انتقاد ترکیه از طرح آمریکا برای اسکان مهاجران افغان: باعث بحرانی بزرگتر می‌شود

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 46 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 22%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتقاد ترکیه از طرح آمریکا برای اسکان مهاجران افغان: باعث بحرانی بزرگتر می‌شود جزئیات بیشتر🔽

ترکیه روز سه‌شنبه از برنامه ایالات متحده برای اسکان احتمالی افغان‌هایی که ممکن است به دلیل نزدیکی به ایالات متحده هدف خشونت طالبان باشند انتقاد کرد و گفت که این اقدام باعث ایجاد یک «بحران بزرگ مهاجرت» در منطقه می‌شود.را اعلام کرد که بر اساس آن به هزاران افغان، فرصت اسکان به‌عنوان پناهنده در ایالات متحده داده خواهد شد.

«برنامه اولویت دوم» وزارت خارجه آمریکا شامل افغان‌هایی است که واجد شرایط دریافت ویزای ویژه مهاجرت، موسوم به «اس‌آی‌وی» از واشنگتن نیستند. ویزای اس‌آی‌وی، مترجمان و سایر افرادی که برای دولت آمریکا کار کرده‌اند و همچنین خانواده‌های آنان را شامل می‌شود. ترکیه که میزان اصلی پناهجویان در جهان با بیش از چهار میلیون مهاجر است، زیر بار بحران جدید مهاجرت نخواهد رفت.وزارت خارجه ترکیه در واکنش اعلام کرد که اشاره به این کشور به‌عنوان مسیر مهاجرت برای افغان‌ها را رد می‌کند. در بیانیه این وزارتخانه آمده است: «ترکیه که میزان اصلی پناهجویان در جهان با بیش از چهار میلیون مهاجر است، زیر بار بحران جدید مهاجرت نخواهد رفت.»وزارت خارجه ترکیه تاکید کرد که این موضوع باعث افزایش رنج مردم افغانستان در مسیرهای مهاجرت می‌شود.

این نهاد افزود: «هیچ کسی نباید انتظار داشته باشد که ملت ترکیه بار بحران‌های مهاجرت ناشی از تصمیمات کشورهای ثالث در منطقه را به دوش بکشد.»

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بسیاری ازجوان درصفوف جنگ دو طرف کشته شد بسیاری ده خانه ‌بازار کشته شد. یک چند جوان دیگر مانده آنها را هم برای غلا می امریکا واروپا بنام این آن ازاین وطن فرار می‌دهد

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اردوغان از تمام کشورها بابت حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌ها تشکر کردرجب طیب اردوغان، رئیس‌جمهور ترکیه از تمام کشورها و سازمان‌ها بابت همبستگی و حمایت از تلاش‌های ترکیه در مهار آتش‌سوزی جنگل‌های کشور تشکر کرد.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافتترکیه در پی انفجار بندر بیروت از اولین کشورهایی بود که به کمک لبنان شتافت ترکیه از اولین کشورهایی بود که پس از انفجار بندر بیروت به لحاظ مادی و معنوی در کنار مردم و دولت لبنان قرار گرفت.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسرائیل از تصمیم اتحادیه اروپا برای اعزام نماینده به مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی انتقاد کرد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد شدید اسرائیل از حضور نماینده اتحادیه اروپا در مراسم تحلیف رئیسی | DW | 03.08.2021اتحادیه اروپا تصمیم دارد انریکه مورا، معاون جوزپ بورل را برای شرکت در مراسم تحلیف ابراهیم رئیسی به ایران اعزام کند. تصمیمی که انتقاد شدید وزارت امور خارجه اسرائیل را در پی داشته است. اسرائیل خواستار لغو این سفر شده است. روزى سياه در كارنامه مدعيان متظاهر حقوق بشر اروپايى .. دست اروپایی ها دیگه اگه اینکارو انجام بدهند برای ملت ایران رو میشه کاملا.نه_به_جمهوري_اسلامي اعتراضات_سراسری شرم بر اروپایی ها
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

آتش‌سوزی‌های جنگلی در ترکیه ادامه دارد؛ افزایش انتقادات از عملکرد دولت اردوغان🔺آتش‌سوزی‌های جنگلی در ترکیه ادامه دارد؛ افزایش انتقادات از عملکرد دولت اردوغان مناطق ساحلی و تفریحی «مارماریس» یکی از نقاطی است که در محاصره شعله‌های آتش قرار دارد و تعداد زیادی از خانه‌ها در حال سوختن هستند ⬇️جزئیات بیشتر: اردوغان داره فیلم تبلیغ دین میسازه، مزاحمش نشید. بیش باد...این حرومزاده ها همون هایی بودند که تورکوت اوزال ملعون وقتی جنگ ایران و عراق تموم شده بود ادعای غرامت کرده بود که از صلح شما متضرر میشیم،یا پس جنگ کویت،همین ملعون میگفت طبیعت ما بخاطر آلودگی سوختن چاههای نفت آسیب دیده غرامت بدین،در صورتی اصلا ترکیه تو مسیر آلودگی نبود انتقام کوردها رو خدا داره میگیره اقای خر دوغاااااااان
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

تصاویری از آتش‌سوزی‌های ترکیه؛ فرار روستانشینان و نبرد آتش‌نشانان با شعله‌های سرکشساکنان روستایی در جنوب ترکیه روز دوشنبه برای در امان ماندن از آتشی که در تفرجگاه ساحلی بدروم شعله‌ور شده است، خانه‌های خود را ترک کردند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »