انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا, انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا, جو بایدن, دونالد ترامپ

انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا, انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا

انتخابات آمریکا؛ با شمارش آرای تمام ایالت‌ها پیروزی بایدن قطعی شد | DW | 14.11.2020

با شمارش آرای دو ایالت باقیمانده آرای الکترال جو بایدن به ۳۰۶ رسید. دونالد ترامپ با مجموع ۲۳۲ رأی با فاصله‌ای قابل‌توجه انتخابات ریاست جمهوری را باخته است، هرچند همچنان از قبول شکست خود امتناع می‌ورزد.

14/11/2020 11:25:00 ق.ظ

با شمارش آرای دو ایالت باقیمانده آرای الکترال جو بایدن به ۳۰۶ رسید. دونالد ترامپ با مجموع ۲۳۲ رأی با فاصله‌ای قابل‌توجه انتخابات ریاست جمهوری را باخته است، هرچند همچنان از قبول شکست خود امتناع می‌ورزد.

با شمارش آرای دو ایالت باقیمانده آرای الکترال جو بایدن به ۳۰۶ رسید. دونالد ترامپ با مجموع ۲۳۲ رأی با فاصله‌ای قابل‌توجه انتخابات ریاست جمهوری را باخته است، هرچند همچنان از قبول شکست خود امتناع می‌ورزد.

بنا به آماری که رسانه‌های جمعی آمریکا تا شامگاه جمعه (۱۳ نوامبر) گردآوری کرده‌اند، نتایج انتخابات در همه ۵۰ ایالت این کشور قطعی شده است. دو ایالت آخر جورجیا و کارولینای شمالی بودند که در اولی جو بایدن ۱۶ رأی الکترال به دست آورد و در دومی ترامپ ۱۵ رأی الکترال.

آمریکا، بریتانیا و اسرائيل، ایران را مسئول حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت معرفی کردند دبیر کل سازمان بهداشت جهانی: همه‌گیری کرونا زمانی پایان می‌یابد که جهان تصمیم بگیرد به آن پایان دهد المپیک توکیو؛ دونده ایتالیایی، 'سریع‌ترین انسان جهان' شد - BBC News فارسی

از آنجا که در جورجیا فاصله آرای دو نامزد انتخابات اندک بود، قرار است شمارش آرا تجدید شود، اما به نظر کارشناسان تغییر قابل‌توجهی در نتیجه شمارش انتظار نمی‌رود.دویچه وله فارسی را در اینستاگرام دنبال کنیدبا پایان گرفتن شمارش آرا قطعی شده است که جو بایدن بیش از ۵ میلیون رأی بیشتر از دونالد ترامپ کسب کرده است. بایدن حدود ۷۸ میلیون رأی (نزدیک ۵۱ درصد) آرا را کسب کرده است و ترامپ ۷ / ۷۲ (حدود ۴۷ و نیم درصد).

جو بایدن با کسب ۳۰۶ رأی الکترال با فاصله‌ای قابل توجه پیروز انتخابات است. نکته جالب این است که بایدن با کسب ۳۰۶ رأی دقیقا همان مقدار رأی به دست آورده که چهار سال پیش دونالد ترامپ به دست آورده و موفق شده بود هیلاری کلینتون را شکست دهد.دونالد ترامپ هنوز هم شکست خود را نپذیرفته است headtopics.com

ترامپ همچنان از"تقلب در انتخابات" و پیروزی خود سخن می‌گوید؛ اما به گفته رسانه‌های جمعی او در کنفرانس مطبوعاتی که شامگاه جمعه (۱۳ نوامبر) در کاخ سفید برگزار شد، با همان قاطعیت و اطمینان گذشته از"پیروزی" خود سخن نگفت.انتخابات سرنوشت‌ساز آمریکا

وکیلان ترامپ در چندین ایالت علیه"تقلب در انتخابات" اقامه دعوا کرده، اما هیچ سند و مدرکی ارائه نداده‌اند؛ همچنین طبق گزارش‌های تازه جمهوری‌خواهان از شکایت خود در ایالت آریزونا انصراف داده‌اند و در پنسیلوانیا نیز یک تیم حقوقی که به نمایندگی از سوی ترامپ علیه نتیجه انتخابات در این ایالت شکایت کرده بود، از ادامه این دعوی صرف‌نظر کرده است.

دقیق ترین انتخابات تاریخ آمریکابسیاری از مقام‌ها و ارگان‌های آمریکایی از دونالد ترامپ به خاطر شایعه‌پراکنی در مورد تقلب و تخلف در انتخابات ریاست جمهوری انتقاد کرده‌اند. آنها تأکید دارند که در سوم نوامبر ۲۰۲۰ دقیق‌ترین و منصفانه‌ترین انتخابات تاریخ آمریکا انجام گرفته است.

در اطلاعیه کمیته‌ای متشکل از مقام‌های ارشد وزارت امنیت داخلی، کمیسیون انتخابات، و مقام‌های ایالتی آمریکا تصریح شده است که"هیچ مدرکی دال بر حذف یا جا به جایی آرای دریافت شده" از رأی‌دهندگان و انجام تخلف در انتخابات وجود ندارد.جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی headtopics.com

ورزشکار کره‌ای از اینکه فروغی را «تروریست» نامید عذرخواهی کرد رئیس کل دادگستری استان خوزستان معترضان به وضعیت کم‌آبی را «معاندین نظام» خواند روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته است

۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنجو بایدن در ۲۰ نوامبر سال ۱۹۴۲ در اسکرانتون در ایالت پنسیلوانیا به دنیا آمد. این تصویر بایدن را در سال ۱۹۵۲ و در حالی که او ده ساله است نشان می‌دهد.جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدن

بایدن تحصیل‌کرده‌ی حقوق است و فعالیت سیاسی خود را در شورای شهر ویلمینگتون (دلاویر) آغاز کرد. در سال ۱۹۷۲، در سن ۲۹ سالگی در سنای آمریکا انتخاب شد و تا سال ۲۰۰۹ دلاویر را نمایندگی کرد.جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنیک تصادف دردناک بر پیروزی بایدن در انتخابات سنا در سال ۱۹۷۲ سایه افکند. در این تصادف که کمی پس از اعلام نتایج انتخابات رخ داد، همسر نخست او به نام نیلیا (در میانه عکس) و دخترشان به نام ناومی (در این تصویر نیست) جان باختند. دو پسران آنها، بو و هانتر (در تصویر سمت راست) در این تصادف زخمی شدند.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدندر ژانویه سال ۱۹۷۳ در کنار تخت پسرش که هنوز در بستر بیماری بود برای مجلس سنا سوگند خورد. بعدها بایدن گفته بود که پسرانش ناجی او برای ادامه زندگی بوده‌اند. بایدن تا زمانی که با همسر دوم خود آشنا شود، دست تنها بزرگ‌کردن و تربیت فرزندانش را به عهده گرفت.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنبایدن در ماه ژوئن سال ۱۹۸۷ برای نخستین بار آمادگی خود را برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در سال ۱۹۸۸ اعلام کرد. اما ۶ هفته بعد از آن در کنفرانسی مطبوعاتی اعلام کرد که از رقابت‌ کنار می‌کشد. پیش از اعلام این تصمیم از سوی بایدن، گفته شده بود که او برای سخنرانی‌های انتخاباتی‌اش، از بخش‌هایی از سخنرانی‌های دیگر سیاستمداران بهره گرفته است. headtopics.com

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدناز سال ۱۹۸۷ تا ۱۹۹۵ بایدن ریاست کمیته قضایی را بر عهده داشت؛ جایی که نقشی در تصویب قوانین مربوط به مبارزه با جرم، کنترل سلاح گرم و حفاظت از زنان در برابر خشونت داشت. در دورانی که او در این کمیته بود چندین بحث‌ داغ در مورد تعیین قضات دیوان عالی آمریکا اتفاق افتاد.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنپس از حملات ۱۱ سپتامبر در سال ۲۰۰۱ بایدن هم از عملیات نظامی بین‌المللی علیه طالبان در افغانستان حمایت کرد و هم از حمله به عراق تحت رهبری صدام حسین. با این وجود، در سال‌های پس از آن بایدن به یکی از منتقدان جدی مأموریت عراق تبدیل شد و در سال ۲۰۰۶ حامی طرح صلح شد.

نامه وزیر بهداشت به خامنه‌ای: نظام سلامت در حال فروپاشی است | DW | 01.08.2021 حمله مرگبار به نفتکش مرسر استریت؛ نخست وزیر اسرائيل انگشت اتهام را به سوی ایران نشانه برد نفتالی بنت: به شیوه خودمان به «اشتباه بزرگ» ایران در حمله به نفتکش، پاسخ می‌دهیم

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنسال ۲۰۰۱ ریاست کمیته روابط خارجی سنا را به عهده گرفت؛ ریاستی که البته پس از شکست دموکرات‌ها در انتخابات کنگره در سال ۲۰۰۳ مجبور به کناره‌گیری از آن شد. اما با انتخابات کنگره در سال ۲۰۰۶ موازنه قوا دوباره تغییر کرد و بایدن در سال ۲۰۰۷ دوباره به ریاست این کمیته بازگشت.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنسال ۲۰۰۷ و دورخیزی جدید: بایدن دوباره به عنوان نامزد دموکرات‌ها برای شرکت در انتخابات ریاست جمهوری اعلام آمادگی کرد. بدون موفقیت! پس از اولین دور انتخابات مقدماتی در ژانویه ۲۰۰۸ با شکستی آشکار، بایدن تسلیم شد.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدندر مقابل این هم‌حزبی او باراک اوباما، سناتور جوان بود که در انتخابات مقدماتی پیروز شد و بایدن را در اوت سال ۲۰۰۸ به عنوان معاون خود برگزید. بایدن با تجربه‌ خود در دنیای سیاست و تماس‌ها و ارتباطات خوبی که با اتحادیه‌های صنفی و کارگری داشت، در کنار اوباما ایستاد.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدننتیجه انتخابات ۴ نوامبر سال ۲۰۰۸، نتیجه‌ای تاریخی بود: زوج سیاسی اوباما- بایدن بر رقیب خود یعنی جان مک‌کین-سارا پیلین غلبه کرد. برای نخستین بار یک سیاهپوست رئیس جمهور آمریکا شد.جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی

۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنتیم اوباما-بایدن در مجموع ۸ سال در رأس هرم سیاسی ایالات متحده آمریکا ایستاد. این ترکیب در نوامبر ۲۰۱۲ در انتخاباتی دیگر دوباره تکرار شد و پس از دو دوره، طبق قانون اساسی آمریکا در ژانویه ۲۰۱۷ پایان یافت.جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی

۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنبسیاری از دموکرات‌ها در سال ۲۰۱۶ امیدوار بودند که بایدن پس از اوباما به عنوان کاندیدای ریاست جمهوری وارد میدان شود. او اما به دلایل خانوادگی از این رقابت‌ها صرف‌نظر کرد. سال ۲۰۱۹ اوضاع سیاسی درون آمریکا به وضوح تغییر کرد. بایدن تصمیم گرفت وارد میدان شود و این سومین بار بود که او چنین تصمیمی می‌گرفت. گفته بود، نمی‌خواست بنشیند و بی‌عمل نظاره کند که دوران ریاست جمهوری ترامپ تمدید می‌شود.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدندر اوت سال ۲۰۲۰ در نشست حزب دموکرات رسما به عنوان نامزد این حزب در انتخابات ۲۰۲۰ اعلام شد. دموکرات‌ها که با این چهره وارد کارزار انتخابات شده بودند تبلیغ می‌کردند: بایدن اطمینان را به جای غیرقابل پیش‌بینی بودن، تواضع و از خودگذشتگی را به جای خودخواهی، آرامش را به جای قیل و قال و متانت را به جای عدم صداقت به کاخ سفید بازمی‌گرداند.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنبایدن کامالا هریس را به عنوان معاون اول خود برگزید. هریس نخستین زن سیاهپوستی است که به عنوان نامزد این پست از سوی یکی از بزرگترین احزاب سیاسی آمریکا پیشنهاد می‌شود. هریس قول اصلاحات گسترده در بخش قضایی و پلیس را در صورت تغییر قدرت در آمریکا داده بود.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنمبارزات انتخاباتی بایدن در سایه پاندمی کرونا پیش رفت. او ماه‌ها قادر به برپایی مراسم انتخاباتی نبود و به جای آن با پیام‌های ویدیویی از زیرزمین خانه‌اش سعی در جذب رأی دهندگان داشت. بایدن برخلاف دونالد ترامپ، در هر مراسمی شرکت کرد، ماسک بر دهان زد.

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنشب انتخابات: خبرها از رقابتی تنگاتنگ میان بایدن و ترامپ البته با برتری به نفع بایدن حکایت می‌کنند. صبح پس از رأی‌گیری بایدن خطاب به هوادارنش می‌گوید: «می‌رویم که پیروز این انتخابات باشیم.»

جو بایدن؛ عکس‌هایی از یک زندگی۴۸ سال فعالیت سیاسی تا رئیس جمهور شدنو بایدن بالاخره به هدف رسید: ۴۸ سال پس از آغاز فعالیت سیاسی در واشنگتن او حالا ۴۶‌امین رئیس جمهور ایالات متحده آمریکاست. ادامه مطلب: DW فارسی »

پایگاه اطلاع‌رسانی دولت ـ پاد

علی برکت الله...😅😅😅 الكترال كالج ها رييس جمهور تعيين ميكنند تا ١٤ دسامبر رسانه ها حق دخل و تصرف براي نتيجه را ندارند. خبر های DW مثل اخبار رژیم ایران است۔ این قاتل الان کجاست خبر بده دیگه مگه رسانه نیستی؟ رسانه‌ها تعیین ریاست جمهوری نمی‌کنند ، هر موقع پایان شمارش رسمی بپایان رسید و از طرف کمیسیون انتخابات اعلام شد و تعداد ۲۷۰ الکترادها هم باید انتخاب شوند که رای بدهند تا آن زمان آقای بایدن ادعای ریاست جمهوری نمی‌تواند بکند.

چقدر شماها کسکشید و بیناموس باشه بابا شما هم آیت‌الله دویچه‌وله فیک_نیوز یه هفت تا دیگه بهش اضافه میکردید که بشه ۳۱۳تا به نیت ۳۱۳یار امام زمان کیر خردهن نویسنده این خبر اون پیرسگ جنده مرکل معلوم شده نقش اصلی رو تو نرم افزار تقلب داشته ردشو زدن رای تقلبی از المان خراب شده اومده معلومه تو خیال بایدن پدوفیل شد رئیس جمهور المانیای گدا گشنه معلومه ترامپ خوب جایی بهشون فرو کرده بود که همشون افتادن گدایی و تقلب

شمارش آرای «مجمع گزینندگان» در کنگره، واپسین آزمون انتخابات ریاست جمهوری آمریکا🔺شمارش آرای «مجمع گزینندگان» در کنگره، واپسین آزمون انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ⚡️گام پایانی در انتخاب رئیس جمهوری ایالات متحده بر مبنای قانون_اساسی روز چهارشنبه ۶ ژانویه برداشته می‌شود. روز ششم ژانویه آخرین فرصت برای غرغر کردن های باند فاسد ترامپ است! به همین دلیل،ترامپ و پمپئو فعالیت خود در توئیتر را شدت بخشیده اند! البته باند ترامپ الان در باتلاق انزوا افتاده است و هرچه تقلّا کند بیشتر به داخل باتلاق فرو خواهد رفت! Herro آقا اون روز اینترنت گوشی پرزیدنت ترامپ رو قطع کنین یکی دوساعت حصر در خانه سفید بکنید بلکه شر درست نکنه چقه ما بیخودی حسرت آزادی آمریکارو میخوردیم

خفه بمیر کثافت بیشعور حرومزاده رییس جمهور قانونی آمریکا پرزیدنت دونالد ترامپ شیردل هست منبع: کیهان 😂 😂 😂 اوکی کیر سک تو سر در رسانه ی تخمیت کسسسکش خاک بر سر ننه مرکل و خاک بیشتر بر سر اون ابلهی که با وجود منفور بودن این رسانه دوزاری همچنان داره پول حروم میکنه تا چند نفر عقده ای هی بیان اینجا چرند بنویسن .. 👎🏾

رسانه های فارسی زبان خارج نشین همشون پفیوز و کثیف هستند . اگر قانون آمريكا را نميدانيد توضيح نديد طبق قانون آمريكا نتيجه انتخابات دوازدهم دسامبر داده ميشود كه چه كسى رئيس جمهور است پس داشتن كارت الكترال نشان دهنده رئيس جمهور نيست. و هنوز هم هيج پولى براى جابجاى رئيس جمهورى داده نشده. آلمانيها خوشحال هستند

به جای اینهمه زحمت و هزینه، نمایندگی رسمی CNN رو بگیرید خب. باور کنید خیلی راحت تره... اینجوری همه ش باید Copy-Paste کنید. نمایندگی بگیرید خودشون میفرستن براتون، شما هم مثل پستچی ها میزارید تو وبسایت. دروغ گو هم نمیشید دویچه ولگرد پوفیوز خفه خون بگیر آشغال هنوز پائیز تمام نشده !

اردوغان: مسائل مرتبط با مدیترانه شرقی را نه با تنش بلکه با مذاکره می‌توان حل کرداردوغان: مسائل مرتبط با مدیترانه شرقی را نه با تنش بلکه با مذاکره می‌توان حل کرد اردوغان: پیشنهاد ما برای برگزاری کنفرانسی با حضور تمامی کشورهای شرق مدیترانه و ترک‌های قبرس هنوز روی میز است اردوغان: ترکیه کشوری است که مرز دریایی طولانی در مدیترانه دارد و نمی‌توانیم تنها از دور نظاره‌گر تحولات در این منطقه باشیم اردوغان: اتحادیه اروپا باید از نابینایی راهبردی که دچار آن شده رهایی یافته و اجازه سوءاستفاده از خود به یونان و بخش روم نشین قبرس در مسائل مربوط به مدیترانه شرقی را ندهد

کشورهای اروپایی هم واقعا باید خجالت بکشند از این همه دورویی. هرچی که باشه ترامپ طرف مردم ایران بود.نه دموکراتهای کثیف که همیشه به ضرر مردم ایران بوده اند و تاسف برای شما خبرگذاریها.ترامپ کار خودش را کرد هم برای آمریکا و هم برای مردم ایران. حرف اول و آخر ديوان عالي امريكا خواهد زد و اون مشخص ميكنه كي ميبره نه رسانه ها چرا خودتونو خرابميكنين

جو بچه باز تو حریف من نیستی 😁 ژانویهٔ مشخص میشه پوفیوز تو که راست میگی ولی همین اگه دروغ بگی بگوری چشم شماها و تمام فیک نیوز نتیجه انتخابات مشخص میکنه برنده کدام هستند نه سوشیال میدیا پس خفه خون بگیر دروغ تا کی همه چيز توسط فيك نيوزها وارونه جلوه داد ميشود ، بعد از اثبات تقلب چطور ميخواهند اين حجم از دروغ را جمع كنند ...؟!؟!؟

فیک_نیوز fake_news

آیا علی سیستانی در دیدار با پاپ، با طرح عادی سازی رابطه با اسرائیل مخالفت کرد؟

خوب به چهره این افراد نگاه کن و به خودت بگو کدوم یکی از اینا آدم حسابی به نظر میان؟ قیافه بایدن در مقابل اینا مثل کودکی مظلومه. دارو دسته اینها مشتی حرامزاده هستند که آلمان هم با لو رفتن دستکاری در نرم افزار انتخابات به خانواده همین اراذل پیوست. آلمان و دموکرات پیوندتان مبارک🖤🖤 انتخابات_آمریکا هر نتیجه ای داشته باشه در نهایت ما نمیتونیم کاری بکنیم . اما یه کار رو خیلی خوب میتونیم انجام بدیم اونم اینه با یه دستمال کاغذی دُم شما رو‌بگیریم بندازیم دور . با عشکر از پریزیدنت ترامپ

Biden ist der Deutsche Bundeskanzler. دویچه وله بزودی: “با شمارش آرای کلیه کشورهای آفریقایی و جنوب آسیا و حوزه مدیترانه تعداد الکترال های بایدن به ۴۵۶۷ رسید! ترامپ با اختلال عقب هست و باخت رو قبول نکرده” بالاخره باید نون بخورن دیگه! سر دبیر این طویله کیه عمو چاقالو بالاخره نتیجه رو قبول می کنه جوجه رو آخر پاییز میشمرن دل خوش به این مقدار نباش دیوچه وله

شما هم همچنان از قبول فیک_نیوز و دوزاری بودن امتناع می‌کنید !! رسانه های جعلی فیک_نیوز

به اعتقاد امام (ره) آرای هر نسل با برگزاری انتخاباتی رقابتی محقق می شودروحانی: *اگر مردم بیش از ۷۰ و چند درصد پای صندوق آرا آمدند، آن منشور ۱۲ بهمن امام ادامه پیدا کرده *مردم باید با آرای خودشان نظام مورد نظر خودشان را برگزینند *امام قدرت اصلی را قدرت مردم می‌دانست حضرت فاطمه زهرا. حضرت فاطمه زهرا. حضرت فاطمه زهرا. بالاترین قدرت است. خداوند عالم مقدر کرده جهان رابه نام حضرت فاطمه دقت کردید سناریوشو گفت به ستوه آوردن مردم عوض کردن نظام دفعه قبل که هزارنفرم نیومد،نفهمیدید دیڱه

اینکه فاش شد تو آلمان داشتن انتخابات رو مهندسی میکردن و فیک نیوزِ شما هم در حال جا انداختن دروغ هست نشون دهنده عمق پستی و رذالت شماست تخم ندارن اعلام رسمی کنن سگهاشونو انداختن تو دنیا واق واق کنن براشون 😂😂 فاک دویچه وله آمار فعلی 😊👇 چرا اینقدر جا کشید؟ آمار با تقلب 🙃👇 برپدر ومادر دروغگو لعنت👎👎 من نمیدونم دوست داشتن بزرگترین دشمن ایران یعنی چی

دوچه ولش 🥴ای قرش 🤓 دام میخواد بدونم چقدر از پول مردم ایران میزنن و به این دویچه وله فاحشه میدن... چند بات حساب میکنن خودفروش شما حرف نزنی نمیگن لالی ،برام مهم نیست کی رئیس جمهور میشه ولی اینطور که شما داری یاوه گویی میکنی انگار ترامپ ارث باباتو خورده که پشت سر هم داری میکوبونیش به دیوار،

مجلس ایران با طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' مخالفت کرد | DW | 03.02.2021طرح 'شفافیت آرای نمایندگان' که خواهان آشکار شدن صاحبان آرا در رأی‌گیری‌های مجلس شورای اسلامی بود، با اکثریت بالا در مجلس رد شد. برخی از نمایندگان این طرح را 'نمایشی' و ابزاری برای 'اعمال فشار' دانسته بودند. مفسدین فی الارض اکثریت بالا؟ تنها سه رای کم آورد چقدر دیوثی

شما فعلا دخالت‌کردن در انتخابات امریکا از طریق ویروس کامپیوتری نرم افزار بایدن شمار ماست‌مالی کنید .نیاز نیست در مورد نتیجه اش قبل از اعلام‌رسمی نظر بدید باز برا خودتون هماهنگ شدین😂 fakenews چقدر ..سشعر میگید. ترامپ آنچنان دهنی از اروپا صاف کرده که خبرگزاری های وابسته اش همه تلاششون رو میکنن زودتر از دستش راحت شن.

خیلی بامزه شدین با این دروغا منبع لطفا دعا كنيد كه ترامپ نياد چون خوار همتون گاييدست فيك نيوزهاى بدبخت 😂😂😂 هر دو سه روزی یک بار بیاین بگین اینجور خبرا رو ... بلکه دلتون خوش بشه بی شرفای فاشیشت😂😂 مرکل و دارو دستش ،ترجیح میدن با بایدن شل مغز کار کنند، نه؟ درکتون میکنم به پایان سلام کنید. این مطالبتونم حکم آب و غذای حسابی هست که قدیما قبل از اعدام به مجرم میدادند! بخور حیوونکی،بخور .

حالم از قيافه سازشكارش بهم ميخوره🤮 این چه وضع خبر رسانی هستش ! کالج الکترال هستش که باید رسما نتیجه رو اعلام کنه ! از اون اگر خبری داری بزار اگر نه مجبور نیستی گ.. بخوری ! دوستان این راست میگه گیر ندین خبرهاش خیلی موثقه همونطور که جمهوری اسلامی و صدا و سیما کاملا موثق و صادق هستن ما ایرانی ها یه ضرب المثل داریم که میگه جوجه رو اخر پاییز میشمارن هنوز که پاییز تمام نشده

ای مادر شما رو سگ گایید فیک نیوز کیری دویچه‌ولگرد فقط زر میزنه!😂 یهویی بایدن رو بیارید بکنید صدر اعظم آلمانم! رسانه ها رییس جمهور رو مشخص نمی کنند چه برسه به رسانه زرد قهوه ای مثل شما fakenews لجنزارِ دویچه وله دویچه وله دیگه خبری برای انتشار نداره ؟! چنین حجم خبری از انتخابات آمریکا و به نفع جوبایدن در چه راستایی صورت میگیرد ؟

شما چرا گوه خوری میکنید؟؟💩💩💩 هر وقت دیوان عالی رای داد بیایید گوه خوری کنید بیناموسا...؟؟💩💩💩 الکترال جو خواب آلود بیشتر از 259نخواهد شد. تمام...

خوار جندتون رو گاییدم تو گوه خوردی که فتوا میدی دیوس سسس مادرتو گاییدم دویچه جنده فیک نیوز ضد ایران. کس ننه همتون