انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است

26/11/1400 03:30:00 ق.ظ

🔺انتشار نخستین آنونس سریال «ارباب حلقه‌ها»؛ نازنین بنیادی به صدای آمریکا: مجموعه فوق‌العاده‌ای است ▪️پس از مدت‌ها انتظار سرانجام نخستین آنونس تبلیغاتی سریال «ارباب_حلقه‌ها: حلقه‌های قدرت» منتشر شد. ⬇️ بیشتر بخوانید:

نازنین بنیادی، بازیگر ایرانی آمریکایی، یکی از چهره‌هایی است که در این مجموعه تخیلی حادثه‌ای نقش‌آفرینی می‌کند. او درباره نقش خود به بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «در این سریال، نقش برونوین را بازی می‌کنم که زنی...

او درباره نقش خود به بخش فارسی صدای آمریکا گفت: «در این سریال، نقش برونوین را بازی می‌کنم که زنی از سرزمین‌های جنوبی است. او یک مادر مجرد و شفادهنده است که درگیر عشق ممنوعی با یک جن می‌شود.» نازنین بنیادی که به دلایل حرفه‌ای نمی‌توانست درباره جزئیات ارباب حلقه‌ها توضیحات بیشتری دهد، در ادامه افزود: «این یک مجموعه فوق‌العاده‌ است و من بسیار قدردانم که یکی از بازیگران، و بخشی از این گروه تولید هستم. همه ما بسیار هیجان‌زده هستیم تا جادوی این سریال را دوم ماه سپتامبر با همه در شبکه اینترنتی آمازون پرایم به اشتراک بگذاریم.»

آمازون، کارزار گسترده‌ای را برای تبلیغات این مجموعه پرخرج آغاز کرده است، و تصاویر شخصیت‌های اصلی و مرموز دیگر را به تدریج منتشر می‌کند. به گفته مقامات دولتی نیوزیلند، آمازون برای تولید فصل نخست ارباب حلقه‌ها در این کشور بیش از ۴۵۰ میلیون دلار هزینه کرده است.

این در حالی است که این شبکه اینترنتی حدود ۲۵۰ میلیون دلار نیز برای دریافت مجوز ساخت به اداره اموال و دارایی‌های جی.آر.آر تالکین پرداخته است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

خانه‌ای برای معلولان و زنان مبتلا به اچ آی وی!

موسس انجمن احیا گفت: دریافت مجوز از اطلاعات سپاه برای تاسیس انجمن حمایت و یاری از آسیب‌دیدگان اجتماعی واشی بسیاری داشت. ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

بعد از شرکت هواپیمایی ایرانی ماهان، تابان هم نخستین پرواز به کابل را انجام داددر ویدیویی که خبرگزاری باختر در توییتر منتشر کرده، چند تن از مقامات طالبان دیده می‌شوند که به همراه خلبان و دیگر خدمه هواپیمای ایرانی در مراسمی، این رویداد را جشن می‌گیرند.

نخستین سفر نخست‌وزیر اسرائیل به بحریندفتر نفتالی بنت اعلام کرد که او در این سفر تاریخی دو روزه، با ملک حمد بن‌عیسی آل‌خلیفه، پادشاه، و سلمان بن‌حمد آل‌خلیفه، ولیعهد و نخست‌وزیر بحرین، دیدار و گفت‌وگو خواهد کرد. شرایط استخدام رادیوفردا فسیلای جقی آلبانی 😂🍆

نیروهای ائتلاف سامانه ارتباطات عملیاتی حوثی‌های یمن در صنعا را بمباران کردندائتلاف ضد حوثی‌ها تاکنون تنها به وزارت دفاع حمله کرده بود و این نخستین بار است که به یک وزارتخانه غیرنظامی نیز حمله می‌کند.

نرگس محمدی می‌گوید زندان قرچک تبعیدگاهی برای «مرگ تدریجی زندانی» استاین فعال حقوق بشر زندانی که دوران محکومیت خود را در زندان قرچک ورامین سپری می‌کند با انتشار نامه‌ای به تشریح وضعیت اسفناک این زندان پرداخته است. خوب والا از تو انفرادی زنگ میزنه به شوهرش ک تو لندن،از تو زندان با صدایی امریکا در ارتباط!!کی میگه اخوند دیکتاتور ملت کوسکشی اسلام زده بیهویتی که بامشت گره کرده به دمبال اسلام ناب محمدکوسکش قاتل بودن بادودست بازدراوج فقرو نابودی ایران وایرانی گدای حق خودشون ازیک مشت ملای کوسکش تنلش مسلمون خونخوار متعفن لاشخوردزدقاتل کون پاره ناموس جنده تخم صیقه هستن توپ تانک فشفشه ملت خاموش سوپر کسکشه با شما موافقم

آمریکا سفارتش در کی‌یف را بستآمریکا سفارتش در کی‌یف را بست آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا: تصمیم تخلیه موقت سفارت‌مان در کی‌یف به دلیل افزایش چشمگیر روند آماده‌سازی نیروهای نظامی روسیه اتخاذ شده است. عه زرشک اینجوری میخواستی حمایت کنی!!!

آمریکا سفارت خود در کی‌یف را تعطیل می‌کندآمریکا سفارت خود در کی‌یف را تعطیل می‌کند آنتونی بلینکن، وزیر خارجه آمریکا، روز دوشنبه اعلام کرد واشنگتن کارمندان باقیمانده سفارت خود را از شهر کی‌یف، پایتخت اوکراین، موقتا به شهر لویو در ۳۴۰ کیلومتری غرب کی‌یف در مرز با لهستان منتقل می‌کند. چطوره با پوتین صحبت کنید تا مثل طالبان یک فرودگاه در اختیارتون بزاره برای تخلیه؟! پوتین مردی نیست،ظرفیت پذیرش یک کوبا در بغل گوشش را ندارد..