انتخابات باید معنادار و شرکت ما موثر باشد

17/11/1399 03:45 ب.ظ

🔻ابراهیم اصغرزاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب:اصلاحات نباید نقش زینتی داشته باشد/حتی اگر خاتمی را هم بیاورید، مردم می‌پرسند چه چیزی را می‌خواهید اصلاح کنید؟

ابراهیم اصغرزاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصلاح‌طلبان نهایتا 10 درصد بین مردم پایگاه دارند. حتی اگر خاتمی را هم بیاورید، مردم می‌پرسند چه چیزی را می‌خواهید اصلاح کنید؟ یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب گفت: اصلاح‌طلبان نهایتا 10 درصد بین مردم پایگاه دارند.

حتی اگر خاتمی را هم بیاورید، مردم می‌پرسند چه چیزی را می‌خواهید اصلاح کنید؟ ابراهیم اصغرزاده، فعال سیاسی اصلاح‌طلب، یکی از سخنرانان همایش «مردم و انتخابات 1400» بود که روز گذشته برگزار شد.

اصغرزاده که از طریق لایو اینستاگرامی در این همایش حاضر شده بود، در این همایش گفت: اصلاح‌پذیر بودن یا اصلاح‌ناپذیر بودن، مساله این است. اساساً اصلاح‌طلبان کجای جریان سیاست قرار می‌گیرند؟ شما کسانی هستید که انقلاب را به خاطر دارید. من خودم راوی دست اول انقلاب هستم. در سال 56، رژیم شاه مقتدر بود و از نظر نظامی و اعتبار بین‌المللی و امنیتی و قدرت پلیسی، در منطقه حرف اول را می زد. اما در آن نظام مردم دیده نمی‌شدند. حتی مشروعیت نظام به خاطر کودتای 28 مرداد زیر سوال بود و این صحبت‌ها می شد که این رژیم دست‌نشانده است.

او ادامه داد: ما صحبت از مردمی می‌کنیم که صاحب حق هستند. وضعیت فعلی را ببینید. ما حتی جرأت نمی‌کنیم درباره رهبر آینده صحبت کنیم در حالی که می‌دانیم این مساله تا چه اندازه اهمیت دارد. یا درباره اسلام قشری سنتی که آبروی ما را در دنیا برده صحبت نمی‌کنیم.

ادامه مطلب:
EtemadOnline »