انتخابات آمریکا| میشل اوباما برگ برنده دموکرات‌ها در اولین شب همایش

28/05/1399 06:52 ب.ظ

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: میشل اوباما برگ برنده دموکرات‌ها در اولین شب همایش این مطلب را اینجا_بخوانیم👇 بین‌الملل EtemadOnline

میشل اوباما در سخنرانی شب گذشته خود گفت: «بالا رفتن تنها راهی است که جواب خواهد داد.» او سپس اضافه کرد: «اما بگذارید این را روشن کنم که بالا رفتن به این معنا نیست که لبخندی بر لب داشته باشید و در مواجهه با شرارت و بی‌رحمی حرف‌های قشنگ بزنید؛ بالا رفتن به معنای انتخاب راه سخت‌تر است. به این معنی است که با چنگ و دندان راهی به سمت قله پیدا کنیم.» روزنامه گاردین بخش‌هایی از این سخنرانی را منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید: *** میشل اوباما در سیاسی‌ترین سخنرانی خود تا امروز و با تندترین انتقادات نسبت به ترامپ خطاب به مردم آمریکا گفت: «در انتخابات نوامبر به جو بایدن رأی بدهید، گویی...

روزنامه گاردین بخش‌هایی از این سخنرانی را منتشر کرده است که در ادامه می‌خوانید: *** میشل اوباما در سیاسی‌ترین سخنرانی خود تا امروز و با تندترین انتقادات نسبت به ترامپ خطاب به مردم آمریکا گفت: «در انتخابات نوامبر به جو بایدن رأی بدهید، گویی جان همه ما به آن بستگی دارد.»

او ادامه داد: «بگذارید واضح و روشن بگویم. دونالد ترامپ رئیس‌جمهور مناسبی برای آمریکا نیست. او زمان کافی در اختیار داشته تا وظیفه‌اش را انجام دهد اما نتوانسته. او نمی‌تواند آن کسی باشد که ما نیاز داریم. واقعیت همین است.»

این جمله میشل اوباما در واقع تکرار جمله ترامپ در اوایل ماه جاری بود، زمانی که از او درباره آمار مرگ‌ومیر بر اثر کرونا در ایالات متحده پرسیدند و ترامپ پاسخ داد: «واقعیت همین است.» «وقتی آنها خودشان را پایین می‌برند ما بالا می‌رویم» headtopics.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »
Loading news...
Failed to load news.

ابهام در اجرای طرح موسوم به گشایش اقتصادی در ایران - BBC News فارسییک نماینده مجلس ایران می‌گوید رؤسای مجلس و قوه قضائیه در نامه‌ای به رهبر جمهوری اسلامی، مخالفت خود را با تصمیم دولت برای فروش اوراق سَلَف نفتی اعلام کرده‌اند.

آلبایراک: معاملات مسکن در ماه ژوئیه به بالاترین رقم در تاریخ ترکیه دست یافت◀️آلبایراک: معاملات مسکن در ماه ژوئیه به بالاترین رقم تاریخی خود در ترکیه دست یافت

کرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در ایران به ۲۰ هزار نفر نزدیک شدکرونا در ایران – شمار قربانیان کرونا در ایران به ۲۰ هزار نفر نزدیک شد سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز دوشنبه ۲۷ مردادماه از مرگ ۱۶۵ نفر دیگر در ۲۴ ساعت گذشته خبر داد و تعداد کل مرگ به ۱۹ هزار و ۸۰۴ مورد رسید

در حمله تروریستی گروه الشباب به یک هتل در سومالی دست‌کم ۱۶ تن کشته شدنددر حمله تروریستی گروه الشباب به یک هتل در سومالی دست‌کم ۱۶ تن کشته شدند گزارش‌ها حاکی است که ستیزه‌جویان هنگام حمله به هتل «الیت» در ساحل لیدو یک خودروی بمب گذاری شده را منفجر کرده و سپس با تیراندازی حمله مسلحانه خود را آغاز کردند.

افزایش ۲۵ درصدی زنان قربانی خشونت خانگی در فرانسه؛ ۱۴۶ زن در یکسال به قتل رسیدندآمار زنانی که به دست شریک زندگی فعلی یا قبلی‌شان در فرانسه کشته شده‌اند در سال ۲۰۱۹ رشد ۲۵ درصدی داشته است.

در صورت پیروزی در انتخابات، بلافاصله با ایران به توافق می‌رسمرئیس‌جمهوری آمریکا بار دیگر گفت که در صورت پیروزی در انتخابات پیش رو، بلافاصله با ایران به توافق خواهد رسید.