انتقاد رئیس «بنیاد مستضعفان» از نوع گفت‌وگوی شهروندان در مورد دوران پهلوی

  • 📰 RadioFarda_
  • ⏱ Reading Time:
  • 23 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس «بنیاد مستضعفان» روز چهارشنبه ۲۰ بهمن با انتقاد تند از گفتمان رایج در فضای مجازی در مورد دوران حکومت پهلوی، به انتقاد از وضعیت اقتصادی ایران در زمان محمدرضا شاه پهلوی...

بوریس جانسون، نخست وزیر بریتانیا که به دلیل مجموعه‌ای از رسوایی‌ها در ماه‌های اخیر به شدت تحت فشار قرار دارد روز سه‌شنبه ۱۹ بهمن با هدف جلب حمایت اعضای پارلمانی حزب محافظه‌کار کابینه خود را ترمیم کرد.

احتمالا مهم‌ترین مورد تغییر مسئول ارشد انضباطی حزب محافظه‌کار است که وظیفه او و کارکنان دفترش تضمین حمایت اعضای پارلمانی حزب از دولت و شخص نخست وزیر است. جاکوب ریس- ماگ که تاکنون رهبر فراکسیون پارلمانی حزب محافظه‌کار بود به عنوان وزیر فرصت‌های برگزیت و کارآمدی دولت تعیین شده است. در چارچوب این تغییرات یکی از اعضای پارلمان به عنوان رییس بخش سیاستگذاری دفتر نخست وزیری و وزیر سابق کابینه به عنوان رییس دفتر جدید آقای جانسون تعیین شده‌اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

ریدم به عنقلابتون پدرسگها لعنت بر روح خمینی کثیف

درود بر پهلوی

خوب ابله جمعیت ایران ۲۵ میلیون بود چون سرباز نمی خواستن بفرستن رو مین جمعیت زیاد بشه، قیمت نفت بالا بود چون شاه تو اوپک قدرت داشت روی قیمت نفت اثر می ذاشت همونم سرنگونش کرد. تحریم هم نبودیم هم با شوروی، چین و آمریکا رابطه خوب داشتیم. حالا چه داریم؟ نان کوپنی!

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 13. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بی‌خبری از «محمد عینی» در سومین هفته از بازداشت توسط اطلاعات رشت
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مذاکره در اتریش و رونمایی موشک در ایران؛ تفسیر رسانه‌های اسرائیل از نام «خیبرشکن»سایت روزنامه اسرائیلی جروزالم پُست نیز با انتشار گزارشی نوشت که اگر بُرد این موشک درست اعلام شده باشد، می‌تواند از غرب ایران به اسرائیل برسد. روزنامه هاآرتص نیز این عنوان را برای خبر رونمایی ایران از موشک خیبرشکن انتخاب کرد: «ایران از موشک جدیدی رونمایی کرد که می‌تواند اسرائیل را هدف قرار دهد.» زنده باد ایران قوی مذاکره هسته ای است نه موشکی رسانه پولکی نیاز به تفسیر نیست داره میگه با این اسراییل رو میزنم
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مأموریت جدید رئیس 'صلح سبز' در وزارت خارجه آلمان | DW | 08.02.2022جنیفر مورگان تقریبا دو دهه است که چهره‌ای فعال در سیاست محیط زیست است و از سال ۲۰۱۶ ریاست سازمان 'صلح سبز' را بر عهده داشته. وزیر خارجه آلمان می‌خواهد مورگان را دستیار خود کند. ولی او باید به تابعیت آلمان درآید. برنامه 10 سالِ آیندتون جور شد! در حالِ حاضر که تمامِ صحبتهایِ 10 سال پیشِ جناب حسینی رو دارید تکرار میکنید! این برنامه هارو هم ببینید واسه آیندتون خوبه! !!!!!!!!!!!!!!!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

سازمان ملل: از 6 فعال مدنی زن ناپدید شده در افغانستان خبری نیست
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

یونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارندیونیسف: بیش از 20 میلیون نفر در آفریقا به آب و مواد غذایی نیاز دارند محمد مالک فال، نماینده صندوق کودکان ملل متحد «یونیسف» در آفریقای شرقی و جنوبی در گفت‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت بحران انسانی در اریتره، اتیوپی، کنیا و سومالی تشدید شده است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

اسپانیا استفاده اجباری از ماسک را در فضای باز لغو می‌کنداسپانیا از دهم فوریه مقررات مربوط به استفاده اجباری از ماسک در فضای باز را لغو می‌کند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »