انتخابات ۱۴۰۰؛ آیا مردم دیگر به اصولگرایی یا اصلاح طلبی رای نخواهند داد؟

03/05/1399 01:45:00 ق.ظ

ورود تفکر نو به عرصه انتخابات، محصول انتخابات آزاد است که با وجود شورای نگهبان، دسترسی به آن مسدود است. پس به جای شعار «مردم دیگر به اصلاح طلب و اصولگرا رای نمی دهند» باید گفت: مردم دیگر هیزم تنور انتخابات نمایشی نمی‌شوند. انتخابات گزارش PTahavori 👇

علی بختیار نماینده گلپایگان در مجلس دهم و عضو فراکسیون امید، روز پنج شنبه ۲ مرداد ۱۳۹۹ در گفتگو با خبرگزاری ایسنا گفت : « مردم دیگر مانند سال‌های ۸۴ و ۹۲ رأی نخواهند داد و رییس‌جمهور با دوپینگ دو جریان اصول‌گرایی و اصلاح‌طلبی روی کار نخواهد آمد.

» به باور بختیار نه رییس دولت نهم و دهم اصولگرا بود و نه رییس دولت یازدهم و دوازدهم اصلاح‌طلب. بلکه آن‌ها با دوپینگ آن دو جریان به ریاست‌جمهوری رسیدند و چون ذاتا از دل آن‌ها بیرون نیامده بودند، بعد از به قدرت رسیدن نیز دچار سیاست‌گذاری‌های چند گونه شدند که در نهایت دولت‌های موفقی نیز نداشتند.

علی بختیار میگوید دوره روی کار آمدن رئیس جمهور با دوپینگ اصلاح طلبی و اصولگرایی تمام شده بلکه در انتخابات آتی باید فکر و اندیشه‌ای نو به میدان بیاید تا بتواند مشکلات مردم را حل کند. جریان‌های سیاسی نشان داده‌اند که قدرتی برای حل مسائل بزرگ و مهم مردم و کشور ندارند و همیشه دچار مبارزات و کشمکش‌های دوقطبی خود بوده‌اند.

ادامه مطلب:
ایران وایر »
Loading news...
Failed to load news.

ولادیمیر پوتین: روسیه در ماه ژوئیه تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در بلاروس مستقر خواهد کرد

ولادیمیر پوتین، رئیس جمهور روسیه از استقرار تسلیحات هسته‌ای تاکتیکی در خاک بلاروس در ماه آینده میلادی خبر داده است. امری که ناظران آن را تازه‌ترین دور از بالا گرفتن تنش‌ها میان مسکو و ناتو ارزیابی کرده‌اند. ادامه مطلب >>

اصلاح‌طلبان شانسی برای برنده شدن در انتخابات 1400 ندارندهادی ‌غفاری گفت: عملکرد آنهایی که با حمایت جبهه اصلاحات به مجلس دهم رفتند به قدری بد بود که اصلاح‌طلبان نه تنها شانس‌شان برای پیروز شدن در انتخابات به پایین‌ترین میزان ممکن رسیده است، بلکه حتی دخالت مستقیم آقای خاتمی هم نمی‌تواند‌ مردم را به شنیدن حرف آنان ترغیب کند.

با هیولای برقی شرکت خودروسازی فورد آشنا شوید: ماستنگ «ماک-ای ۱۴۰۰»با هیولای برقی شرکت خودروسازی فورد آشنا شوید: ماستنگ «ماک-ای ۱۴۰۰» در آستانه عرضه خودروی جدید «ماستنگ ماک ۱»، شرکت خودروسازی فورد برنامه های تبلیغاتی متنوعی را برای معرفی بهتر مدل‌های مختلف این اتوموبیل آغاز کرده است.

جزئیات دستوالعمل بهداشتی آزمون دکتری/آغاز خود اظهاری داوطلبان مبتلا به کرونا از جمعهسخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور از آغاز شرکت در فرم خود اظهاری داوطلبانه مبتلا یا مشکوک به ویروس کرونا از روز جمعه سوم مرداد ماه خبر داد.

مجلس نمایندگان آمریکا، به لغو 'ممنوعیت سفر مسلمانان' رای داددموکرات‌های مجلس نمایندگان آمریکا به لغو 'ممنوعیت سفر' برای کشورهای آفریقایی و آسیایی که دونالد ترامپ وضع کرده بود، رأی دادند. این قانون با نام 'نه به ممنوعیت'، روز چهارشنبه با ۲۳۳ رأی موافق نسبت به ۱۸۳ رأی مخالف، به تصویب رسید.

روحانی: برگزاری مراسم مذهبی محرم و صفر یک ضرورت قطعی استسخنگوی وزارت بهداشت ایران از جان باختن ۲۲۱ نفر دیگر در طی ۲۴ ساعت اخیر بر اثر ابتلا به بیماری کووید-۱۹ خبر داد.

نظرسنجی نشان داد: پیشتازی 7 درصدی بایدن نسبت به ترامپ- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimپیشتازی ۷ درصدی بایدن نسبت به ترامپ ۴۵ درصد شرکت کنندگان در این نظرسنجی اعلام کرده‌اند که اگر انتخابات همین امروز برگزار می‌شد به بایدن رای می‌دادند Election2020