انتظامی: داشته‌های سینما را تخریب نکردیم

20/06/1398 11:35 ق.ظ

رییس سازمان سینمایی با بیان اینکه نتیجه شفاف‌سازی‌ها را در سینما تا پایان همین امسال می‌توان دید، از تغییر در ساختار سازمان و صدور احکامی جدید در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: یک مدیر عاقل هیچ‌گاه به حذف غیرمنطقی برنامه‌ها در یک مجموعه دست نمی‌زند

رییس سازمان سینمایی با بیان اینکه نتیجه شفاف‌سازی‌ها را در سینما تا پایان همین امسال می‌توان دید، از تغییر در ساختار سازمان و صدور احکامی جدید در آینده‌ای نزدیک خبر داد و گفت: یک مدیر عاقل هیچ‌گاه به حذف غیرمنطقی برنامه‌ها در یک مجموعه دست نمی‌زند. مشروح گفت‌وگو با رییس سازمان سینمایی در ادامه می‌آید: درباره سینما، سیاست وزارتخانه این است که داشته‌های موجود را تخریب نکنیم، بخاطر اینکه بخشی از وضع موجود محصول همین دولت است و نگاهمان بر مبنای بهبود وضع موجود، اصلاح آن و شتاب دادن برای تحقق...

مشروح گفت‌وگو با رییس سازمان سینمایی در ادامه می‌آید: درباره سینما، سیاست وزارتخانه این است که داشته‌های موجود را تخریب نکنیم، بخاطر اینکه بخشی از وضع موجود محصول همین دولت است و نگاهمان بر مبنای بهبود وضع موجود، اصلاح آن و شتاب دادن برای تحقق سیاست‌های اعلامی باشد.

خیلی از مدیران در سینما در دوره‌های گذشته برنامه‌هایی را پایه‌گذاری کردند که پس از رفتن‌شان از سازمان سینمایی از بین رفت. مثل مدرسه سینما که تعطیل شد در حالی که آقای ایوبی سرمایه‌گذاری و برنامه‌ریزی زیادی برای آن انجام داد. شما چطور برنامه‌های خود را تنظیم و طراحی می‌کنید تا پس از شما تغییر نکند؟

اگر مسیر را جوری برویم که فرایندها مشروعیت بیشتری داشته باشد یعنی فرایند درست سیاستگذاری و حتی بودجه‌ریزی طی شود حذف آن‌ها غیر منطقی خواهدبود، مخصوصا وقتی از سوی رسانه‌ها و نخبگان، مشارکت داشته باشد و به تبع آن، دیده‌بانی صورت بگیرد. headtopics.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

سازمان عفو بین الملل صدور «احکام ظالمانه» برای فعالان کارگری در ایران را محکوم کرد♦️سازمان عفو بین الملل صدور «احکام ظالمانه» برای فعالان کارگری در ایران را محکوم کرد ⚡️عفو بین الملل با صدور بیانیه‌ای احکام اخیر فعالان کارگری در ایران را «ظالمانه» توصیف کرد و از مقامات جمهوری اسلامی خواستار آزادی فعالان کارگری و روزنامه نگاران شد.

کوله‌های آبی مقابل سازمان ملل، یادمانی از مرگ و میر کودکان در جنگ‌۳۷۵۸ کوله‌پشتی مدرسه توسط صندوق کودکان ملل متحد، یونیسف برای نشان دادن عمق فاجعه مرگ و میر کودکان در اثر جنگ‌ها و درگیری‌ها در مقابل مقر سازمان ملل متحد در نیویورک چیده شده است. این چیدمان تلنگری است برای افکار عمومی و نمادی است از آنچه جنگ‌‌ بر سر کودکان جهان آورده است.

سازمان جهانی بهداشت: هر ۴۰ ثانیه یک نفر در جهان بر اثر خودکشی جان می‌بازدآمار سازمان جهانی بهداشت نشان می دهد که بخش زیادی از خودکشی ها در کشورهایی انجام می گیرد که ساکنان آن درآمد کم و متوسط دارند.

سازمان ملل: کشتار و شکنجه در ونزوئلا ادامه داردکمیسر عالی حقوق بشر سازمان ملل متحد ماه ژوئیه با انتشار جزئیاتی از شواهد بدست آمده از جوخه های مرگ که هدایت آنرا نیروهای ویژه امنیتی در ونزوئلا موسوم به FAES بر عهده دارند با استناد به گزارش یک دیده بان غیر دولتی قربانیان خشونت ها در این کشور از ۵۷ مورد جدید اعدام غیر قانونی خبر داده بود.

اعتراض سازمان ملل به خشونت اسرائیل علیه خبرنگاران در غزه

شورای حقوق بشر سازمان ملل: کشتار و شکنجه هنوز در ونزوئلا ادامه داردمیشل باشله، کمیسر عالی شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد، می‌گوید اعدام‌های فراتر از حوزه قضائی از سوی نیروهای ویژه امنیتی که از حمایت عالی‌ترین مقامات ونزوئلا برخوردار هستند، هنوز ادامه داد. به گزارش