انتخاب کارگردان «سلما» در هیات مدیره اسکار برای افزایش تعداد زنان و رنگین‌پوستان

  • 📰 VOA Farsi صدای آمریکا
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 51%

🔺انتخاب کارگردان «سلما» در هیات مدیره اسکار برای افزایش تعداد زنان و رنگین‌پوستان ⚡️آکادمی اهدای جوایز سینمایی اسکار اِیوا دووِرنی، کارگردان فیلم «سِلما»، را انتخاب کرد تا اندکی تعداد اعضای زن و سیاهپوست خود را افزایش دهد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

صدای آمریکا ـ آکادمی اهدای جوایز سینمایی اسکار اِیوا دووِرنی، کارگردان فیلم «سِلما»، را انتخاب کرد تا اندکی تعداد اعضای زن و سیاهپوست خود را افزایش دهد.

آکادمی اسکار در بیانیه ای اعلام کرد: «در نتیجه این انتخاب، تعداد اعضای زن هیات مدیره آکادمی از ۲۵ به ۲۶ و شمار رنگین پوستان از ۱۱ به ۱۲ می رسد.» این فیلم که درباره راهپیمایی مارتین لوترکینگ در جنبش حقوق مدنی است نامزد بهترین فیلم سال شد و جایزه بهترین آهنگ اسکار را کسب کرد ولی در دیگر رده ها ناکام ماند.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

آیا ادعای بنیان‌گذار فروم ایران و اروپا درباره تبدیل اقتصاد ایران به اقتصاد تولیدی درست است؟yarbatman مسئله اینجاست که این نوع توییت ها از امثال ایشان، اصولا برای فروش به مخاطبینی چون من و شما طراحی نشده و کسانی که خریدار این نوع ضد-اطلاعات هستند هم, خودشون بعدها به مزخرف بودن این سیگنال‌‌ها پی میبرن :) yarbatman امثال این احمق انقدرخودپنداری وخودشیفتگی دارندکه فکرمیکنن ملت ایناروآدم حساب میکنن ومزخرفاتشونوباورمیکنن.جمع کن باو yarbatman Does maziarbahari agree that his lens is colored by either Westoxification or vengeance, when he “analyses” Iran and is he surprised that he is considered to be SecPompeo’s pompous puppet?
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

مرحله سوم مدیریت مقابله با کووید 19، سازگاری با کرونا با رعایت کامل دستورالعمل‌ها استرئیس‌جمهور در جلسه روسای کمیته‌های تخصصی ستاد ملی مقابله با کرونا: مرحله سوم مدیریت مقابله با کووید ۱۹، سازگاری با کرونا با رعایت کامل دستورالعمل‌ها است
منبع: PadDolat - 🏆 18. / 51 ادامه مطلب »

چگونه بفهمیم که ویروس کرونا اولین بار در کجا پدیدار شده است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

زندگی مردم سخت شده است/دولت قطعاً برای مهار رشد اجاره‌بهای مسکن تصمیم می‌گیردمعاون اول رئیس‌جمهور با تاکید بر اینکه فرهنگ ایثار و شهادت فقط متعلق به نسل گذشته نیست، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت نیاز امروز و فردای کشور است و انتقال این فرهنگ به نسل امروز و آینده ایران رسالت مهمی است که بر دوش بنیاد شهید و امور ایثارگران قرار دارد. کیرم تو دوماغت یک جوری از طبقات ضعیف و متوسط حرف میزنی انگار ی لکه ننگ و اقلیتی هستن ک تا قبل شما کسی ب فکرشون نبوده :/ از ماست ک شما تخم حرومیا رو گنده کردیم خودتونو تافته جدابافته از ما میدونین. اره امریکا شما ها گذاشت رو اون صندلیا ک مملکتو بچاپین همش تغصیر امریکاست
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

مشکلات جمعیتی از دغدغه‌های جدی رهبر انقلاب استمظفر، عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: *آژیر خطر مشکلات جمعیتی از سوی مقام معظم رهبری به صدا درآمده *کار رهبری این نیست که به مسائل جزئی وارد شوند *مرکز آمار باید آژیرها را به صدا درآورد *متاسفانه خبر خوبی به گوش نمی‌رسد به نظر من که اوضاع خیلی هم عالیه مثل بقیه وضعیت کشور جای افتخار داره 😉 رهبری اصلا کار ندارد فقط گوه خوری میکند ریدم تو این ادمی که رهبر باشد کسانی که بچه دار نمی‌شوند نصف درآمدشان را بعنوان مالیات بگیرید
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آیا تصویب لایحه حمایت از کودکان و نوجوانان در ایران گامی روبه‌جلو است؟
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »