انتخابات ۱۴۰۰؛ آیا مردم دیگر به اصولگرایی یا اصلاح طلبی رای نخواهند داد؟

  • 📰 iranwire
  • ⏱ Reading Time:
  • 37 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

ورود تفکر نو به عرصه انتخابات، محصول انتخابات آزاد است که با وجود شورای نگهبان، دسترسی به آن مسدود است. پس به جای شعار «مردم دیگر به اصلاح طلب و اصولگرا رای نمی دهند» باید گفت: مردم دیگر هیزم تنور انتخابات نمایشی نمی‌شوند. انتخابات گزارش PTahavori 👇

یک نماینده مجلس دهم، با تاکید بر اینکه «مردم دیگر به اصولگرایی و اصلاح طلبی رای نخواهند داد»؛ پیش بینی کرده: برنده انتخابات ۱۴۰۰ فردی است که با فکر و اندیشه نو بیاید نه فردی که با دوپینگ اصلاح طلبی و اصولگرایی به میدان آمده است.

علی بختیار میگوید دوره روی کار آمدن رئیس جمهور با دوپینگ اصلاح طلبی و اصولگرایی تمام شده بلکه در انتخابات آتی باید فکر و اندیشه‌ای نو به میدان بیاید تا بتواند مشکلات مردم را حل کند. جریان‌های سیاسی نشان داده‌اند که قدرتی برای حل مسائل بزرگ و مهم مردم و کشور ندارند و همیشه دچار مبارزات و کشمکش‌های دوقطبی خود بوده‌اند.

سیاست تحریم انتخابات نه به حذف اصولگرایان و اصلاح طلبان از قدرت انجامیده بلکه این سیاست یک نتیجه مهم دارد که به سادگی نمی توان از آن عبور کرد و آن کاهش مشروعیت و مقبولیت نظام سیاسی حاکم در ایران است. یعنی از این منظر توجیه پذیر می شود وگرنه در انتخابات غیرآزاد که جز اصلاح طلبان پوششی و اصولگرایان کسی، مجالی برای ورود به عرصه انتخابات ندارد، تحریم انتخابات راه را بر اصولگرایان هموار می کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 4. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

اصلاح‌طلبان شانسی برای برنده شدن در انتخابات 1400 ندارندهادی ‌غفاری گفت: عملکرد آنهایی که با حمایت جبهه اصلاحات به مجلس دهم رفتند به قدری بد بود که اصلاح‌طلبان نه تنها شانس‌شان برای پیروز شدن در انتخابات به پایین‌ترین میزان ممکن رسیده است، بلکه حتی دخالت مستقیم آقای خاتمی هم نمی‌تواند‌ مردم را به شنیدن حرف آنان ترغیب کند.
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »

با هیولای برقی شرکت خودروسازی فورد آشنا شوید: ماستنگ «ماک-ای ۱۴۰۰»با هیولای برقی شرکت خودروسازی فورد آشنا شوید: ماستنگ «ماک-ای ۱۴۰۰» در آستانه عرضه خودروی جدید «ماستنگ ماک ۱»، شرکت خودروسازی فورد برنامه های تبلیغاتی متنوعی را برای معرفی بهتر مدل‌های مختلف این اتوموبیل آغاز کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

جزئیات دستوالعمل بهداشتی آزمون دکتری/آغاز خود اظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا از جمعهسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز شرکت در فرم خود اظهاری داوطلبانه مبتلا یا مشکوک به ویروس کرونا از روز جمعه سوم مرداد ماه خبر داد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مجلس نمایندگان آمریکا، به لغو 'ممنوعیت سفر مسلمانان' رای داددموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به لغو 'ممنوعیت سفر' برای کشورهای آفریقایی و آسیایی که دونالد ترامپ وضع کرده بود، رأی دادند. این قانون با نام 'نه به ممنوعیت'، روز چهارشنبه با ۲۳۳ رأی موافق نسبت به ۱۸۳ رأی مخالف، به تصویب رسید.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

روحانی: برگزاری مراسم مذهبی محرم و صفر یک ضرورت قطعی استسخنگوی وزارت بهداشت ایران از جان باختن ۲۲۱ نفر دیگر در طی ۲۴ ساعت اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ خبر داد.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نظرسنجی نشان داد: پیشتازی 7 درصدی بایدن نسبت به ترامپ- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimپیشتازی ۷ درصدی بایدن نسبت به ترامپ ۴۵ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند که اگر انتخابات همین امروز برگزار می‌شد به بایدن رای می‌دادند Election2020
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »