انتشار اخبار ضد و نقیض درباره ناپدید شدن یک عضو مجلس خبرگان و دو برادرش

15/06/1398 10:02 ق.ظ

بعد از آنکه دبیرخانه مجلس خبرگان «ناپدید شدن» روح‌الله_صدرالساداتی، عضو مجلس خبرگان، مهدی_صدرالساداتی و برادر دیگرشان را تایید کرد، یک خبرگزاری نزدیک به سپاه پاسداران تاکید کرد درباره صدرالساداتی‌ها «اختفای اختیاری و هدفمند» مطرح است.

دو روز بعد از انتشار اخباری درباره ناپدید شدن یا بازداشت احتمالی روح‌االه صدرالساداتی، عضو مجلس خبرگان، و دو برادرش رضا و مهدی صدرالساداتی، انتشار تاکنون دادسرای ویژه روحانیت هرگونه اقدامی قضایی درباره این افراد را که هر سه تن روحانی هستند را رد کرده و دبیرخانه مجلس خبرگان ناپدید شدن آن‌ها را تایید کرده است اما خبرگزاری تسنیم از قول «یک منبع مطلع» تاکید کرد که ناپدید شدن یا...

تاکنون دادسرای ویژه روحانیت هرگونه اقدامی قضایی درباره این افراد را که هر سه تن روحانی هستند را رد کرده و دبیرخانه مجلس خبرگان ناپدید شدن آن‌ها را تایید کرده است اما خبرگزاری تسنیم از قول «یک منبع مطلع» تاکید کرد که ناپدید شدن یا «ربایش» آن‌ها «منتفی بوده» و «ارزیابی نهادهای ذیربط اختفای اختیاری و هدفمند» است.

در گزارش‌های غیر رسمی و به گفته اعضای خانواده صدرالساداتی، «روح الله صدرالساداتی،عضو مجلس خبرگان، به همراه دو برادرش به نام‌های مهدی و رضا صدرالساداتی از بامداد چهارشنبه ۱۳ شهریور به قصد عزیمت به فرودگاه مهرآباد تهران و سفر به بندرعباس از قم خارج شدند اما پس از آن مفقود شده و تلفن‌های همراه آن‌ها نیز خاموش است.»

ابتدا دادسرای ویژه روحانیت اعلام کرد که «هیچ اقدام قضایی از سوی این مرجع قضایی، علیه برادران صدرالساداتی صورت نگرفته است.

ادامه مطلب:
IranIntl »

دو نوکیش مسیحی مجموعا به دو سال و نیم زندان محکوم شدنددو نوکیش مسیحی مجموعا به دو سال و نیم زندان محکوم شدند دو نوکیش مسیحی به نام‌های «فاطمه (آیلار) باختری» و «زمان (صاحب) فدایی» از سوی دادگاه انقلاب مجموعا به دو سال و شش ماه زندان محکوم شده‌اند.

دو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدنددو مرد به اتهام تجاوز جنسی به صدها کودک در آلمان به زندان محکوم شدند این دو مرد که یکی از آنها آندرس.و ۵۶ ساله و دیگری ماریو.س ۳۳ ساله معرفی شده اند، به ترتیب به ۱۳ و ۱۲ سال زندان محکوم شدند. نام کامل آنها گزارش نشده است.

روسیه دو معترض دیگر را در آستانه رای‌گیری یکشنبه در مسکو به زندان محکوم کردرویترز - دادگاهی در روسیه دو مرد را برای اعمال خشونت علیه پلیس در تظاهرات سیاسی به سه و سال نیم زندان محکوم کرد. هدف از آن تظاهرات دعوت به برگزاری یک انتخابات آزاد در روز یکشنبه بود. به گزارش رویترز

روایت دو دختر از خشونت‌های پ.ک.ک: ما را مورد آزار جنسی قرار دادنددو دختر که در شرناق ترکیه از سوی پ.ک.ک ربوده و به مخفیگاه‌ این گروه تروریستی برده شدند، در گفتگو با آناتولی از آزار جنسی و خشونت‌های پ.ک.ک پرده برداشتند. - خبرگزاری آناتولی

آشتی‌کنان لاریجانی و یزدی و ماجرای کارچاق‌کن دو رئیس | DW | 05.09.2019صادق لاریجانی از محمد یزدی به خاطر لحن تند نامه سه هفته پیش خود عذرخواهی کرده است. لاریجانی پیشتر یزدی را فاقد فهم و سواد فقهی توصیف کرده بود که در جلسات شورای نگهبان 'سخنان غیردقیق، غیرمستدل و حتی نامربوط' می‌گوید.

ایران دو ماه دیگر به اروپا برای نجات برجام و انجام تعهدات فرصت می‌دهدحسن روحانی، رئیس جمهوری ایران روز چهارشنبه اعلام کرد که کشورش گام سوم خود در زمینه کاهش تعهدات برجامی را برخواهد داشت. وی افزود که تهران بعید می داند «امروز و فردا» با اروپا به نتیجه برسد. بیشتر بخوانید🔽