انتشار نماهنگ «من هم» درباره خشونت جنسی؛ فرآواز: روایت موسیقایی من از این تجربه تلخ است

13/12/1400 04:06:00 ب.ظ

🔺انتشار نماهنگ «من هم» درباره خشونت_جنسی؛ فرآواز: روایت موسیقایی من از این تجربه تلخ است ▪️فرآواز_فروردین، خواننده ایرانی ساکن آلمان نماهنگ یا موزیک ویدئو جدیدی درباره خشونت جنسی علیه زنان منتشر کرد.

فرآواز فروردین، خواننده ایرانی ساکن آلمان موزیک ویدئو یا نماهنگ جدیدی درباره خشونت جنسی علیه زنان منتشر کرد. چاپ فرآواز فروردین، خواننده ایرانی ساکن آلمان نماهنگ یا موزیک ویدئو جدیدی درباره خشونت جنسی علیه زنان منتشر کرد. این اثر «من هم» نام دارد که برگرفته از عنوان جنبش جهانی است که از چندی پیش توسط زنان برای اعتراض به آزارهای جنسی شکل گرفته است.

این پروژه هنری حاصل همکاری فرآواز با جاستینا، رپ‌خوان ایرانی، است که علاوه بر سرودن ترانه، موسیقی را نیز ساخته است. نماهنگ «من هم» توسط آمانج آزرمی هنرمند ساکن آلمان کارگردانی شده که خود در زمینه موسیقی اعتراضی فعالیت می‌کند.

فرآواز در حالی که خود را یک فمینیست معرفی می‌کند، به صدای آمریکا می‌گوید در سال‌های اخیر شرایطی برای زنان ایرانی در فضای مجازی ایجاد شد تا بتوانند درباره تجربیات خود از خشونت جنسی سخن بگویند. او با اشاره به این که جنبش «من هم» از مدت‌ها پیش در کشورهای مختلف برای اعتراض به آزارهای جنسی آغاز شده است، می‌گوید سرانجام زمان آن فرا رسیده تا زنان ایرانی نیز به افشاگری درباره خشونت جنسی بپردازند و روایات خود را در این زمینه منتشر کنند. headtopics.com

فرصت طلب‌تر‌ و موج‌سوارتر از این موجود پلشت نداریم!

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »
Loading news...
Failed to load news.

توضیح روانچی درباره رای ممتنع ایران به قطعنامه ضد روسی مجمع عمومیهیات نمایندگی ایران در نیویورک اعلام کرد: جمهوری اسلامی ایران خواستار توقف فوری خشونت ها و کاهش تنش در منازعه جاری است و بر ضرورت گفتگو در خصوص دغدغه‌های مدنظر همه طرف ها به منظور رسیدن به نتایج پایدار تاکید می‌نماید.

هشدار عفو بین‌الملل درباره خطر اعدام هفت زندانی کرد

جوسازی‌های رسانه‌های غربی درباره ذخایر اورانیوم در ایرانجوسازی‌های رسانه‌های غربی درباره ذخایر اورانیوم در ایران خبرگزاری رویترز در خبری مدعی شد که مطابق با گزارش دیدبان هسته‌ای سازمان ملل ذخایر اورانیوم غنی‌سازی شده ایران در طول سه ماه گذشته افزایش یافته است.

واکنش سخنگوی وزارت خارجه به اخبار منتشر شده درباره حصول توافق در وینخطیب‌زاده: *گفتگوهای وین همچنان ادامه دارد *اخبار خوب زودرس جایگزین توافق خوب نمی‌شود *هیچ کس نمی‌تواند بگوید که توافق انجام شده است تا زمانی که همه مسائل مهم باقیمانده حل و فصل شود *تلاش مضاعفی لازم است *اکنون همه بر گام‌های کلیدی نهایی متمرکز شده‌اند

توضیحات ایران درباره گزارش جدید مدیرکل آژانس بین المللی انرژی اتمیسرپرست نمایندگی دائم جمهوری اسلامی ایران در سازمان های بین المللی در وین، در پی انتشار گزارش مدیر آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در مورد راستی آزمایی اجرای برجام در کشورمان اعلام کرد: میزان ۸۳۰.۴ کیلوگرم اورانیوم (U-۲۳۵) تا غنای ۲ درصد به میزان ذخایر ایران اضافه شده و مجموع ذخایر تا ۲ درصد را به ۱۳۹۰کیلو گرم رسانده است.

سخنرانی بایدن، ایرانی‌ها یا اوکراینی‌ها؛ درباره لکنت زبان چه‌ می‌دانیم؟SGhadarkhan امریکایی ها هم مث ما رای دادن