انتخابات آمریکا؛ چرا همه دارند درباره شرکت پست حرف می‌زنند؟ - BBC News فارسی

17/06/1399 07:56:00 ق.ظ

خدمات پستی آمریکا: چگونگی دریافت پست مردم چه ربطی به انتخابات آمریکا دارد؟

دونالد ترامپ می گوید دموکرات‌‍‌ها در تلاشند رقابت برای کاخ سفید را مهندسی کنند، اما دموکرات‌‌ها می‌گویند این رئیس جمهور است که آرا را می‌خواد تغییر می‌دهد. جریان از چه قرار است؟ چرا همه چی دور این می چرخد که آرای آمریکایی‌ها به مقصد برسد؟ منبع تصویر، اکثر مردم آمریکا حضوری رای می‌دهند اما مجبور نیستند هر ایالت مختار است که قوانین انتخاباتی خودش را وضع کند، و خیلی از آن‌ها دنبال راهی برای افزایش آراء پستی می‌گردند تا از ایجاد صف‌های طولانی در روز انتخابات جلوگیری کنند.

دموکرات‌ها چه اتهامی به ترامپ وارد می‌کنند؟ توضیح تصویر، باراک اوباما، رئیس‌جمهور سابق آمریکا و هم‌حزبی جو بایدن، دونالد ترامپ را به تلاش جدی "فلج کردن" شرکت پست متهم کرده است. در ۲۰ سال گذشته، رئیس شرکت پست همیشه از بین کارمندان همین شرکت انتخاب شده است. اما در ماه ژوئن آقای دجوی به این منصب گمارده شد، شخصی که هیچ ربطی به شرکت پست ندارد و ۱.۲ میلیون دلار هم به کارزار انتخاباتی آقای ترامپ کمک مالی کرده است.

منبع تصویر، توضیح تصویر، اما رفتار رئیس جدید شرکت پست هم چیزی از این نگرانی‌ها کم نکرده است، مثل دستوری که برای تعطیلی ۶۰۰ دستگاه (۱۰ درصد ظرفیت موجود) دسته‌بندی نامه صادر کرده است. این تغییرات چنان جنجال‌آفرین بوده است که آقای دجوی مجبور شد در برابر کمیسیون امنیت ملی سنا حاضر شود. اعضای دموکرات این کمیسیون می‌خواستند بدانند که هدف او از این اقدامات سیاسی است یا نه. headtopics.com

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

چرا افزایش قیمت مسکن متوقف نمی‌شود؟/ پیش‌بینی تکانه‌ در بازار مسکن پس از ریزش بورسمعاون وزیر راه و شهرسازی اظهار داشت: با توجه به اتفاقات بازار سرمایه، پیش بینی می‌شود که تکانه‌هایی به بازار مسکن وارد شود. از این رو سیاستی که وزارت راه و شهرسازی در حال اجرا دارد و استراتژی اصلی دولت، جداسازی بازار مصرف از بازار سرمایه گذاری در مسکن است.

لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟ - BBC News فارسیلیونل مسی، اسطوره و برترین گلزن تاریخ بارسلونا گفته است یک فصل دیگر در این تیم می‌ماند اما گی‌یم بالاگه می‌گوید که چرا فکر می‌کند از نظر او هنوز این داستان ادامه دارد.

چرا رسانه‌های ایرانی به موضوع اعدام نوید افکاری نمی‌پردازند؟

چرا واریزی‌های فروش سهام عدالت خرد است؟ / روش واریز تغییر کرددبیرکل‌کانون کارگزاران بورس اوراق بهادار اظهار داشت: روش جدید که برای توزیع پول حاصل از فروش سهام عدالت به اجرا می‌رسد به این نحو است که مشتری که زودتر برای فروش درخواست داده، زودتر هم پول آن را دریافت می‌کند. بنابراین از این پس ارقامی که مشتریان سهام عدالت بابت فروش سهام خود دریافت می‌کنند، بیشتر خواهد بود.

لیونل مسی؛ چرا نمی‌توان مطمئن بود که بارسلونا جنگ را برده است؟ - BBC News فارسیلیونل مسی، اسطوره و برترین گلزن تاریخ بارسلونا گفته است یک فصل دیگر در این تیم می‌ماند اما گی‌یم بالاگه می‌گوید که چرا فکر می‌کند از نظر او هنوز این داستان ادامه دارد.

ادامه نزاع بر سر اظهارات منسوب به ترامپ درباره کشته‌های جنگ - BBC News فارسیدونالد ترامپ در حمله ای به جفری گلدلبرگ، خبرنگار مجله آتلانتیک، او را شخصی 'زننده' خوانده است. این پس از آن است که آقای گلدبرگ گزارش داد رئیس جمهور آمریکا سربازان ارتش را 'بازنده' و 'احمق' توصیف کرده بود.