انتشار تصاویری از تنیسور ناپدیدشده چینی؛ انجمن تنیس زنان: نگرانی‌ها برطرف نشده است

30/08/1400 07:06 ب.ظ

طبق عکس‌های رسمی منتشر شده از یک تورنمنت تنیس در پکن، پنگ شوآی، تنیسور برجسته چینی که هفته‌ها بی‌خبری از محل نگهداری او سبب بروز نگرانی بین‌المللی شده بود، روز یکشنبه در این تورنمنت حضور داشته است.

طبق عکس‌های رسمی منتشر شده از یک تورنمنت تنیس در پکن، پنگ شوآی، تنیسور برجسته چینی که هفته‌ها بی‌خبری از محل نگهداری او سبب بروز نگرانی بین‌المللی شده بود، روز یکشنبه در این تورنمنت حضور داشته است. از زمانی که او در دو نوامبر در شبکه‌‌های اجتماعی چین گفت که معاون سابق نخست وزیر ژانگ گائولی او را مجبور به ارتباط جنسی کرد و بعدا نیز آنها هر از گاهی با یکدیگر رابطه داشتند، از او به طور علنی خبری نبود.

نه ژانگ و نه دولت چین در مورد ادعای او اظهار نظری نکرده اند. مطالبی که پنگ در شبکه اجتماعی منتشر کرد نیز به سرعت حذف شد و دسترسی به این مطلب در اینترنت، که به شدت در چین سانسور شده است، ‌مسدود شد. پیشتر نهادهای بین المللی تنیس در جهان نسبت به شرایط ستاره چینی تنیس ابراز نگرانی کرده بودند و «انجمن تنیس زنان» نیز تهدید کرد که تورنمنت‌ها را از چین خارج کند. ایالات متحده و بریتانیا نیز خواستار ارائه شواهدی از محل حضو پنگ شده‌اند و اینکه او در امنیت است.

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

نگرانی البته نبود وجعل خبر وخبرسازی یانکی ها بود که کنف شدند 👺🤣👺

شوهرم قهر کرده و از خانه رفته است؛ می توانم از او شکایت کنم؟

دغدغه اصلی دولت، صیانت از جان مردم است/ ممنوعیت تردد شبانه لغو شودرئیس جمهور با قدردانی از همراهی و همکاری مردم با متولیان مقابله با کرونا اظهارداشت: اقدامات بزرگ و ارزشمندی در راستای واکسیناسیون عمومی و صیانت از جان و سلامت مردم، انجام شده اما همچنان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ضروری است و باید از هرگونه عادی انگاری و سستی در رعایت شیوه نامه های بهداشتی پرهیز کرد. دغدغه اصلی دولت، صیانت از جان مردم است/ اقدامات بزرگ و ارزشمندی در راستای واکسیناسیون عمومی و صیانت از جان و سلامت مردم، انجام شده اما همچنان رعایت شیوه‌نامه‌های بهداشتی ضروری است کاملا درست است ، امیدواریم به زودی این طرح ملغی گردد ، با سپاس از ریس جمهور

دولت برای حل مشکلات کشور مصمم به استفاده از ظرفیت های مردمی استدکتر مخبر در آیین افتتاح ۲۵۵۰ پروژه محرومیت زدایی سازمان بسیج مستضعفین:دولت برای حل مشکلات کشورمصمم به استفاده ازظرفیت های مردمی است/ هدف اصلی دولت واگذاری کارها به مردم است وبسیج واسطه ای امین، قدرتمند و خلاق است که می توانداین انتقال رابه خوبی انجام دهد

کامواولیوا: قمر کوچک عجیبی که معلوم نیست از کجا آمده است - BBC News فارسیچند سالی است که منشاء سیارک کامواولیوا ذهن دانشمندان را به خود درگیر کرده است. این سیارک در سال ۲۰۱۶ کشف شد، و ستاره‌شناسان می‌دانند که مدارش نسبتا به زمین نزدیک است، اما اطلاعات چندان دیگری در دستشان نیست. درودها دوستان فردا دوشنبه 22.11.2021 کل کائنات بر عدالت 16.4.1443آتش زدن برج بر سلطان 1.9.1400 کیمیاگر بر درویش خدایا عافیت و آرامش و لذت و خوشی عطا فرما آمین

ساعات اجرای طرح ترافیک از فردا به روزهای قبل از کرونا باز می‌گرددرئیس کمیسیون حمل و نقل شورای شهر تهران با اشاره به این‌که ترافیک تهران ناراحت‌کننده است از تشکل کارگروه‌هایی با حضور اساتید دانشگاه‌ها برای پیدا کردن راه‌حل این مشکل خبر داد و گفت: ساعات اجرای طرح ترافیک از فردا به روزهای قبل از کرونا باز می‌گردد. به زودی ماهم مثل کشورهای اروپایی با این ندانم کاری های شما با موجی سهمگین کرونا مواجه خواهیم بود

امر‌ به معروف و نهی از منکر به دوچرخه‌سواری بانوان، نگهداری از حیوانات خانگی و حجاب محدود شده است/ نباید امر به معروف و نهی از منکر را ابزار یکدست‌سازی جامعه تلقی کرددبیر کمیسیون حقوق بشر کانون وکلای دادگستری مرکز گفت: متأسفانه در بسیاری از موارد امر‌ به معروف و نهی از منکر به دوچرخه سواری بانوان و نگهداری حیوانات خانگی و حجاب محدود می‌‌شود در صورتی که قطعاً امر به معروف و نهی از منکر ساحتی اخلاقی و انسان دوستانه و فراتر از این موارد است و باید در مجرای صحیح خود و در جهت کارکرد سازنده و اثربخش برای ایرانی بهتر با تولید ناخالص ملی بیشتر و بهره‌وری افزون‌تر و با رعایت الگوهای درست مصرف وجود داشته باشد.

رویترز می‌نویسد که بر اساس تصاویر منتشر شده در صفحه رسمی «وی چت» این تورنمنت، پنگ را می‌توان در میان مهمانان رقابت‌های فینال تنیس نوجوانان با کت آبی تیره و شلوار سفید مشاهده کرد.

از زمانی که او در دو نوامبر در شبکه‌‌های اجتماعی چین گفت که معاون سابق نخست وزیر ژانگ گائولی او را مجبور به ارتباط جنسی کرد و بعدا نیز آنها هر از گاهی با یکدیگر رابطه داشتند، از او به طور علنی خبری نبود.

نه ژانگ و نه دولت چین در مورد ادعای او اظهار نظری نکرده اند. مطالبی که پنگ در شبکه اجتماعی منتشر کرد نیز به سرعت حذف شد و دسترسی به این مطلب در اینترنت، که به شدت در چین سانسور شده است، ‌مسدود شد.

پیشتر نهادهای بین المللی تنیس در جهان نسبت به شرایط ستاره چینی تنیس ابراز نگرانی کرده بودند و «انجمن تنیس زنان» نیز تهدید کرد که تورنمنت‌ها را از چین خارج کند. ایالات متحده و بریتانیا نیز خواستار ارائه شواهدی از محل حضو پنگ شده‌اند و اینکه او در امنیت است.

سخنگوی «انجمن تنیس زنان» از طریق ایمیل به رویترز گفت که عکس‌ها و فیلم‌های ویدیویی از پنگ که روز یکشنبه منتشر شد «ناکافی» است و نگرانی‌های این نهاد را برطرف نمی‌کنند.