انتصاب نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس از سوی رهبر انقلاب

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور حکمی حجة‌الاسلام محمّد عبادی‌زاده را به عنوان نماینده ولی‌فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس منصوب کردند.

جناب حجة‌الاسلام آقای حاج شیخ محمّد عبادی‌زاده دامت ‌افاضاته

با عنایت به پایان دوره‌ی مسئولیت جناب حجت‌الاسلام والمسلمین آقای نعیم آبادی در جایگاه امامت جمعه‌ی بندرعباس، با تقدیر و تشکر وافر از زحمات و خدمات طولانی مدت معزّی‌الیه، جنابعالی را به نمایندگی خود در استان هرمزگان و امامت جمعه‌ی بندرعباس منصوب میکنم. منطقه‌ی بسیار مهم هرمزگان و مردم مؤمن و انقلابی و کارآزموده در آن استان، شایسته‌ی اهتمامی ویژه از جهت نشر و تعمیق معارف انقلابی و اسلامی می‌باشند. جنابعالی با توجه به سوابق خدمت در آن منطقه بی‌شک با برجستگی‌های جوانان فداکار و مردمان وفادار آشنا می‌باشید. امروز بزرگداشت این برجستگی‌ها و تقویت و تثبیت آنها از جمله‌ی وظائف اصلی علمای دین و بویژه امامان جمعه و فرزانگان حوزه و دانشگاه است. تقویت جریان انقلابی و جوانان مؤمن و روی گشاده و دست مهربان با عموم طبقات، توصیه‌ی مؤکد اینجانب است.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

انتصاب سه عضو فقهای شورای نگهبان از سوی رهبر انقلابحضرت آیت الله خامنه‌ای در احکام جداگانه‌ای آقایان آیت‌الله یزدی و آیت‌الله آملی‌لاریجانی را با توجه به پایان یافتن دوره عضویت آنان در شورای نگهبان، مجدداً برای یک دوره جدید به‌عنوان عضو فقهای این شورا منصوب کردند. رهبر انقلاب اسلامی همچنین در حکم دیگری، حجت‌الاسلام والمسلمین اعرافی را بجای مرحوم آیت الله مؤمن به عضویت فقهای شورای نگهبان منصوب کردند.
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

تهیه نقشه‌های آتشفشان دماوند از سوی سازمان زمین‌شناسی/اثرپذیری ۴ استان در صورت فوراناز سوی محققان سازمان زمین‌شناسی و اکتشافات معدنی نقشه‌های بیست و پنج‌هزارم آتشفشان دماوند به عنوان یک آتشفشان خفته تهیه شده است و به گفته آنها این نقشه‌ها با رویکرد بررسی مخاطرات تهیه شده است؛ چرا که در صورت فوران دماوند، ۴ استان که یک چهارم جمعیت کشور را در خود جای داده‌اند، تحت تاثیر قرار می‌گیرند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مولودی خوانی رزمندگان فاطمیون از امام رضا(ع) در سوریه+فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم - Tasnim🎥 مولودی خوانی رزمندگان فاطمیون از امام_رضا_علیه_السلام در سوریه رزمندگان مدافع حرم افغانستانی از لشکر فاطمیون که آماده رزم در سوریه حضور دارند، شب گذشته همزمان با روز میلاد علی ابن موسی الرضا (علیه السلام)، مراسم مولودی‌خوانی برگزار کردند
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

تبدیل مدارس به ارگان ایدئولوژیک نظام؛ دستاورد وزرای آموزش و پرورش بعد از انقلاب
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

آغاز اولین داد و ستدها از طریق اینستکس/ ایران مرتکب نقض جدی در برجام نشده استموگرینی مطرح کرد؛ آغاز اولین داد و ستدها از طریق اینستکس/ ایران مرتکب نقض جدی در برجام نشده است
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

بازداشت شماری از مسئولان سازمان غذا و دارو در ایرانوزیر بهداشت ایران اعلام کرد که شماری از مسئولان سازمان غذا و دارو این وزارتخانه به اتهام فساد مالی بازداشت شده اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »