انتصاب معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 7%
  • Publisher: 63%

طی حکمی از طرف وزیر کشور معاون سیاسی امنیتی استانداری لرستان منصوب شد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

در این راستا به پیشنهاد استاندار لرستان و طی حکمی از طرف وزیر کشور،"احسان یاوری" به عنوان معاون سیاسی امنیتی استاندار لرستان منصوب شد.

یاوری قبل از این انتصاب سرپرست معاونت سیاسی امنیتی استانداری لرستان را عهده دار بود که با این حکم به عنوان معاون استاندار منصوب شد.انتهای پیام

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ملت ایران در دنیا به یک الگو تبدیل شده‎ استمعاون استاندار لرستان گفت: امنیت امروز کشور مرهون خون شهداست که باعث شده ملت ایران در دنیا به یک الگو تبدیل شود.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

بهسازی و مرمت جاده‌های عشایری بروجردمعاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: به دنبال ایجاد زیرساخت و توسعه راه‌های روستایی و عشایری شهرستان جاده عشایری روستای دره بیداد شهرستان بهسازی و مرمت شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

جهاد دانشگاهی لرستان در درمان ناباروری موفق عمل کرده استمعاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار لرستان گفت: جهاد دانشگاهی استان در درمان ناباروری موفق عمل کرده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

افتتاح بخش پژوهشگران کتابخانه‌های عمومی بروجردمعاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس بخش پژوهشگران کتابخانه‌های عمومی شهرستان افتتاح شد.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

امروز آخرین مهلت اعتراض به نتیجه صحت سنجی مدارک داوطلبان مجلسمعاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری هرمزگان گفت: امروز دوشنبه سوم مهرماه آخرین مهلت اعتراض به نتیجه صحت‌سنجی مدارک متقاضیان داوطلبی دوازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »