انتقاد شدید دموکرات‌ها به تصمیم جدید دونالد ترامپ برای توقف مهاجرت‌ها

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 1 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 4%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

از «بیگانه‌هراس» تا «دلقک فاسد»؛ انتقاد دموکرات‌ها به تصمیم ضدمهاجرتی جدید ترامپ

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ویروس کرونا در واقع کودتای جهانی چین با همدستی گلوبالیستها بر ضد ترامپ هست. این جماعت بسیار خطرناک و وحشی هستند و بارها نشان دادند که برای ماندن در قدرت حاضرند میلیون ها انسان را نابود کنند.

دموکراتها به اندازه الاغ هم حالیشون نیست فقط مثل خر بار بارشون کنی و دیگر هیچ فقط ادای آدم حسابی ها رو در میارن از بیخ فاسد و زن باره هستند

دمکراتا یعده خائن هستند ، ک جز قبضه کردن قدرت در امریکا دغدغه دیگری در مورد کشورشان ندارند .

از دموكراتها متنفر هستم اما ترامپ هم خيلي احمق هست، و نميدونه آمريكا با همين مهاجرها شد آمريكا فقط ايرادش اينه كه خوب فيلتر نميكنه مهاجرهاش رو، كاري كه كانادا نسبتا خوب ميكنه

برای رفتار و قیافه چندش آور نانسی پلوسی چه تعریفی دارید😻؟

عجیب است که 'ترامپیست های وطنی' هیچ حقی برای امریکائی های دموکرات برای اعتراض به غلط های مدیریتی ترامپ قائل نیستند چون امید به 'در گِل مانده اي' چون ترامپ دارند! آنها نمی دانند که امید داشتن به 'اجنبی'یک خیانت بزرگ است و ترامپ و صدها مثل او نیز هیچ غلطی نمی توانند بکنند.

هرکار درست ترامپ را مثل شاه عوضی جلوه میدهید کار رسانه ها مخرب تخریب مردان وطن دوسته جاویدشاه

تصميم درستم كه ترامپ ميگيره باز اين دموكراتها زر مفت ميزنن همش بايد ي چيزي بگن

دموکراتها گوه خوری میکنن فقط

من یه چیزیو نمیفهمم. کسی که همسر خودش مهاجره چطور به کاری که میکنه و قوانینی که وضع میکنه ایمان داره ؟ دوگانگی نداره ؟ یکی توضیح بده لطفا

این مطالب رو بهمن کلباسی براتون مینویسه؟ کهیر زدیم. بسه دیگه

نیس خود جاکششون ( دمورکراتها ) کرور کرور ادم اواره و بدبخت بیچاره پناه دادن ... !؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ورود سامانه بارشی جدید از بعدظهر فردا به کشورتهران- ایرنا- کارشناس سازمان هواشناسی از ورود سامانه بارشی جدید از شمال غرب کشور از بعدظهر فردا خبر داد.
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

شناسایی۱۲۹۴ بیمار جدید مبتلا به کرونا در کشوررییس مرکز اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: از بعد از ظهر روز گذشته تا امروز تعداد ۹۱ نفر بر اثر کووید ۱۹ جان خود را از دست دادند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

افزایش قربانیان جهانی کرونا به بیش از ۱۶۵ هزار نفر/ آمریکا در صدر فهرستافزایش شمار قربانیان جهانی کرونا به بیش از ۱۶۵ هزارنفر تا لحظه انتشار این خبر شمار کلی مبتلایان به کووید-۱۹ در جهان دو میلیون و ۴۰۷ هزار و ۳۴۱ نفر است که ۱۶۵ هزار و ۶۹ نفر از آن‌ها جان باخته و ۶۲۵ هزار و ۱۲۸ نفر نیز بهبود یافته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظرفیت روزانه تست کرونا در کشور به بیش از ۱۵ هزار مورد رسیدتهران- ایرنا- رئیس بیماری‌های نوپدید و بازپدید و روابط عمومی انستیتو پاستور ایران اظهار داشت: در روزهای ابتدایی گزارش بیماری کرونا، ظرفیت تشخیصی ما در کشور حدود ۵۰۰ آزمایش در روز بود که این ظرفیت در حال حاضر به بیش از روزانه ۱۵ هزار آزمایش تشخیصی رسیده است. و نیاز چقدر است؟
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

کشته شدن 9 تن از شبه نظامیان وابسته به ایران در بمباران اسرائیل علیه حمصدیده‌بان حقوق بشرروز سه‌شنبه 21 آوریل، گزارش داد که 9 عنصر مسلح وابسته به رژیم اسد در پی بمباران یک اونا تروریستن نه شبه نظامی. تشکر از اسرائیل⁦🇮🇱⁩⁦❤️⁩ بیش باد یتبارک الله
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

قدردانی بشار اسد از 'نقش بی‌بدیل' شهید سلیمانی در مبارزه با تروریسم در سوریهرئیس جمهور سوریه در دیدار با ظریف ضمن اشاره به شهادت سردار سلیمانی به نقش بی بدیل وی در مبارزه با تروریسم در سوریه اشاره و از همراهی با ملت سوریه قدردانی کرد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »