انتخابات اسرائیل؛ لیکود در نظرسنجی‌ها از دیگر احزاب پیش است

23/12/1399 07:52 ب.ظ

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است.

در حالی که انتخابات اسرائیل قرار است روز ۲۳ مارس، برابر با سوم فروردین ۱۴۰۰، برگزار شود، آخرین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که حزب لیکود از دیگر رقبا پیشی گرفته است.به گزارش روزنامه هاآرتص، لیکود در آخرین نظرسنجی‌ها با ۲۸.۵ درصد از دیگر احزاب پیشی گرفته است. پس از آن یش‌آتید با ۱۸.۵ درصد، نیو هوپ با ۱۳ درصد، و یمینا با ۱۱.۵ درصد در رده‌‌های بعدی قرار دارند. مابقی احزاب با درصدهای یک رقمی در رده‌‌های پایین‌تری ایستاده‌اند.

به گزارش روزنامه هاآرتص، لیکود در آخرین نظرسنجی‌ها با ۲۸.۵ درصد از دیگر احزاب پیشی گرفته است. پس از آن یش‌آتید با ۱۸.۵ درصد، نیو هوپ با ۱۳ درصد، و یمینا با ۱۱.۵ درصد در رده‌‌های بعدی قرار دارند. مابقی احزاب با درصدهای یک رقمی در رده‌‌های پایین‌تری ایستاده‌اند.

جروزالم پست روز جمعه ۲۲ اسفند در گزارشی اعلام کرد بنیامین نتانیاهو که در برخی نظرسنجی‌ها در مورد تشکیل ائتلاف با احتمال شکست روبرو شده، حملات کارزار خود را شدت داده است. این گزارش می‌گوید بنیامین نتانیاهو از سال ۲۰۱۵ به بعد به این تاکیتک انتخاباتی دست زده و هشدار داده ممکن است آینده کشور به دست دولت چپ‌ها بیافتد.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

انتخابات اسرائیل؛ نظرسنجی‌های بعد از رای گیری نشان از پیشتازی حزب لیکود و متحدانش داردانتخابات اسرائیل؛ نظرسنجی‌های بعد از رای گیری نشان از پیشتازی حزب لیکود و متحدانش دارد جزئیات بیشتر🔽

وزیر دفاع آمریکا در اسرائیل؛ گانتز: در توافق با ایران حفاظت از اسرائیل باید لحاظ شودصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. ایران و اسرائيل همواره یار و یاور یکدیگرند! غمت مباد، آقا نبات 😋 برای توافق با جمهوری اسلامی، باید تاسیسات اتمی‌اش دفن شود تا دست از ساختن سلاح هسته‌ای بردارد. نه_به_جمهورى_اسلامى رای_بی_رای

خطیب‌زاده:‌ پاسخ نطنز انتقام از اسرائیل استسخنگوی وزارت امورخارجه ایران در واکنش به وقوع حادثه در تاسیسات هسته‌ای نطنز، اسرائیل را عامل آن دانست و گفت انتقام آن را خواهند گرفت. - خبرگزاری آناتولی

انتخابات اسرائیل؛ حزب نتانیاهو پیشتاز استبراساس نتایج اولیه انتخابات پارلمانی اسرائیل حزب لیکود به ریاست بنیامین نتانیاهو پیشتاز است. - خبرگزاری آناتولی

انتخابات اسرائیل | نتانیاهو از «پیروزی بزرگ» گفت؛ رقبا می‌گویند تا اعلام رسمی نتایج باید صبر کرد▪️ در حالیکه بنیامین نتانیاهو از «پیروزی بزرگ» حزب خود در انتخابات پارلمانی اسرائیل سه‌شنبه می‌گوید، احزاب رقیب، می‌گویند تا پایان شمارش رسمی آرا منتظر می‌مانند. بیشتر بخوانید:

در حالی که انتخابات اسرائیل قرار است روز ۲۳ مارس، برابر با سوم فروردین ۱۴۰۰، برگزار شود، آخرین نظرسنجی‌ها نشان می‌دهد که حزب لیکود از دیگر رقبا پیشی گرفته است.

به گزارش روزنامه هاآرتص، لیکود در آخرین نظرسنجی‌ها با ۲۸.۵ درصد از دیگر احزاب پیشی گرفته است. پس از آن یش‌آتید با ۱۸.۵ درصد، نیو هوپ با ۱۳ درصد، و یمینا با ۱۱.۵ درصد در رده‌‌های بعدی قرار دارند. مابقی احزاب با درصدهای یک رقمی در رده‌‌های پایین‌تری ایستاده‌اند.

جروزالم پست روز جمعه ۲۲ اسفند در گزارشی اعلام کرد بنیامین نتانیاهو که در برخی نظرسنجی‌ها در مورد تشکیل ائتلاف با احتمال شکست روبرو شده، حملات کارزار خود را شدت داده است.

این گزارش می‌گوید بنیامین نتانیاهو از سال ۲۰۱۵ به بعد به این تاکیتک انتخاباتی دست زده و هشدار داده ممکن است آینده کشور به دست دولت چپ‌ها بیافتد.

در حالی که ۱۱ روز تا انتخابات در اسرائیل مانده، تلاش‌ها یرای کسب آرای بیشتر و تشکیل ائتلاف قوی‌تر در جریان است. برای تشکیل دولت، پیروز انتخابات به ۶۱ کرسی ائتلافی نیاز دارد.