انتصاب برادر ۲۸ ساله نماینده مجلس در استانداری فارس

08/11/1400 01:51:00 ب.ظ

خبرگزاری «ایلنا» در گزارشی که روز جمعه، ۸ بهمن ۱۴۰۰، منتشر شد، نوشت انتصابات_فامیلی به شیراز رسیده است و برادر ۲۸ ساله «روح‌الله نجابت»، یکی از نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس در استانداری فارس سمت گرفته است. اخبار_ایران استانداری_فارس

خبرگزاری « ایلنا » در گزارشی که روز جمعه، ۸ بهمن ۱۴۰۰، منتشر شد، نوشت انتصابات فامیلی به شیراز...

خبرگزاری « ایلنا » در گزارشی که روز جمعه، ۸ بهمن ۱۴۰۰، منتشر شد، نوشت انتصابات فامیلی به شیراز رسیده است و برادر ۲۸ ساله «روح‌الله نجابت»، یکی از نمایندگان شیراز و زرقان در مجلس در استانداری فارس سمت گرفته است.

«محمدهادی ایمانیه»، استاندار فارس، در این‌باره گفت که «انتصاب آقای نجابت هیچ ارتباطی با برادر وی که نماینده شیراز و زرقان است ندارد.» او گفت این انتصاب با در نظر گرفتن تمام صلاحیت‌ها و شایستگی برادر نماینده شیراز و زرقان صورت گرفته است.

به گفته استاندار فارس، روح‌الله نجابت و پدرشان برای این انتصاب هیچ‌گونه فشاری به مجموعه استانداری وارد نکرده و «از این انتصاب نیز ناراحت هستند». همچنین «علی‌رضا پاک فطرت»، رئیس مجمع نمایندگان فارس با اشاره به اینکه انتصاب فامیلی از گذشته تاکنون وجود داشته، در خصوص انتصاب اخیر در استانداری فارس گفت: «از دولتی که همواره با شعار عدالت روی کار آمده و در هر جمله مسئولان یک کلمه عدالت به کار می‌رود انتظار می‌رود به عدالت توجه ویژه‌‌ای داشته باشد». headtopics.

ادامه مطلب:
ایران وایر »

‎BBC NEWS فارسی‎ on Instagram‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اعتراضات سراسری ایران با ساچمه شلیک شده توسط ماموران آسیب دیده، در ویدیویی گفت آنها ۵ شب است در آب‌های یونان سرگردان شده‌اند. پیش از این آژانس خبری کردپای ویدیویی از زانیار منتشر کرده بود که نشان می‌داد در قایق پناهجویان است. پیشتر پدر زانیار (متین) در گفتگو با چاونیوز گفته بود که او به دلایل امنیتی و فشارهای سیاسی مجبور به خروج از ایران شده است.'‎

17K Likes, 307 Comments - ‎BBC NEWS فارسی (@bbcpersian) on Instagram‎‎: 'متین تندرو، پدر زانیار، معترض پیرانشهری که چشمش در اع...'‎ ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

چرا و چگونه مردم عادی در سراسر اروپا، در کشتار همسایگان یهودی خود سهیم شدند؟وهمین موارد در جنایتهای رخ داده در افریقا آسیا خاورمیانه وسایرمناطق صدق میکند.

نماینده روسیه در اتحادیه اروپا در گفتگو با یورونیوز: مسکو برنامه‌ای برای حمله به اوکراین نداردچیژوف: «امنیت ملی روسیه در خطر است... زمانی ناتو وعده داده بود که به شرق گسترش نیابد. به قول وزیر خارجه وقت امریکا، «نه حتی یک اینج» به سمت شرق.از آن زمان ما با پنج موج گسترش ناتو به سمت شرق مواجه بوده ایم» Globalconversation کافر ها عاقل تر از اونی هستند که خون همدیگه را بریزند این ما مسلمانان هستیم که به خون همديگه تشنه ایم اگر امریکا و ناتو در حمله روسیه به اکران واکنش نشان نداده و گردن پوتین رو درصورت حمله نشکنند!؟درحقیقت چراغ سبز اتحاد جماهیر شوروی را به روسها داده اند.

افزایش شدید موارد خشونت جنسی در فرانسه در سال ۲۰۲۱وزیر کشور فرانسه روز پنچشنبه ۲۷ ژانویه با صدور بیانیه‌ای از افزایش ۳۳ درصدی موارد ثبت شده خشونت جنسی در این کشور در سال ۲۰۲۱ خبر داد. به گفته ژرالد درمنن، بخش قابل توجهی از این افزایش به دلیل ثبت جرایم سال‌های گذشته است.

بلاروس: در صورت حمله مستقیم به روسیه در کنار آن وارد جنگ می‌شویمرئیس جمهور بلاروس اعلام کرد که این کشور در صورت حمله مستقیم به روسیه در کنار آن وارد جنگ خواهد شد. - خبرگزاری آناتولی

افزایش تقاضای پناهندگی در اروپا؛ افغان‌ها و سوری‌ها در صدر قرار دارندآژانس پناهندگی اتحادیه اروپا روز جمعه اعلام کرد که درخواست‌های پناهندگی به ۲۷ کشور عضو این اتحادیه به همراه سوئیس و نروژ، در ماه نوامبر ۲۰۲۱ میلادی دو برابر شده و به رکورد ماه سپتامبر که بالاترین رقم از سال ۲۰۱۶ میلادی بود، بسیار نزدیک شده است.

برادر بکتاش آبتین: روی تخت بیمارستان با پابند مجروحش کردند