انتخابات ۱۴۰۰ - وزیر کشور ایران: «موضوع امنیتی خاصی» در زمان انتخابات روی نخواهد داد، پیشامدها را «رصد» می‌کنیم

19/03/1400 07:16:00 ب.ظ

انتخابات_۱۴۰۰ - وزیر کشور ایران: «موضوع امنیتی خاصی» در زمان انتخابات روی نخواهد داد، پیشامدها را «رصد» می‌کنیم به گزارش ایسنا، رحمانی فضلی اعلام کرد که از عوامل اجرایی برگزارکننده انتخابات آزمایش پی‌سی‌آر خواهند گرفت تا مطمئن شوند «همه سالم هستند.»

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. روحانی: اصلا چرا انقلاب کردیم در پی اظهارات نامزدهای ریاست‌جمهوری در دومین مناظره انتخاباتی، حسن...

روحانی: اصلا چرا انقلاب کردیم در پی اظهارات نامزدهای ریاست‌جمهوری در دومین مناظره انتخاباتی، حسن روحانی گفت که اگر بنا است تمام چهل و دو سال گذشته زیر سوال برود، «اصلا چرا انقلاب کرده‌ایم؟» رییس جمهوری اسلامی ایران، با بیان این که «در این انتخابات جفاها و ظلم‌های بسیار بدی شد» و «بدترین جفا، جفای به خود نظام است»، عنوان کرد: این که مدام «بگوییم نقض قانون، فساد، زیر پا گذاشتن حقوق، اجرا نکردن مصالح مردم، و اقدامات بر خلاف مصلحت کشور و جامعه صورت گرفته، پس چرا اصلا انقلاب کرده‌ایم.»

روز سه‌شنبه، هجدهم خرداد، در جریان دومین مناظره کاندیداهای ریاست جمهوری ۱۴۰۰، انتقادهایی نسبت به عملکرد دولت مطرح شد. گرانی شبانه بنزین که به اعتراضات سراسری در آبان ۱۳۹۸ منجر شد، یکی از انتقادهای مطرح شده نسبت به عملکرد دولت روحانی بود.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

euronews - اخبار بین المللی در مورد اسرائیل

اسرائیل | فهرست کلیه مقاله‌های منتشر شده نوسط یورونیوز در زمینه‌های بین‌االمللی، اقتصاد، سیاست، علم و شیوه زندگی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

رئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران: «ورشکستگی» آب «تمدن» کشور را به خطر انداخته استرئیس سازمان حفاظت محیط زیست ایران: «ورشکستگی» آب «تمدن» کشور را به خطر انداخته است معاون رئیس جمهوری اسلامی ایران، میزان فرسایش خاک در کشور را «سالانه دو میلیارد تن» اعلام کرد، در حالی که به گفته او «۶۰ درصد این فرسایش قابل پیشگیری است».

فاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزیش داده استشبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارشی اعلام کرد به تصاویر ماهواره‌ای از سایت سنجریان در ایران دست یافته است که تحولاتی «مشکوک» در آن را نشان می‌دهد. حالا هی عکس میندازن دلشوره‌شون بدتر بشه. یه موشک کروز بزنین خلاص. حزب دموکرات و اسلیپی جو تحویل بگیر. اروپایی های ماله کِش همچنین شما. دلار برجامی ب این رژیم برسه هزینه حلال شیعی و جنگ های نیابتی و سرکوب ملت ایران و صدور انقلاب اسلامی ب آمریکا کانادا لندن و تسلیحات سازی خواهد شد. وقتی لندن پاتوق اسلام گراها و تروریستها بشود همین میشه وضع🤚🏻

فاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای جدید از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزایش داده استفاکس‌نیوز: تصاویر ماهواره‌ای از تاسیسات هسته‌ای ایران نگرانی‌ها را افزایش داده است شبکه تلویزیونی فاکس نیوز در گزارشی اعلام کرد به تصاویر ماهواره‌ای از سایت سنجریان در ایران دست یافته است که تحولاتی «مشکوک» در آن را نشان می‌دهد. Shabnam_shj لوکیشنشو بدید دست F35های اسرائیل. جای نگرانی نداره که به شما چه خالم از اینهمه وطن فروشی بهم میخوره هرچی خاله زنک اونورآبی بیشتر میشه من تصمیم میگیرم کنار همین حکومت باشم تا اونور آب یک کلام: به تو چه؟! هر وقت کشور های غربی هسته‌ای رو گذاشتن کنار بیان بگن تا ماهم راجبش فکر کنیم

نباید ساحت علم را محصور کنیم/ دولت سلام می‌خواهد نظام اداری کشور را اصلاح کندنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: ما علما و دانشمندان مختلف در علوم و اقتصاد و در حوزه‌های دیگر داریم که از آنها تلمذ کرده‌ایم ما نباید ساحت علم را محصور کنیم که این خود انحصارطلبی است.

اسکوچیچ: استحقاق پیروزی مقابل بحرین را داشتیم/ گربه سیاه را بردیمسرمربی تیم ملی ایران می‌گوید تیمش مستحق پیروزی سه بر صفر مقابل بحرین بوده است.

برنامه‌های اقتصادیِ پا در هوای کاندیداها به همان جایی می‌رسد که اکنون هستیم/ سرکوبِ مزد مخرب‌ترین سیاستی است که می‌شود در پیش گرفت/ دامن زدن به اقتصادِ غیرمولدِ صدقه‌ای خطرناک است/ شلختگی سیاست‌پردازی، سرمایه‌گذاری در ایران را متوقف کرده استاحمد سیف می‌گوید: برای من که سالهاست از ایران دورم، حیرت‌آور است که از سویی هر روزه می‌خوانم که شمار کثیری از واحدهای تولیدی با ۳۰ تا ۵۰ درصد ظرفیت تولیدی کار می‌کنند و از سوی دیگر می‌بینم در همین اقتصاد، دوستان خواستار سرکوب مزد هستند تا به قول خودشان سرمایه‌دار «سود» ببرد.