انتقاد از دستگیری اولین دی‌جی زن فلسطینی برای اجرای برنامه در نبی موسی

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 59%

انتقاد از دستگیری اولین دی‌جی زن فلسطینی برای اجرای برنامه در نبی موسی جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

سازمان‌های مدافع حقوق بشر روز سه‌شنبه خواستار آزادی دی‌جی سماع عبدالهادی شدند که پس از برگزاری کنسرت در یک مکان باستانی و مذهبی در کرانه باختری، توسط پلیس فلسطین دستگیر شد. اقدام پلیس فلسطین در دستگیری او انتقادات بسیاری را برانگیخته است.

به گفته عمار دوئیک، مدیر کمیسیون مستقل حقوق بشر فلسطین (سازمانی که توسط تشکیلات خودگردان فلسطین ایجاد شده) خانم عبدالهادی مجوز برگزاری این کنسرت را از مقامات دریافت کرده بود. او اعلام کرد: «ما خواستار آزادی او هستیم زیرا دستگیری او منطقی نیست... او از وزارت گردشگری مجوز دریافت كرده بود.» خانواده سما عبدالهادی با انتشار بیانیه‌ای ضمن رد درخواست گذاشتن وثیقه، از مقامات برای این دستگیری توضیح خواسته‌اند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Lady’s DJ

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

درخواست بیش از ۱۰۰ کنشگر داخل ایران از سازمان ملل برای حمایت از همه‌پرسی گذارسازمان ملل به ما که میرسه میشه سازمان دمل! نه_به_جمهوری_اسلامی
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

درخواست جمعی از نمایندگان از قالیباف برای رسیدگی به «تغییرات بودجه بعد از تصویب»بیش از۱۰۰ نماینده مجلس در نامه‌ای خطاب به رییس مجلس با طرح این ادعا که ارقام جداول بودجه و برخی تبصره‌ها بعد از تصویب مجلس، تغییرات گسترده کرده، آن را رکوردی جدید در عدم تمکین به قانون آیین نامه و ایجاد رانت برای چند نفر عنوان کرده و خواستار اقدام رییس مجلس در این زمینه شدند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد رسانه‌های برزیل از نیمار برای برگزاری مهمانی پنج روزه در اوج همه‌گیری کرونانیمار با وجود شیوع ویروس کرونا، در عمارت ۱۰ هزار متر مربعی خود در ساحل منگاراتیبای برزیل میزبان جشن بزرگی با ۵۰۰ میهمان است.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

انتقاد عراقچی از فقدان اراده سیاسی نزد دولت کره جنوبی برای آزادکردن منابع ارزی ایرانمعاون سیاسی وزیر امور خارجه کشورمان در دیدار با یک دیپلمات ارشد کره جنوبی تاکید کرد: از نظر تهران، مسدود ماندن منابع ارزی ایران در کره بیش‌از آن‌که به‌دلیل تحریم‌های ظالمانه آمریکا باشد، ناشی از فقدان اراده سیاسی نزد دولت کره جنوبی است. ضعف دارید... که این چشم بادومی ها هم پررو شدن
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

انتقاد آمریکا از ترکیه برای ممنوعیت حزب دموکراتیک خلق‌ها | DW | 18.03.2021آمریکا از ممنوعیت برنامه‌ریزی شده حزب دموکراتیک‌ خلق‌ها که از کردهای ترکیه طرفداری می‌کند، انتقاد کرد. به گفته مقامات آمریکایی ممنوعیت حزب منتقد و مخالف 'باعث تضعیف بیشتر' دموکراسی در ترکیه خواهد شد. امریکا گوه خورد مگر چیزی به نام دموکراسی در ترکیه هست که تضعیف یا تقویت شود؟! اسم حقوق بشر از نوع غربی میاد ، حالم به هم می خوره ... هزار معنا و انگیزه سیاسی کثیف ...‌ دریغ از یک انگیزه انسانی ...‌
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »