انتخابات فدراسیون فوتبال برگزار شد؛ اشاره علی کریمی به مهندسی آرا

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 12 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 8%
  • Publisher: 51%

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

شهاب الدین عزیزی خادم از نزدیکان پرویز کاظمی، وزیر راه و تأمین اجتماعی در دولت محمود احمدی‌نژاد است که از طریق وزارت رفاه و در دوره‌ای که باشگاه استقلال زیرنظر این وزارتخانه قرار گرفت کم کم از یک مدیر حکومتی و اقتصادی به یک مدیر ورزشی و فوتبالی تغییر چهره داد. گفته می‌شود او با دولت فعلی هم روابط نزدیکی دارد و چهره مورد حمایت و تایید وزارت ورزش فعلی بود و در نهایت توانست کیومرث هاشمی، منتقد دولت و عضو ستاد انتخاباتی ابراهیم رئیسی را در انتخابات رئیس فدراسیون فوتبال شکست بدهد.

اما شکست خورده قابل پیش بینی این جمع علی کریمی، ستاره سابق فوتبال ایران بود که با انتقاداتی تند نسبت به فساد موجود در ساختار فوتبال ایران به میدان آمد و حتی حاضر نشد در مناظره تلویزیونی با سه کاندیدای دیگر شرکت کند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

تا زمانیکه علوم جاهلیت تحمیلی و هویت دروغین من منیت مندراوردی تشگیلات و حکومت شئونیزم فارسی تحمیلی ایرانشهریهای نژادپرست شرکای اشرار فرقه فارسیسم، ایران ایرانیان را تحت اشغال دارد هر نوع انتخابات با هزیانهای جاهلان فرقه معرکه گیری و شئونیزم فارسی جاهلانه است.

There is no such thing as Election under mullahs. It is a ridiculous sham

در این سیستم فاسد جایی برای علی_کریمی و امثال ایشان نیست چون باید در راستای خط مشی حکومت حرکت نمایی تا بتوانی به این سیستم رآه یابی و باقی بمانید. فدراسیون_فوتبال_ایران فساد_سیستماتیک

واقعا فکر می کرد برنده می شه ؟!

علی_کریمی در میان تشویق حضار از سالن خارج شد، فقط ۹ نفر از همان حضار به او رای داده بودند. تزویر و دو رویی را تماشا کنید

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

پرز: با سوپرلیگ فوتبال را نجات می‌دهیم؛ یوفا: این تف کردن به صورت فوتبال استجنجال‌ها بر سر ایده‌ای که بسیاری از آن تحت عنوان «کودتای ثروتمندان علیه فوتبال» نامیده‌اند ادامه دارد. رئيس باشگاه رئال مادرید می‌گوید بدون سوپرلیگ فوتبال نابود می‌شود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

هیات رییسه فدراسیون فوتبال انتخاب شدند؛ از نایب رییس هرمی تا دبیرکل محروم
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مجتبی خورشیدی، آخرین نخبه فوتبال ایران؛ جای جادوگر سایپا هنوز خالی استyounesipour 😂😂😂🙏🏻
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

غنی: جامعه جهانی 40 سال است که مردم افغانستان را از صلح محروم کرده استمحمد اشرف غنی رئیس‌جمهوری افغانستان شنبه 27 فوریه اعلام کرد، جامعه جهانی چهار دهه است که مردم این جامعه جهانی یا گروه امریکا اسرائیلی اروپایی؟؟؟؟ جهان و در راس ان انگلیس و امریکا ۴۲ سال هست که کشور ما رو تاراج کردن بوسیله اخوند. خون ملت رو توی شیشه کردند. ما ۲ هیچ جلوتریم. جامعه جهانی یا عنسلام محمد
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

روزهای سختی در پیش است/تخت‌های بیمارستان‌ها در حال پر شدن استوزیر بهداشت در صفحه اینستاگرام خود نوشت: روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی به شدت نگرانند چرا که بیمارانشان در حال افزایش و تخت‌های بیمارستان ها در حال پر شدن است.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

پیام مشارکت حداقلی این است که جایگاه حکومت در جامعه تضعیف شده استفیض‌الله عرب‌سرخی گفت: پیام مشارکت حداقلی چیزی جز این نیست که جایگاه حکومت در جامعه تضعیف شده است. یعنی وقتی تمام تکیه‌گاه سیستم مردم هستند و حتی با تهدیدهای خارجی‌ها با همراهی همین مردم مقابله کرده‌اند، اولین و مهمترین خطر رای حداقلی و پایین، بیشتر و موثرشدن تهدیدهای خارجی است. تهدید کشور تسلط پیران فرتوتی مثل رهبر ،جنتی و.....سردارن وملایان که کشور را به فنا ومردم را به فقر رسانده اند اگر بفکر مردمید کشور را ازدست دیکتاتور نجات بدهید بیرون کردن اجنبی بامردم
منبع: EtemadOnline - 🏆 9. / 59 ادامه مطلب »