انتخابات آمریکا | ادامه کمپین‌های انتخاباتی آمریکا و موج دوم کرونا

28/07/1399 08:20:00 ب.ظ

اعتمادآنلاین گزارش می‌دهد: ادامه کمپین‌های انتخاباتی آمریکا و موج دوم کرونا این مطلب را اینجا_بخوانیم👇

ترامپ ایالت‌هایی را که در سال 2016 در آنها پیروز شده هدف قرار داده است و اگر بخواهد 270 رأی کالج الکترال مورد نیاز برای ماندن در کاخ سفید را به دست آورد، نباید در هیچکدام آنها شکست بخورد. در عین حال نظرسنجی‌ها همچنان نشان می‌دهند او شرایط خوبی ندارد. به گزارش ترامپ روز یکشنبه در نوادا بود و قبل از گردهمایی، در کلیسایی در لاس‌وگاس حاضر شد.

پیش‌بینی می‌شود در روزهای آینده نیز هزاران نفر در گردهمایی‌های ایالت‌های خاکستری شرکت کنند؛ دوشنبه در آریزونا، سه‌شنبه در پنسیلوانیا و چهارشنبه در کارولینای شمالی.

در مصاحبه‌ی یکی از شبکه‌های رادیویی در ویسکانسن با ترامپ از او سوال شد که آیا گردهمایی‌هایی با حضور افراد بدون ماسک و در فاصله نزدیک به هم پیام غلطی را به مردم منتقل نمی‌کند؟ در پاسخ گفت: من این‌طور فکر نمی‌کنم چون اعتقاد چندانی به تعطیلی ندارم.

تنها ایالت‌های ورمونت و میزوری گزارش کرده‌اند که در طول هفته گذشته آمار موارد ابتلا کاهش یافته است. کانتیکت و فلوریدا با افزایش 50 درصدی آمار مبتلایان در صدر جدول هستند و به گزارش دانشگاه جان هاپکینز در 27 ایالت دیگر نیز آمار مبتلایان بین 10 تا 50 درصد رشد داشته است. headtopics.com

روز یکشنبه در برنامه Meet the Press شبکه NBC الکس آزار، وزیر بهداشت، از مردم آمریکا درخواست کرد «کمی دیگر تحمل کنید. ما خیلی نزدیک هستیم. تنها چند هفته تا آنتی‌بادی‌های مونوکلونال برای ساخت واکسن ایمن و موثر فاصله داریم. ما باید به آن روز برسیم.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »
Loading news...
Failed to load news.

رئیسی: پیشرفت موشکی کشور با تهدید دشمن متوقف نخواهد شد

رئیس جمهوری گفت: صنایع دفاعی و موشکی در ایران بومی شده است و وارداتی نیست. ادامه مطلب >>

ترامپ آمریکا را بی‌آبرو کرده است/ کلید مذاکره با آمریکا در دست ایران استفریدون‌ مجلسی گفت‌: در صورتی که ترامپ در رقابت با بایدن شکست بخورد و دموکرات‌ها راهی کاخ‌سفید شوند،‌ فضا برای مذاکره غیر مستقیم فراهم شد و حتی می‌توان به بازگشت آمریکا به برجام امیدوار شد. به هر حال رفتار بایدن نسبت به رفتار ترامپ منطقی‌تر است و او تمایلی به ادبیات تهاجمی ندارد. لغو تحریم های تسلیحاتی ایران 👇👇

رئیس جمهوری آمریکا اعلام بروز وضعیت فاجعه در ایالت‌های لوئیزیانا و کالیفرنیا را رسما تایید کردصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

«شگفتی اکتبر»؛ ترامپ چه برگ‌های برنده‌ای را در روزهای باقی‌مانده در اختیار دارد؟دونالد ترامپ امیدوار است تا در کارزار انتخاباتی امسال نیز مانند سال ۲۰۱۶ در روزهای پایانی رخدادی پیش‌بینی نشده بتواند ورق را به نفع او برگرداند. در حالی که تنها ۱۵ روز از کارزار انتخاباتی باقی مانده است ترامپ به چه رویدادهایی می‌تواند امید داشته باشد؟ احتمالا میخواد بگه واکسن کرونا و مذاکره با ایران و کاهش بیکاری

سفیر ایران در اسپانیا: تحریم‌های آمریکا مانع ورود دارو به ایران شده استسفیر جمهوری اسلامی ایران در اسپانیا، امروز دوشنبه (۲۸ مهرماه) با «پیلار کوئنکا»، رئیس مجلس سنای اسپانیا در محل مجلس این کشور دیدار و گفتگو کرد. گه نخورید حرومزاده ها گه نخورید گوه خورد . همین دو روز پیش قاچاق کردید به عراق دارو از ایران قاچاق میشود به کشورهای همسایه و از آنجا گوه وارد میشود برای استفاده مسئولان!

ترکیه روضه‌‌شریف در افغانستان را بازسازی کردآژانس همکاری و هماهنگی ترکیه باغ روضه‌ شریف در شهر مزار شریف افغانستان را بازسازی کرد. - خبرگزاری آناتولی نماینده رسمی رجب در سر شماری تروریست های جهادی در افغانستان به پایان رسید بدون جنگ ماهی ۲۳۰ دلار در جنگ حقوق ماهیانه کشور طرف مقابل نیرو ها در اوج آمادگی باشد نماینده رجب از کمپ ها دیدار داشتند

خلیل‌زاد: ادامه خشونت‌ها، توافق صلح در افغانستان را تهدید می‌کندنماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان می‌گوید این تصور برای کسب امتیازات بیشتر در میز مذاکره باید ابتدا خشونت را در میدان افزایش داد، ایده‌ای خطرناک است که تنها به تخریب فرآیند صلح منجر می‌شود.