انتشار حقایق و مقابله با تحریف، از جلوه‌های جهاد تبیین است/ خدواند در قرآن به قلمی قسم یاد می‌کند که جوهر آن عدالت، عقلانیت، معنویت و اخلاق باشد/ «عدالت در قلم و بیان» از ارزش‌های فرهنگ انقلاب اسلامی است

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 25 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 51%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

رئیس جمهور در مراسم اهدای جوایز کتاب سال: انتشار حقایق و مقابله با تحریف، از جلوه‌های جهاد تبیین است خدواند در قرآن به قلمی قسم یاد می‌کند که جوهر آن عدالت، عقلانیت، معنویت و اخلاق باشد «عدالت در قلم و بیان» از ارزش‌های فرهنگ انقلاب اسلامی است

، آیت‌الله سید ابراهیم رئیسی روز سه‌شنبه در سی و نهمین دوره جایزه کتاب سال و بیست و نهمین دوره جایزه جهانی کتاب سال جمهوری اسلامی ایران، گفت: برگزاری چنین رویداد بزرگ فرهنگی، علاوه بر معرفی آثار برگزیده و فاخر، و تقویت ارتباطات فرهنگی و اجتماعی، بستری شناسایی استعدادهای برتر و حمایت از نخبگان علمی و فرهنگی است.

آیت‌الله رئیسی همچنین با اشاره به جایگاه والای آزادی بیان و اندیشه در جمهوری اسلامی گفت: در کنار این ارزش‌های مهم، عدالت و انصاف در قلم و بیان نیز از ارزش‌های فرهنگ انقلاب اسلامی است. رئیس جمهور با بیان اینکه برپایی کرسی‌های آزاداندیشی و نظریه‌پردازی در دانشگاه‌ها و حوزه‌ها از افتخارات جمهوری اسلامی است، خاطرنشان کرد: باید این نکته را مد نظر داشت که جایگاه طرح مباحث علمیِ متفاوت و حتی متناقض، محیط‌های علمی و دانشگاهی است و ارائه این بحث‌ها در عرصه عمومی به نتیجه مطلوب نخواهد رسید.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

عکس از این بدتر نبود؟! کوله پشتیه ؟

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 18. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مسکو: کی‌یف در حال جذب تروریست‌های داعش از سوریه استمعاون وزیر امور خارجه روسیه مدعی شد که «کی‌یف با کمک غرب، عناصر داعش و دیگر سازمان‌های تروریستی در خاورمیانه را جذب می‌کند تا از روس‌ها انتقام بگیرد». ان شاالله بقیه شون هم در کی یف پودر بشن Zelensky, requested everyone 2 go in Ukraine &HELP.🤮 OBVIOUSLY SEPARATISTS TERRORISTS, lost in Syria gladly JUMPED 2 fight Russia. But,these SEPARATISTS don't care about Ukraine.They want 2USE Ukraine,advance THEIR OWN agenda.😭 ZELENSKY idocy causing EXTREME HARM in Ukraine.🧐
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022ادامه صدرنشینی ایرانی‌ها در خرید ملک از ترکیه در دومین ماه 2022 ترکیه در سال‌های اخیر در زمینه فروش ملک به یکی از مراکز جاذبه برای شهروندان خارجی، به‌ویژه مردم کشورهای همسایه قرار گرفته است.
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

نماینده مجلس: ابراهیم رئیسی اهل سنت را از رده مدیر میانی هم خارج کرده استنماینده مهاباد در مجلس ابراهیم رئیسی را به تلاش برای حذف مدیران میانی اهل سنت از مناصب مدیریتی در وزارتخانه‌های ایران متهم کرد.
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

ترکیه می‌گوید برای صحبت کردن درباره خریدهای تسلیحاتی از روسیه «هنوز زود» است🔺ترکیه می‌گوید برای صحبت کردن درباره خریدهای تسلیحاتی از روسیه «هنوز زود» است ▪️رئیس جمهوری ترکیه، می‌گوید که با توجه به حمله روسیه به اوکراین، هنوز برای اظهار نظر‌ درباره خرید احتمالی تسلیحات روسی توسط ترکیه بسیار زود است. ⬇️ بیشتر بخوانید:
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

فایننشال تایمز: روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی کرده استروزنامه فایننشال تایمز از قول مقامات آمریکایی گزارش داد که روسیه از چین درخواست تجهیزات نظامی و کمک برای حمله به اوکراین کرده است. زارررت..این هم از ارتش ضفرمند روسیه..بده در.راه خدا..واسه این بدبخت خدا زده..
منبع: RadioFarda_ - 🏆 13. / 51 ادامه مطلب »

منابع غربی: روسیه به دنبال گرفتن تجهیزات نظامی از چین است/پکن ابراز بی اطلاعی کردبراساس گزارش‌ها، مقامات روسیه با همتایان چینی خودشان درباره گرفتن تجهیزات نظامی از این کشور در بحبوحه ادامه حملات مسکو به اوکراین تماس گرفته‌اند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »