انتشار ویدئوی بحث‌برانگیز از علیرضا جهانبخش در کلوپ شبانه خبرساز شد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 13 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 9%
  • Publisher: 59%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

انتشار ویدئوی کوتاهی از علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی تیم برایتون انگلیس، به همراه شماری از هم تیمی‌هایش در یک کلاب شبانه در نشریات بریتانیایی جنجال ساز شده است و مقامات باشگاه گفته اند در این باره تحقیق خواهند کرد.

انتشار ویدئوی کوتاهی از علیرضا جهانبخش، بازیکن ایرانی تیم برایتون انگلیس، به همراه شماری از هم تیمی‌هایش در یک کلوپ شبانه در نشریات بریتانیایی جنجال ساز شده و واکنش های زیادی را در شبکه های اجتماعی برانگیخته است.، در این ویدئو که در اسپانیا ضبط شده است علیرضا جهانبخش و سه تن دیگر از بازیکنان تیم برایتون در حال استنشاق دود از درون چند بادکنک دیده می شوند.می گوید استنشاق دود از درون بادکنک شیوه‌ای شناخته شده برای مصرف گاز مونوکسید دی نیتروژن است.

انتشار این ویدئو با واکنش های مثبت و منفی زیادی در شبکه های اجتماعی روبرو شده است. در حالی که شماری اقدام بازیکنان برایتون را در تعطیلات زمستانی تقبیح کرده اند، شماری دیگر خواهان احترام به تصمیمات شخصی این بازیکنان در اوقات فراغت خود شده اند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

چرا نمیخواهیم قبول کنیم اینها انسان وآزاد هستند

خوب اینم رفت که ملیت عوض کنم،،،تبریک میگم.

yakhdoonsabz

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 8. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

واقعیت‌هایی از داخل ایران| شاخص‌هایی از نابرابری‌های جنسیتی در ایرانچه خبر از ۲۲ بهمن سال ۹۸😆 اون پسرا از نظر من خیلی گوهن که تنها میرن تو ورزشگاه وقتی زنا نمیتونن بیان- اگه اینا نمیرفتن استادیوم خالی میموند و چاره ای نداشتن که زنا رو هم راه بدن- ناراحت نشيد ها قصدم بي احترامي نيست اما اون كارشناس .... خورده از واقعيت هاي كشور ايران خبر نداره،، تو ايران تو تمام شغل و رتبه (تو خيلي هاشون) زن ها پا ب پاي مردان هستن، شايد يك نابرابري هاي باشه ، اما اين رتبه يك دروغ بزرگ ه
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

سرنوشت نامعلوم 50 تن از فعالان معترض در سایه موج جدید ترور و خشونت در عراقاز آغاز تظاهرات مردمی در اکتبر سال گذشته تاکنون در عراق موج ترور، ربودن و خشونت‌، بسیاری از فعالان
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

وزیر خارجه آمریکا از 'پیشرفت' در مذاکرات با طالبان به غنی و عبدالله اطمینان دادمحمد اشرف غنی و عبدالله عبدالله، رهبران دولت وحدت ملی افغانستان می‌گویند مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا در تماس تلفنی با آن‌ها،‌ از پیشرفت در مذاکرات جاری با طالبان خبر داده است. ای همه گک گوز گوز امریکا بعد هم مذاکره خنده خالی خدایا ببین تو این دنیا چه به سر بندگان اخمقت امده که شیطان میانجیگری میکند Want to see more positive smiles soon.....!
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

نلسون ماندلا سی سال پیش در چنین روزی از زندان آزاد شدسی سال از زمانی که نلسون ماندلا از زندان آزاد شد و سیستم آپارتاید در آفریقای جنوبی به پایان رسید می گذرد. خبرگزاری اسوشیتدپرس، در روز یازدهم ماه فوریه سال ۱۹۹۰ این رویداد تاریخی را پوشش داد. 😐 ماندلا یک سیاست مدار واقعی بود ،یک طرفدار صلح،نه مثل ترامپ یک برج ساز جنگ طلب،نادان... آره بعدم رفت به دیدن خمینی. فقط برای مردم خودش آزادی خواه بود.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

کَف دریا در خیابان‌های یکی از شهرهای فرانسه جاری شدلابد اینم تقصیره ایرانه؟! خلیج_فارس الخلیج_الفارسی persiangulf خوبه این طوفانا تو ایران نمیاد صداسیما چطوری باید میگفت طوفان کیرا اومده اینم کفش؟؟ طوفان کیارا نه کیرا
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

ارزیابی مثبتی از عملکرد مدیران گیلان در پی بارش برف نداریمبازرس کل استان گیلان: *ارزیابی مثبتی از عملکرد مدیران در پی بارش برف نداریم *اگر ستاد بحران هم تشکیل نمی‌شد، تفاوتی هم در شرایط موجود ایجاد نمی‌شد *از شرایط موجود گله‌مند هستم *وضعیت موجود شرایط خاص بحرانی نبوده و فقط بارش برف داشتیم مسئول بی لیاقت ، که منتظری سر ماه فقط حقوقت رو بگیری . زخم نشی بی لیاقت . واسه مردم دردسر درست نکنی . farzaam الان از این بی برنامه گی و بی مسئولیتی اعتراض کنیم هِدشات میشیم یا فقط با شاتگان به پاهامون میزنن؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »