انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 8 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 6%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

🔺انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است ▪️پس از مدت‌ها انتظار سرانجام نخستین آنونس تبلیغاتی سریال «ارباب_حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» منتشر شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

او درباره نقش خود به بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «در این سریال، نقش برونوین را بازی می‌کنم که زنی از سرزمین‌های جنوبی است. او یک مادر مجرد و شفادهنده است که درگیر عشق ممنوعی با یک جن می‌شود.»

آمازون، کارزار گسترده‌ای را برای تبلیغات این مجموعه پرخرج آغاز کرده است، و تصاویر شخصیت‌های اصلی و مرموز دیگر را به تدریج منتشر می‌کند.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

بیصبرانه منتظرشم

ارباب حلقه ها فیلمی هالیوودی بر مبنای تبلیغ و اهداف فراماسونی

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 17. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

بعد از شرکت هواپیمایی ایرانی ماهان، تابان هم نخستین پرواز به کابل را انجام داددر ویدیویی که خبرگزاری باختر در توییتر منتشر کرده، چند تن از مقامات طالبان دیده می‌شوند که به همراه خلبان و دیگر خدمه هواپیمای ایرانی در مراسمی، این رویداد را جشن می‌گیرند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نخستین سفر نخست‌وزیر اسرائیل به بحریندفتر نفتالی بنت اعلام کرد که او در این سفر تاریخی دو روزه، با ملک حمد بن‌عیسی آل‌خلیفه، پادشاه، و سلمان بن‌حمد آل‌خلیفه، ولیعهد و نخست‌وزیر بحرین، دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. شرایط استخدام رادیوفردا فسیلای جقی آلبانی 😂🍆
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

نیروهای ائتلاف سامانه ارتباطات عملیاتی حوثی‌های یمن در صنعا را بمباران کردندائتلاف ضد حوثی‌ها تاکنون تنها به وزارت دفاع حمله کرده بود و این نخستین بار است که به یک وزارتخانه غیرنظامی نیز حمله می‌کند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

نرگس محمدی می‌گوید زندان قرچک تبعیدگاهی برای «مرگ تدریجی زندانی» استاین فعال حقوق بشر زندانی که دوران محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری می‌کند با انتشار نامه‌ای به تشریح وضعیت اسفناک این زندان پرداخته است. خوب والا از تو انفرادی زنگ میزنه به شوهرش ک تو لندن،از تو زندان با صدایی امریکا در ارتباط!!کی میگه اخوند دیکتاتور ملت کوسکشی اسلام زده بیهویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه با شما موافقم
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

آمریکا سفارتش در کی‌یف را بستآمریکا سفارتش در کی‌یف را بست آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا: تصمیم تخلیه موقت سفارت‌مان در کی‌یف به دلیل افزایش چشمگیر روند آماده‌سازی نیروهای نظامی روسیه اتخاذ شده است. عه زرشک اینجوری میخواستی حمایت کنی!!!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا سفارت خود در کی‌یف را تعطیل می‌کندآمریکا سفارت خود در کی‌یف را تعطیل می‌کند آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، روز دوشنبه اعلام کرد واشنگتن کارمندان باقیمانده سفارت خود را از شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، موقتا به شهر لویو در ۳۴۰ کیلومتری غرب کی‌یف در مرز با لهستان منتقل می‌کند. چطوره با پوتین صحبت کنید تا مثل طالبان یک فرودگاه در اختیارتون بزاره برای تخلیه؟! پوتین مردی نیست،ظرفیت پذیرش یک کوبا در بغل گوشش را ندارد..
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »