انتقال لیلا حسین‌زاده به بند ۲۰۹ اوین و محرومیت استفاده از «داروهای حیاتی»

29/09/1400 01:48:00 ق.ظ

به گفته وکیل این فعال دانشجویی، او روز شنبه ۲۷ آذر در تماسی با خانواده خود «با حال بد» اطلاع داده که از زمان بازداشت به او اجازه تزریق داروهای حیاتی داده نشده است و در انتقال به تهران نیز توسط ماموران آسیب بدنی دیده است.

به گفته وکیل این فعال دانشجویی، او روز شنبه ۲۷ آذر در تماسی با خانواده خود «با حال بد» اطلاع داده که از زمان بازداشت به او اجازه تزریق داروهای حیاتی داده نشده است و در انتقال به تهران نیز توسط ماموران آسیب بدنی دیده است. چاپ وکیل مدافع لیلا حسین‌زاده،‌ فعال دانشجویی، از انتقال موکلش به بند ۲۰۹ زندان اوین خبر داد.

امیر رئیسیان، وکیل مدافع لیلا حسین‌زاده، با اعلام این خبر در توییتر نوشت،‌ این فعال دانشجویی روز شنبه ۲۷آذر ماه در تماسی با خانواده خود «با حال بد» اطلاع داده است که از زمان بازداشت به او اجازه تزریق داروهای حیاتی داده نشده است و در انتقال به تهران نیز توسط ماموران آسیب بدنی دیده است.

این خبر در حالی از سوی این وکیل دادگستری منتشر می‌شود که محمد داوری،‌ فعال کارگری، نیز با انتشار تصویری از خودش در کنار پدر لیلا حسین‌زاده نوشت،‌ روز شنبه ۲۷ آذر ماه همراه با پدر این فعال دانشجویی به شعبه ۱۴ بازپرسی دادگاه انقلاب شیراز مراجعه کرده است و در دادگاه به آنها گفته شده که خانم حسین‌زاده هفته گذشته به اوین منتقل شده است.

او در ادامه افزود،‌ پدر لیلا حسین‌زاده روز گذشته در دیدار با سید محمد خسروانی، بازپرس ویژه جرائم امنیت داخلی و خارجی دادگاه انقلاب شیراز، با اشاره به بی‌خبری خانواده از محل نگهداری خانم حسین‌زاده و ممنوعیت تماس و ملاقات او با خانواده،‌ «به شرایط بد روانی حاکم بر خانواده اشاره کرد و‌ خواستار استفاده از حقوق قانونی دخترش شد.» headtopics.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

پناهجوی یک ساله به تنهایی با عبور از دریای مدیترانه به ایتالیا رسیدگزارش رسانه‌های ایتالیا از این پناهجوی یک ساله آخرین مورد از رشته روایت‌هایی است که از سرنوشت کودکان پناهجو منتشر می‌شود. امدادگران ایتالیایی اخیرا نوجوانی ۱۴ ساله را نجات دادند که مادرش را در جریان عبور از دریای مدیترانه از دست داده بود.

هشدار کارشناسان امنیت ملی آمریکا به بایدن: ایران از خط قرمز عبور کرده استشماری از کارشناسان بلندپایه آمریکایی با هشدار درباره عبور برنامه اتمی ایران از «خط قرمز»، از دولت جو بایدن، رئیس‌جمهوری آمریکا خواسته‌اند که سیاست *جمهوری اسهالی اميدوارم جو خابالو از خواب غفلت بيدارشه وگرنه خيلي دير ميشه واسه خيلي چيزا

سعودی: از تلاش‌های بین‌المللی برای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای حمایت می‌کنیمشاهزاده عبدالله بن خالد بن سلطان، نماینده سعودی در آژانس بین‌المللی انرژی اتمی تاکید کرد که کشورش از تلاش‌های جهانی برای عدم دستیابی ایران به سلاح هسته‌ای

خبرگزاری رسمی عراق از شلیک دو راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد🔺 رویترز به نقل از خبرگزاری رسمی عراق از شلیک دو راکت کاتیوشا به منطقه سبز بغداد خبر داد ▪ یکی از این دو راکت توسط سامانه پدافندی سی-رام منهدم شد و دیگری در نزدیکی سالن جشنواره‌ها فرود آمد که در نتیجه آن دو ماشین آسیب دیدند. ⬇ بیشتر بخوانید: ان شاالله نابودی شما یانکی ها نزدیکه

عربستان سعودی: «به دلایل انسان‌دوستانه» اجازه دادیم سفیر ایران از یمن خارج شود🔺 یک مقام ارشد سعودی روز شنبه ٢٧ آذر به خبرگزاری فرانسه گفت بنا به درخواست حوثی‌ها و میانجی‌گری عراق و عمان، عربستان سعودی اجازه داد سفیر ایران یمن را ترک کند و «احتمالا الان در بغداد است.» ⬇ بیشتر بخوانید: پولخون ودزدی وثروت ملت ماکه نباشه میزنن درکون این ننه فاسداونوکرمافیاهاجهانی.تف🥱🪰🚽🖕 اشتباه کرد باید میفرستادش پیش سردارش کتلت‌. عربستان گوه خورد. رژيم جمهوري اسهالي قاتل مردم ايران است و نبايد اجازه ميداد مزدور جاني خامه عني خاعن راحت فرار كند.

فراخوان طالبان از مهاجران افغان برای بازگشت به «خانه»نخست‌وزیر دولت طالبان در افغانستان طی پیامی به مناسبت روز جهانی مهاجران اعلام کرد که سال آینده زمینه بازگشت افغان‌ها را به کشورشان فراهم می‌کنند. - خبرگزاری آناتولی