انتخابات آمریکا؛ آخرین تلاش‌های ترامپ و بایدن برای پیروزی در ایالت‌های کلیدی

12/08/1399 11:13 ق.ظ

دونالد ترامپ می‌گوید «موج» آرای جمهوریخواهان برای چهار سال دیگر وی را راهی کاخ سفید خواهد کرد.

دونالد ترامپ می‌گوید «موج» آرای جمهوریخواهان برای چهار سال دیگر وی را راهی کاخ سفید خواهد کرد. نامزد جمهوریخواهان در حالی که مانند چهار سال پیش در نظرسنجی ها از رقیب دموکرات خود عقب افتاده امیدوار است تا بتواند بار دیگر شگفتی آفرین باشد.

او در جریان گردهمایی های انتخاباتی روز یکشنبه خود پیش بینی کرد که «موج» آرای جمهوریخواهان برای چهار سال دیگر وی را راهی کاخ سفید خواهد کرد.

رئیس جمهوری ایالات متحده قرار است آخرین گردهمایی روز دوشنبه خود را در ایالت میشیگان برگزار کند. او در سال ۲۰۱۶ با شکست هیلاری کلینتون در این ایالت غرب میانه آمریکا توانست زمینه پیروزی خود در کالج الکترال را فراهم کند.

در مقابل جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در آخرین روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری قرار است وقت و انرژی خود را بیش از هر ایالتی بر روی جلب نظر رای دهندگان در پنسیلوانیا متمرکز کند. معاون پیشین باراک اوباما امیدوار است تا با غلبه بر دونالد ترامپ در این ایالت کلیدی مسیر خود برای پیروزی در کالج الکترال را هموار کند. دونالد ترامپ چهار سال پیش موفق شد تا هیلاری کلینتون را در پنسیلوانیا شکست دهد.دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات روز سه شنبه از زمان جورج بوش پدر اولین رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود که برای دو دوره پیاپی ساکن کاخ سفید نشده است. headtopics.

ادامه مطلب:
euronews_pe »

پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد🔺پرزیدنت ترامپ لایحه محافظت از ورزشکاران آمریکا در برابر سوء‌استفاده جنسی را امضا کرد ⚡️دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز شنبه ۱۰ آبان قانونی را امضا کرد که به موجب آن مراقبت بیشتری از ورزشکاران المپیک به عمل خواهد آمد. کاش رییس جمهور ما هم بود. ایران مرد از بس که صاحب ندارد. امیدوارم که رای بیاره جمهوری اسلامی رو سرنگون کنه🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸🇮🇷🇺🇸

ایوانکا ترامپ: پدرم مثل چرچیل است- اخبار آمریکا - اخبار بین الملل تسنیم - Tasnimایوانکا ترامپ: پدرم هم مثل چرچیل صدای غرش «ما مردم» است آمریکا اکنون بیش از هر زمان دیگری به یک مبارز برای چهار سال دیگر در کاخ سفید نیاز دارد اکنون ما فرصتی داریم که برای او و برای آینده این کشور بجنگیم Election2020 ما خودمون احمدی نژاد داشتیم 😂😂 زوو بازی میکنن😐 بیشتر رای ترامپ به خاطر این دخترشه😀

ترامپ درباره امکان بروز آشفتگی بعد از انتخابات هشدار داد | DW | 01.11.2020امیدوارم جنگ داخلی اتفاق بیافته داخل امریکا اين ميخواد قبول نكنه رأي رو بسپاره به ديوان عالي كه گماشته هاي خودش اونجا نوكري ميكنن آخ جون دعوا

ترامپ و بایدن؛ دو آمریکای متفاوت در انتظار دنیاست - BBC News فارسیتفاوت سیاست خارجی ترامپ و بایدن در شکافی نظری و عمیق ریشه دارد که به دلیل میزان قدرت این کشور، این تفاوت اثراتی مهم بر جهان خواهد گذاشت. ریشه این شکاف و اثرات آن بر سیاست بین‌الملل چیست؟ ترامپ انتخاب میشه !! ایران برای بقا باید بمب اتمی خود را شروع به ساخت کنه !! ترامپ ارامش و خوشبختی بایدن جنگ نابودی داعش تیتر اصلاحات شاد کن. سگ زرد برادر شغال

ادامه کمپین ترامپ و بایدن در ایالت های کلیدی - BBC News فارسیروز شنبه جو بایدن نامزد حزب دمکرات در ایالت میشیگان و دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا در ایالت پنسیلوانیا مشغول کمپین بوده اند؛ ایالت هایی که می توانند نقشی کلیدی در انتخابات روز سه شنبه بازی کنند.

«گردهمایی‌های انتخاباتی دونالد ترامپ منجر به ۷۰۰ مرگ ناشی از ابتلا به کرونا شده است»برخلاف جو بایدن که با آغاز همه‌گیری ویروس کرونا در کشورش از برگزاری گردهمایی‌های بزرگ تبلیغاتی خودداری کرد و به رویدادهای آنلاین و برگزاری تجمعاتی با حضور شرکت کنندگان «درون خودرو» روی آورد، رقیب او دونالد ترامپ، از ماه فوریه تا کنون بیش از ۵۰ گردهمایی بزرگ برگزار کرده است. یورو نیوز شما هم بعلههههههههههههه؟؟؟؟؟؟؟؟ کسی نیست از این رسانه های نئو کمونیستی بپرسه: گردهمایی های بایدن منجر به مرگ های کرونایی نمیشن؟؟؟ ،😂😂😂😂تو چرا میسوزی

دونالد ترامپ، رئيس جمهوری آمریکا در آستانه انتخابات ریاست جمهوری این کشور قصد دارد روز دوشنبه با سفر به چهار ایالت کلیدی کارولینای شمالی، پنسیلوانیا، میشیگان و ویسکانسین در چند گردهمایی شرکت کند.

نامزد جمهوریخواهان در حالی که مانند چهار سال پیش در نظرسنجی ها از رقیب دموکرات خود عقب افتاده امیدوار است تا بتواند بار دیگر شگفتی آفرین باشد. او در جریان گردهمایی های انتخاباتی روز یکشنبه خود پیش بینی کرد که «موج» آرای جمهوریخواهان برای چهار سال دیگر وی را راهی کاخ سفید خواهد کرد.

رئیس جمهوری ایالات متحده قرار است آخرین گردهمایی روز دوشنبه خود را در ایالت میشیگان برگزار کند. او در سال ۲۰۱۶ با شکست هیلاری کلینتون در این ایالت غرب میانه آمریکا توانست زمینه پیروزی خود در کالج الکترال را فراهم کند.

در مقابل جو بایدن، نامزد حزب دموکرات در آخرین روز پیش از برگزاری انتخابات ریاست جمهوری قرار است وقت و انرژی خود را بیش از هر ایالتی بر روی جلب نظر رای دهندگان در پنسیلوانیا متمرکز کند. معاون پیشین باراک اوباما امیدوار است تا با غلبه بر دونالد ترامپ در این ایالت کلیدی مسیر خود برای پیروزی در کالج الکترال را هموار کند. دونالد ترامپ چهار سال پیش موفق شد تا هیلاری کلینتون را در پنسیلوانیا شکست دهد.دونالد ترامپ در صورت شکست در انتخابات روز سه شنبه از زمان جورج بوش پدر اولین رئیس جمهوری آمریکا خواهد بود که برای دو دوره پیاپی ساکن کاخ سفید نشده است.

جو بایدن روز یکشنبه در جمع هوادارانش در شهر فیلادلفیا در پنسیلوانیا ضمن تاکید بر اهمیت تک تک آراء گفت: «دونالد ترامپ دور قبل از مجموع شش میلیون رای توانست با کسب تنها ۴۴ هزار رای بیشتر در پنسیلوانیا پیروز شود. هر رای مهم است!»

در مقابل دونالد ترامپ در گردهمایی طرفدارانش در ایالت فلوریدا از دموکرات ها به دلیل تمرکز بر شیوع ویروس کرونا انتقاد کرد. سخنان او باعث شد تا هوادارانش شعار «فائوچی را برکنار کن!» سر دهند. آنتونی فائوچی، متخصص بیماری های واگیردار از راهبرد دولت دونالد ترامپ برای جلوگیری از شیوع بیماری همه گیر «کووید ۱۹» انتقاد کرده است.

دونالد ترامپ در واکنش به شعار هوادارانش گفت: «اجازه بدهید تا پس از انتخابات کمی صبر کنم!»

۵ روز تا رقابت بایدن و ترامپ؛ برنده براساس آخرین نظرسنجی‌ها چه کسی خواهد بود؟

شیوع ویروس کرونا در ایالات متحده تاکنون جان بیش از ۲۳۰ هزار نفر را گرفته است. بسیاری از رای دهندگان به علت شیوع این ویروس در این دوره از انتخابات ترجیح داده اند تا از طریق ارسال آرای خود با پست در رای گیری شرکت کنند.

برخی از دفاتر و فروشگاه های چند شهر آمریکا روز یکشنبه از بیم وقوع ناآرامی های پساانتخاباتی تخته هایی را بر روی درها، پنجره ها و ویترین ها نصب کردند تا از آسیب احتمالی به این اماکن جلوگیری کنند. دونالد ترامپ روز یکشنبه گزارش های منتشر شده مبنی بر اینکه قصد دارد در صورت ابهام در نتیجه انتخابات پیروزی خود را اعلام کند تکذیب کرد. وی با این حال افزود که با پایان رای گیری وکلای کارزار انتخاباتی اش آماده پیگیری های حقوقی هستند.