انتخابات 28 خرداد جلوه ای از مردم سالاری دینی بود/ پیام مردم در انتخابات پیام تغییر وضع موجود و ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود/ مردم از دولت جدید تحول خواسته اند و این تحول اجتناب ناپذیر است/ ما از اصحاب ما می توانیم هستیم

  • 📰 PadDolat
  • ⏱ Reading Time:
  • 68 sec. here
  • 3 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 31%
  • Publisher: 51%

🔻رئیس‌جمهوری: هر جا به رهنمودهای رهبری بی‌توجهی شد، آنجا حوزه مشکلات و کاستی‌ها و گله‌مندی‌های مردم بود

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت، آیت الله دکتر سید ابراهیم رئیسی روز سه شنبه در مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، اظهار داشت: پیام مردم در انتخابات 28 خرداد پیام تحول خواهی، عدالتخواهی، مبارزه با فساد، تبعیض و بی عدالتی و پیام ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود.

آیت الله رئیسی با بیان اینکه دولتمردان ، مسئولان و مردم عزیز در این 40 سال برای تحقق مردم‌سالاری دینی بسیار تلاش کردند، گفت: در طول این 40 سال آنجا که به رهنمودهای امام(ره) و رهبری و سیاست‌های نظام توجه شد، حوزه پیشرفت، اقتدار و ارتقاء بود و آنجا که به رهنمودهای امام(ره) و رهبری و سیاست‌های مصوب نظام و اقتضای انقلاب شکوهمند اسلامی، بی‌توجهی و کم‌توجهی شد، آنجا حوزه مشکلات، کاستی‌ها و گله‌مندی‌های مردم بود.

آیت الله رئیسی با اشاره به پیام مردم در انتخابات 28 خرداد، گفت: پیام مردم تحول‌خواهی، عدالت‌خواهی، مبارزه با فساد، مبارزه با فقر و مبارزه با تبعیض بود. پیام مردم در 28 خردادماه پیام اجرای سیاست‌های اعلامی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بود، پیام توجه به ارزش‌های والای انقلاب اسلامی و پاسداری و پاسداشت از خون مطهر شهیدان و وصایای ارزشمند آنها بود. پیام 28 خرداد، پیام ضرورت رفع مشکلات اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جامعه بود.

دکتر رئیسی با اشاره به اینکه آنچه از همه بیشتر مشکل ایجاد کرده، علاوه بر آسیب دیدن سفره و کسب و کار مردم، آسیب به اعتماد مردم است، افزود: مردم دولتی خواستند که این آسیب را جبران و اعتماد را به مردم بازگرداند و فاصله بین ملت و دولت را کاهش دهد. رابطه بین ملت و دولت همواره می‌تواند بسیار گره‌گشا باشد. دکتر رئیسی با تاکید بر اینکه لازم است در این تحول ضروری، همه فرهیختگان، اندیشمندان، مسئولان، دغدغه‌مندان و عزیزان نقش‌آفرینی کنند، گفت: باید همه مردم به میدان بیایند و مشارکت کنند. این کار انجام شدنی است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

رئیسیو رئیس‌جمهورِ من نيست من پس از سالها اين صفحه را آنفالو ميكنم پويش آنفالوی پاد آنفالو_پاد پاد_آنفالو

مگه با آی نقاشی ها آراویراش کنید 🤣

خود رهبری الان خوزه مشکلات و کاستی ها و گمه مندی های مردمه. چطور همچین چیزی ممکنه !

180 درجه تغییر یعنی اکانت شما!!!

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

تنفیذ ریاست جمهوری؛ انتصاب از سوی رهبر به جای انتخاب از سوی مردماین حرکت شما مصداق بارز فرار به جلو است بزرگوار آقای روحانی اول باید پاسخگوی ویرانه های تحویلی خود باشد و بعد سراغ رئیسی هم میرسیم والااا
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

روحانی می گوید در هشت سال گذشته «بخشی از واقعیت» را به مردم نگفته استصدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. هیچ وقت واقعیت را نگفته‌است. روحانی در این هشت سال دره نریده نگذاشته است. آنهایی را هم که گفته واقعیت نبوده نگون بخت کردن مردم لازم به گفتن ندارد خود مردم درک دارند میفهمند فقط متاسفانه کمی تنبلند ولی اگه اقدام کنند آنچنان خواهند کرد که یه امام دیگه رو این دفعه از کره مریخ بپذیرند ویکصد سال دیگر در نوع دیگری از فلاکت مدرن زندگی کنند
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

مردم به جوسازی‌های منفی رسانه‌های بیگانه درباره طرح صیانت از حقوق کاربران فضای مجازی توجه نکننددبیرکل حزب موتلفه اسلامی با اشاره به گزارش برجامی ظریف به مجلس، گفت: این گزارش فریاد می‌زند که اعتماد به غرب جواب نمی‌دهد و هیچ برنامه‌ای را نباید منوط به توافق یا همراهی غرب کرد. باشه هرچی شما بگین فقط حرفای شمارو باور میکنیم ۴۲ سال دروغاتونو شنیدیم و به روتون نیاوردیم پا به پای ما شما هم از وقاحت کم نمیارید
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

برگزاری مراسم تنفیذ ابراهیم رئیسی؛ علی خامنه‌ای: حضور مردم در انتخابات خوب بودمراسم تنفیذ رئیس دولت سیزدهم جمهوری اسلامی در حالی امروز برگزار شد که علی‌ خامنه‌ای، رهبر ایران حضور مردم در انتخابات را «خوب» توصیف کرد و ابراهیم رئیسی نیز با وجود اینکه اعلام کرد به دنبال رفع تحریم‌ها خواهد بود گفت: «سفره مردم را به بیگانگان گره نخواهم زد.» نبود ها مثکه بنده خدا نمیدونه مشارکت چند درصد بود، یا شایدم آلزایمر داره.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

مراسم تنفیذ؛ خامنه‌ای از دشمنان گفت، رئیسی از بیگانگان | DW | 03.08.2021علی خامنه‌ای ابراهیم رئیسی را 'عالم فرزانه' خواند و ایران را هدف 'سوءنیت قدرت‌های بزرگ' دانست. رئیسی نیز ابراز تاسف کرد که به دلیل شرایط کرونا امکان دستبوسی خامنه‌ای را ندارد. او گفت دولت آینده اقتصاد را شرطی نمی‌کند. گربه نره و روباه مکار! فقط موضوع اینه که ۸۰میلیون پینو کیو داریم. اینها باید از همدیگر تعریف کنند. چه کسی از اینها خوشش میاد که تعریف کند ؟؟ همه توهم زرنگ بودن و مدیر بودن و و و غافل از اینکه همه متخصص ریدن هستند و در این چهل سال خوب کار کردند و مردم هم دیدند . «فرزانه» چو «فرزانه» ببیند خوشش آید!
منبع: dw_persian - 🏆 7. / 63 ادامه مطلب »

گزارش وزیر کشور از برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوریوزیر کشورهمزمان با برگزاری مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری، گزارشی از روند برگزاری سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ارائه داد.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »