انتخابات پارلمانی سوریه برگزار شده است

29/04/1399 12:45:00 ب.ظ

انتخابات سراسری پارلمان جدید سوریه امروز در این کشور در حالی برگزار شد که این کشور با تحریم‌های بین‌المللی و وضعیت اقتصادی نامناسب و جنگ داخلی در بخش‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند. بنا بر اعلام رسمی بیش از ۷ هزار و ۴۰۰ شعبه اخذ رای در بخش‌های تحت کنترل دولت بشار اسد در سوریه برای رای دهندگان در نظر گرفته شده و برای اولین بار پس از جنگ‌های داخلی، در مناطق مخالف حکومت مرکزی نیز پس از ۹ سال صندوق رای قرار داده شده است.

انتخابات سراسری پارلمان جدید سوریه امروز در این کشور در حالی برگزار شد که این کشور با تحریم‌های بین‌المللی و وضعیت اقتصادی نامناسب و جنگ داخلی در بخش‌هایی دست و پنجه نرم می‌کند. بنا بر اعلام رسمی بیش از ۷ هزار و ۴۰۰ شعبه اخذ رای در بخش‌های تحت کنترل دولت بشار اسد در سوریه برای رای دهندگان در نظر گرفته شده و برای اولین بار پس از جنگ‌های داخلی، در مناطق مخالف حکومت مرکزی نیز پس از ۹ سال صندوق رای قرار داده شده است. پنجره همرسانی را ببندید حق نشر عکس Getty Images انتخابات سراسری پارلمان جدید سوریه امروز در این کشور در حالی برگزار شد که این کشور با تحریم‌های بین‌المللی و وضعیت اقتصادی نامناسب و ادامه جنگ داخلی در بخش‌هایی از آن، دست و پنجه نرم می‌کند.

بنا بر اعلام رسمی بیش از ۷ هزار و ۴۰۰ شعبه اخذ رای در بخش‌های تحت کنترل دولت بشار اسد در سوریه برای رای‌دهندگان در نظر گرفته شده و برای اولین بار پس از جنگ‌های داخلی، در مناطق مخالف حکومت مرکزی نیز پس از ۹ سال صندوق رای قرار داده شده است.

چندین فهرست انتخاباتی اجازه رقابت در این انتخابات را یافته‌اند اما هیچ مخالف واقعی سیاست‌های دولت مرکزی در انتخابات حضور ندارد. انتظار می‌رود که حزب بعث، بشار اسد و هم‌پیمانانش بیشتر ۲۵۰ کرسی پارلمان را در اختیار بگیرند. headtopics.com

ادامه مطلب:
BBC NEWS فارسی »
Loading news...
Failed to load news.

کرونا در اسرائیل؛ موج دوم از کنترل خارج شده است | DW | 17.07.2020اسرائیل محدویت‌های مقابله با کرونا را کاهش داد و در نتیجه پاندمی کرونا به سرعت در این کشور رشد پیدا کرد. دولت اکنون تصمیم گرفته است محدودیت‌های جدیدی را اعمال کند. منتقدین از آشفتگی مدیریت بحران دولت اسرائیل سخن گفتند.

ارتش آلمان در جستجوی تجهیزاتی که از انبار ناپدید شده است | DW | 17.07.2020بنا به گزارش‌های تازه مقدار فراوانی از تجهیزات رزمی ارتش آلمان ناپدید شده است. ارتش و کمیسیون امور دفاع در پارلمان آلمان نگران هستند و تحقیقاتی را آغاز کرده‌اند. احزاب گوناگون از ولنگاری احتمالی در ارتش انتقاد کرده‌اند.

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

مرگ و میر روزانه ناشی از کرونا در ایران دوباره از ۲۰۰ تن فراتر رفتشمار جانباختگان ناشی از بیماری کووید ۱۹ در ایران به بالاترین حد در ۵ روز گذشته رسید.

افزایش خرده‌فروشی در آمریکا در ماه ژوئن فراتر از انتظار کارشناسان بودافزایش خرده‌فروشی در آمریکا در ماه ژوئن فراتر از انتظار کارشناسان بود به گزارش خبرگزاری رویتر، کارشناسان اقتصاد نرخ افزایش خرده‌فروشی‌ در ماه ژوئن را ۵ درصد پیش‌بینی کرده بودند.

موج دوم شیوع کرونا در اسپانیا؛ از مردم کاتالونیا خواسته شد در خانه‌ها بمانندسالن‌های تنائر و سینما و کلوپ‌های شبانه بار دیگر تعطیل شدند و رستوران‌ها و بارها با نصف ظرفیت واقعی خود مشغول به کار هستند. ممنوعیت بازدید از مراکز نگهداری سالمندان و منازل افراد سالخورده بار دیگر به اجرا گذاشته شد و استفاده از ماسک در سطح شهرها همچنین در فضاهای بستۀ عمومی اجباری گردید.