انتظامی: امکان لغو جشنواره فجر وجود دارد- اخبار سینما و تئاتر - اخبار فرهنگی تسنیم - Tasnim

  • 📰 Tasnimnews_Fa
  • ⏱ Reading Time:
  • 66 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 30%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس سازمان سینمایی: امکان لغو جشنواره فيلم_فجر وجود دارد فعلاً برنامه ما برگزاری جشنواره فیلم فجر با رعایت پروتکل هاست؛ پیش بینی می‌کنیم فیلم کافی برای برگزاری آن داشته باشیم البته اگر تعداد فیلم به اندازه کافی نباشد امکان لغو جشنواره نیز وجود دارد

، دقایقی قبل اولین نشست رسانه‌ای حسین انتظامی رئیس سازمان سینمایی در سال 1399 به صورت آنلاین آغاز شد.این اولین نشست رسانه‌ای حسین انتظامی بعد از شیوع بیماری کووید 19 است که به شکل مجازی از طریق سایت رسمی سازمان سینمایی و صفحه اینستاگرام این سازمان به‌صورت زنده پخش می‌شود.

انتظامی در بخشی از صحبت‌های خود در پاسخ به یکی از خبرنگاران درباره اکران فیلم رستاخیز در محرم گفت: مجوز عرضه این فیلم در نمایش خانگی در سال 1398 صادر شده است و عرضه آن به صورت آنلاین از نظر ما منعی ندارد، طبیعتاً به تصمیم مالکان فیلم برمی‌گردد البته فارابی هم از مالکان فیلم است که باید نظر خود را اعلام کند.

رئیس سازمان سینمایی در پاسخ به سؤال دیگری درباره واگذاری امتیاز مجوز وی‌اودی‌ها به سازمان صداوسیما و سکوت سازمان سینمایی در این زمینه بیان کرد: باز هم تأکید می‌کنیم. ما منتظر تعیین تکلیف مراجع بالادستی هستیم تا تکلیف دستگاه از جمله وزارت ارشاد را روشن کند. انتظامی در پاسخ به سؤالی درباره حمایت از فیلم‌های مستقل و تجربی گفت: هنر و تجربه برنامه‌ریزی‌هایی داشت که مورد توجه قرار گرفت. فیلم‌های در اکران که مورد توجه نشدند، باتوجه به ظرفیت آن مورد استفاده قرار بگیرد و سالن‌های هنر و تجربه با کمک اعتباری که سازمان سپرده است، درآمد آن به صاحب فیلم داده شود. مرکز گسترش بسته حمایتی خودش را برای اکران آنلاین فیلم‌های تجربی اعلام کرد و مبالغی را به میزان 60 میلیون تومان به صاحب فیلم می‌دهد.

وی درباره سمفا بار دیگر بیان کرد مطابق مصوبه ای که در ستاد کرونا داشتیم تمام فروش سینما به سینمادار تعلق می‌گیرد اما فرمول تقسیم در سمفا دیده شده است. این کلید برای سینماهایی فعال می‌شود که خوش‌وعده نیستند و اگر سینمایی مرتب بدهی خودش را به مالک فیلم بدهد سمفا سهم مالک را از حساب برداشت نخواهد کرد.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 14. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

امکان توزیع الکترونیکی کالای اساسی برای همه وجود نداردامکان توزیع الکترونیکی کالای اساسی برای همه وجود ندارد رئیس سازمان برنامه و بودجه می‌گوید که در حال حاضر سازوکار الکترونیکی کردن توزیع کالا در سطح گسترده وجود ندارد و با توجه به منابع فقط تعداد خاصی را در بر خواهد گرفت.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

دامنه تحقیقات درباره انفجار بیروت گسترش یافت/ فرضیه 'اقدام تروریستی' وجود دارددامنه تحقیقات درباره انفجار بیروت گسترش یافت فرضیه 'اقدام تروریستی' وجود دارد در حالیکه اقدام تروریستی از جمله فرضیه‌های علت وقوع انفجار در بیروت است، دامنه تحقیقات قضایی لبنان درباره این انفجار گسترش یافته و احتمالا شامل حال مسؤولان عالی‌رتبه خواهد شد
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

کسی فکر نکند کرونا به زودی خواهد رفت/ اعمال محدودیت های شدید امکان پذیر نیسترییس جمهور در جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا گفت: ما نه می‌توانیم فعالیت های اقتصادی، آموزشی، فرهنگی و اجتماعی را بطور کامل تعطیل کنیم و نه می‌توانیم مانند گذشته این فعالیت ها را برگزار کنیم؛ باید حد وسطی را انتخاب کنیم و آن مسیر را طی کنیم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جانشین هوک کیست و چه کارنامه‌ای دارد؟جانشین هوک کیست و چه کارنامه‌ای دارد؟ | دولت آمریکا به جای تغییر سیاست‌هایش در قبال ایران، اقدام به تغییرات ظاهری کرده و «الیوت آبرامز» را به عنوان جانشین «برایان هوک» مسئول گروه اقدام (علیه) ایران در وزارت خارجه ایالات متحده منصوب کرد
منبع: IRNA_1313 - 🏆 6. / 63 ادامه مطلب »

میشل عون: علت انفجار بیروت را نمی‌دانیم اما هر احتمالى وجود دارد- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimعون: احتمال تجاوز خارجی در انفجاربیروت وجود دارد رئیس جمهور لبنان: ما از ماکرون درخواست تصاویر هوایی کردیم تا مشخص شود آیا انفجار ناشی از یک اقدام خارجی بود یا کوتاهی داخلی هنوز دلایل انفجار در بیروت را نمی‌دانیم و احتمال تجاوز خارجی وجود دارد
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

ادعای مقام‌های ایرانی درباره نزدیک شدن پایان تحریم‌ها در هفته‌های آتی چه تأثیری در بازار داخلی دارد؟ - BBC News فارسیادعای مقام‌های ایرانی درباره نزدیک شدن پایان تحریم‌ها در هفته‌های آتی چه تأثیری در بازار داخلی دارد؟
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »