دونالد ترامپ نسبت به گزارش اولیه او در روز پنجشنبه جدی تر است. شان کانلی در گزارش پنجشنبه شب خود تاکید کرده بود که حال بیمارش «خوب» است.

تردید درباره اثر رمدسیویر روی بیماران کرونا؛ اروپا قرارداد میلیونی امضا کردمن در زمینه استفاده از داروهای آزمایشی و تائیدنشده برای [بیماران مسن] به طور کلی بسیار محتاط هستم.کارلا پریسینوتومتخصص در دانشگاه کالیفرنیااز سوی دیگر پزشکان آمریکایی روز جمعه ترکیبی از پادتن ها را که شرکت داروسازی «ریجنران» (Regeneron) تولید کرده است به دونالد ترامپ تزریق کردند. این محصول شرکت «ریجنران» در مرحله آزمایش بالینی است و استفاده از آن تائید نشده است.

گروهی از پزشکان نسبت به تزریق این دارو به رئیس جمهوری آمریکا اعتراض کرده اند. آنها بر این باور هستند که تزریق این دارو به دونالد ترامپ در حالی که هنوز از اثرات جانبی آن اطلاعات کاملی در دسترس نیست «بی احتیاطی» محسوب می شود.این گروه از پزشکان همچنین تاکید می کنند که با توجه به سن بالای دونالد ترامپ تزریق داروهای تائیدنشده می تواند به طور بالقوه خطرناک باشد. کارلا پریسینوتو، متخصصی که در دانشگاه کالیفرنیا فعالیت می کند در این باره گفت: «من در زمینه استفاده از داروهای آزمایشی و تائیدنشده برای [بیماران مسن] به طور کلی بسیار محتاط هستم.» headtopics.com

رئیس کل دادگستری استان خوزستان معترضان به وضعیت کم‌آبی را «معاندین نظام» خواند روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته است حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت؛ نخست وزیر اسرائيل انگشت اتهام را به سوی ایران نشانه برد

انتقال رئیس‌جمهوری آمریکا به بیمارستانAP Photoدونالد ترامپ جونیور، پسر رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه در مصاحبه با شبکه «فاکس نیوز» گفته بود که تلفنی با پدرش صحبت کرده و او بیماری «کووید ۱۹» را «جدی» گرفته است. فرزند دونالد ترامپ با این حال افزود که رئیس جمهوری ایالات متحده به انجام وظایفش ادامه می دهد.

علاوه بر دونالد ترامپ شمار دیگری از چهره های حزب جمهوریخواه از جمله چند عضو این حزب در مجلس سنا و همچنین کلیان کانووی، مشاور پیشین رئیس جمهوری آمریکا طی ساعات گذشته اعلام کرده اند که به ویروس جدید کرونا مبتلا شده اند. ادامه مطلب: euronews فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

گلاب عسل و لیمو ترش هرروز صبح قبل از هرچیز بهتره انشالا همه خوب شند چوب خدا صدا ندارد هدف ترامپ و تیم تبلیغاتیش از این عنتر بازی ابتلا به کرونا : ۱- خلاصی از زیر سوال رفتنش بابت سو مدیریت در بحران کرونا با این توجیه که غیر قابل اجتناب بوده و حتی خود رییس جمهور هم مبتلا شده ۲- دروغ بعدیش بهبودی کامل ترامپ فلذا اثبات توان بالای جسمانیش در مقایسه با بایدن فرتوت

شما هم كه نشستين خبر مرگشو مناشر كنين كه به كوري چشم شما خبر سلامتيش ميدين ١٤ روز ديگه شما چرا اسیر جفنگیات ترامپ شدین این بازی جدیده برا فرار از مناظره دوم کسانی که زیر پرچم اسلام زندگی می کنند انسانهای ظالم ادم کش وحشی هستند آرزوی شفا وسلامتی برای پرزیدنت ترامپ وایتکس، لامپ UV کاش زودتر میرفت به آن دنیا !! این نامرد بی جهت مردم ایران و تحریم کرد و در تنگنای معیشتی انداخت چون بخاطر تحریمهای او دلار اینقدر گران شده و کالاها گران شده مردم ایران قدرت خرید ندارند با این حقوق های ثابت؛؛😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

دونالد ترامپ برای مداوا به بیمارستان نظامی والتر رید منتقل شد | DW | 03.10.2020رئیس جمهوری آمریکا دچار تب شده و احساس ضعف می‌کند. به‌رغم آن، کاخ سفید اعلام کرده که زمام امور به مایک پنس، معاون او واگذار نشده است. قرار است ظرف روزهای آینده دفتری در بیمارستان والتر رید برای ترامپ ایجاد شود. امید بهبودی پرزیدنت ترامپ 🙏❤ اون قسمت هاوس آو کاردز عملی شد:))) برای هیچکس آرزوی مرگ نمیکنم اما امیدوارم کمی از سختیاش و تجربه کنه تا مردمشو ب کشتن نده با خوردن وایتکس

واکنش‌ بازار نفت و رهبران سیاسی به خبر ابتلای ترامپ به ویروس‌ کرونادر کنار رهبران اروپایی، چهره‌های سیاسی همچون مون جائه این، نتانیاهو، عبدالله عبدالله، اردوغان، سیسی، بارزانی و نارندرا مودی نیز به این خبر واکنش نشان داده و برای رئیس جمهور و بانوی اول آمریکا آرزوی بهبودی کردند. این موضوع براحتی می تونه پیش بینی ، نتیجه انتخابات رو می کنه

دونالد ترامپ راهی بیمارستان شد - BBC News فارسی دونالد ترامپ ، که صبح امروز اعلام شده به ویروس کرونا مبتلا شده به بیمارستان نظامی در بتزدا، در شمال واشنگتن منتقل شد. کاخ سفید می‌گوید حال عمومی رئیس جمهور آمریکا خوب است و او در چند روز آینده از دفتری که در بیمارستان برایش در نظر گرفته شده به امور کشور خواهد رسید. هنوز هلی کوپترش از کاخ سفید بلند نشده بهاره جان رفتین پیشواز؟ همین الان سی‌ان‌ان داره زنده نشون می‌ده که منتظرن سوار هلی‌کوپترش کنن ببرنش بیمارستان.

انتقال زندانیان سیاسی فشافویه به تیپ۲؛ چند زندانی اعتصاب غذا کردند

ترامپ و همسرش ‏به کرونا مبتلا شدند

پرزیدنت ترامپ از ابتلای خود و بانوی اول به کرونا خبر دادصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. جشن اخوندا sigarchi خسته نباشید!