انتخابات زودهنگام عراق؛ محور دیدار الکاظمی و هنیس

16/06/1399 08:22:00 ب.ظ

نخست وزیر عراق و نماینده سازمان ملل متحد پیرامون انتخابات زودهنگام و آخرین تحولات این کشور دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی

نخست وزیر عراق و نماینده سازمان ملل متحد پیرامون انتخابات زودهنگام و آخرین تحولات این کشور دیدار و گفت‌وگو کردند. - خبرگزاری آناتولی 06.09.

2020 بغداد/ خبرگزاری آناتولی مصطفی الکاظمی، نخست‌وزیر عراق با جنین هنیس پلاسخارت، نماینده ویژه دبیرکل سازمان ملل متحد در عراق در بغداد دیدار و گفت‌وگو کرد. به گزارش «پایگاه اطلاع رسانی نخست وزیری عراق»، طرفین در این دیدار به بحث و بررسی پیرامون انتخابات زودهنگام این کشور و تلاش‌ سازمان‌های رسمی در این راستا پرداختند.

براساس این گزارش، الکاظمی و هنیس همچنین در مورد راه‌های همکاری جهت دستیابی به موفقیت در انتخابات پارلمانی زودهنگام و معیارهای «اعتماد، صحت و شفافیت» گفت‌وگو کردند.

ادامه مطلب:
خبرگزاری آناتولی »

تشکیل کمیته حقیقت یاب حقوق بشری سیاه بود

محمد صدر: اتهام همکاری ایران با روسیه در جنگ اوکراین، شرایط نا امیدکننده ای را در سیاست خارجی کشور ایجاد کرده است. این اتهام علاوه بر ایجاد ایستایی در مذاکرات احیای برجام، با ادعاهایی نظیر اعلان جنگ ایران علیه اروپا و ناتو نیز همراه بوده گفت‌وگو کامل را اینجا بخوانید: https://www.sharghdaily.com/fa/tiny/news-873529 @sharghdaily sharghdaily.com ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

در ایام تاسوعا و عاشورا هیچ‌گونه تبادل زائر بین ایران و عراق صورت نگرفتسفیر ایران در عراق گفت : ‌در ایام تاسوعا و عاشورای حسینی هیچگونه تبادل زائری بین دو کشور ایران و عراق صورت نگرفت.

وزرای دفاع ایران و هند در تهران دیدار کردندراج نات سینک و امیر حاتمی امروز در تهران دیدار و درلاره موضوعات منطقه‌ای مذاکره کردند. - خبرگزاری آناتولی

هشدار به چین، روسیه و ایران درباره دخالت در انتخابات آمریکا | DW | 05.09.2020مشاور امنیت ملی دولت ترامپ به چین، روسیه و ایران در مورد هر گونه دخالت در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا هشدار داد. رابرت اوبراین می‌گوید چین گسترده‌ترین برنامه برای دخالت در انتخابات سوم نوامبر آمریکا را دارد.

متخلفان اجرای پروتکل‌ها در همه حوزه‌های حمل و نقل معرفی و رسانه‌ای می‌شوندنهمین نشست شواری هماهنگی حمل و نقل و لجستیک وزارت راه و شهرسازی عصر امروز با حضور محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی برگزار شد.

بازسازی بوستان‌های فرسوده مجاور محور ولیعصر نیازمند عزم جدی استرئیس کمیته محیط زیست و خدمات شهری شورای اسلامی شهر تهران تاکید کرد: بازسازی بوستان‌های فرسوده مجاور محور ولیعصر نیازمند یک عزم جدی است. شورای شهر برای تامین اعتبار فرسودگی فضاهای سبز این محور پیگیری‌های لازم را انجام می‌دهد تا این بازسازی درباره پارک ساعی و پارک جنب تقاطع همت سریعتر انجام شود.

ادامه احداث پارک گفت و گو/ اتصال نمایشگاه بین المللی به متروحناچی: بنا داریم پارک گفت و گو را تا زیر نیایش ادامه دهیم که فاز اول آن تا زیر بزرگراه همت آماده افتتاح است، اما باید از همت عبور کرده و به نظر می‌رسید تا محدوده ملاصدرا مانعی وجود نداشته باشد که این فرصت استثنایی برای شهر است