انتشار دفترچه سئوالات کنکور در فضای مجازی کذب است/داوطلبان گول کلاهبرداران را نخورند

29/05/1399 10:43 ق.ظ

رئیس سازمان سنجش: *انتشار دفترچه سئوالات کنکور در فضای مجازی کذب است *داوطلبان گول کلاهبرداران را نخورند *هر کسی ادعا دارد سئوالات کنکور لو رفته می‌تواند آن را با سئوالاتی که بعد از آزمون منتشر خواهد شد مقایسه کند *ادعای لو رفتن سوالات کنکور ناشیانه است

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور با تاکید بر اینکه انتشار دفترجه سئوالات کنکور 99 خین برگزاری آزمون و قبل از اعلام رسمی از سوی سازمان سنجش، کذب و کلاهبرداری است گفت: کلاهبرداران دفترچه سئوالات کنکور سال 98 را با عنوان دفترچه سئوالات کنکور امسال در فضای مجازی منتشر کردند. بنابراین داوطلبان گول این کلاهبرداریها را نخورند. وی در ادامه تصریح کرد: هر کسی ادعا دارد سئوالات کنکور 99 لو رفته است می تواند آن سئوالات را با سئوالاتی که بعد از آزمون منتشر خواهد شد مقایسه کند.

بنابراین مباحثی که در این زمینه در فضای مجازی منتشر شده بود آنچنان ناشیانه بوده و کلاهبرداری آن روشن است که با کمی دقت می شود به دروغین بودن آن پی برد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: کلاهبرداران دفترچه سئوالات سال گذشته را با عنوان دفترچه کنکور 99 در فضای مجازی منتشر کرده اند. بنابراین هر زمانی که دفترچه های ما منتشر شود پی بردن به این ادعا آن چنان هم نیاز به تخصص فنی ندارد و به راحتی می شود به این کلاهبرداری پی برد.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

'آقای کنکور ایران' غایب بزرگ کنکور ۹۹فرآیند برگزاری کنکور ۹۹ پس از حواشی و کش و قوس های فراوان ناشی از تعویق های مکرر بخاطر شیوع کرونا، در حالی از امروز آغاز می شود که چند ماهی است دکتر حسین توکلی 'آقای کنکور' پس از نیم قرن خدمت برای همیشه از سازمان سنجش خداحافظی کرده است و دیگر خبری از توصیه های دلسوزانه و پدرانه دکتر توکلی، فردی که چهار نسل از جوانان این مرز و بوم، یکی از سخت‌ترین آزمون‌های زندگی خود را با صدای آرامش‌بخش او گذرانده‌اند؛ نیست و کنکوری های ۹۹ بدون حضور آقای کنکور ایران در جلسه آزمون سرنوشت ساز زندگی خود حاضر می شوند.

شب کنکور دور این غذاها را خط بکشیدکنکور_سراسری | این روزها با توجه به شرایط کرونایی در کشور، کنکوری‌ها بیش از سایر افراد دچار استرس می‌شوند اما توجه به برخی نکات تغذیه‌ای و مصرف مواد غذایی مفید می‌تواند علاوه بر کنترل و مهار استرس، باعث قوای جسمانی و روانی نیز شود حوزه‌های امتحانی کنکور ضدعفونی می‌شوند | ۲۰۰تیم مشترک سازمان‌های مدیریت پسماند و آتش‌نشانی، وظیفه ضدعفونی کردن حوزه‌های برگزاری کنکور سراسری در پایتخت را بر عهده گرفت

علی ربیعی فشار مافیای کنکور در خصوص برگزاری آزمون سراسری را رد کردعلی ربیعی، سخنگوی دولت، درباره تصمیم برگزاری کنکور سراسری در موعد مقرر گفت: ستاد ملی کرونا با لحاظ تمام جوانب و پیش‌بینی‌ها عملی‌ترین و مناسب‌ترین تصمیم را گرفته و با رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی نسبت به برگزاری کنکور در زمان مقرر اقدام خواهد شد.

برگزاری کنکور سراسری 99اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید

آخرین وضعیت واکسن ایرانی کرونا/ ابلاغ پروتکل‌های سختگیرانه برای کنکورمعاون بهداشت وزارت بهداشت با اشاره به آغاز سیر نزولی کرونا در کشور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، گفت: برای برگزاری کنکور پروتکل‌های سختگیرانه به وزارت علوم ابلاغ شده و حدود ‌۷۰۰۰ نفر از همکاران ما برای نظارت بر اجرای پروتکل‌ها آماده‌اند.

رکوردشکنی داوطلبان کرونایی در کنکور علوم تجربیکنکور_سراسری | بر اساس اعلام سخنگوی سازمان سنجش آموزش کشور، گروه آزمایشی علوم تجربی کنکور سراسری، با ۴۳ داوطلب کرونایی، بیشترین داوطلب مبتلا به کرونا را به خود اختصاص داده است

به گزارش ایسنا، دکتر ابراهیم خدایی در حاشیه بازدید از حوزه امتحانی کنکور 99 در دانشگاه الزهرا، در خصوص شایعه فروش سئوالات آزمون طی روزهای اخیر گفت: در خصوص امنیت سئوالات امتحانی کنکور و لو رفتن آنها باید بگویم که پاسخ دقیق به این شایعه زمان زیادی نمی برد. زیرا همین امروز سئوالات آزمون داوطلبان گروه آزمایشی هنر 2 ساعت پس از اتمام این آزمون بر روی سایت سازمان سنجش آموزش کشور قرار می گیرد.

وی در ادامه تصریح کرد: هر کسی ادعا دارد سئوالات کنکور 99 لو رفته است می تواند آن سئوالات را با سئوالاتی که بعد از آزمون منتشر خواهد شد مقایسه کند. بنابراین مباحثی که در این زمینه در فضای مجازی منتشر شده بود آنچنان ناشیانه بوده و کلاهبرداری آن روشن است که با کمی دقت می شود به دروغین بودن آن پی برد.

رئیس سازمان سنجش آموزش کشور خاطر نشان کرد: کلاهبرداران دفترچه سئوالات سال گذشته را با عنوان دفترچه کنکور 99 در فضای مجازی منتشر کرده اند. بنابراین هر زمانی که دفترچه های ما منتشر شود پی بردن به این ادعا آن چنان هم نیاز به تخصص فنی ندارد و به راحتی می شود به این کلاهبرداری پی برد.

دکتر خدایی تاکید کرد: الته در نشر اینگونه شایعات داوطلبان کنکور هم مقصر هستند که به این نوع کلاهبرداری ها اعتماد می کنند. به یقین می گویم این نوع شایعات کذب است و نتایج آن بعد از آزمون مشخص خواهدشد.