انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ نامزدها با جوراب به رقابت با یکدیگر می‌پردازند

16/01/1401 02:03:00 ب.ظ

انتخابات ریاست جمهوری فرانسه؛ وقتی نامزدها با جوراب به رقابت با یکدیگر می‌پردازند بیشتر بخوانید:

یک شرکت فرانسوی مستقر در شهر لیل اقدام به تولید و توزیع جوراب‌های منقش به تصویر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه کرده است. یک شرکت فرانسوی اقدام به تولید و توزیع جوراب‌های منقش به تصویر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری...

یک شرکت فرانسوی اقدام به تولید و توزیع جوراب‌های منقش به تصویر نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری فرانسه کرده است. ماکسیم لُمر، مدیرعامل شرکت «شوست اِ کُمپنی»(Chaussettes et Compagnies) می‌گوید: «ما در حال بدل شدن به اولین موسسه نظرسنجی در فرانسه هستیم که از طریق عرضه کالا محبوبیت نامزدها را برآورد می‌کنیم.»

این برند مستقر در شهر لیل مجموعه‌ای از جوراب‌ها را با نقش تصاویر هفت نامزد مطرح انتخابات ریاست‌جمهوری به بازار عرضه کرده است: آن هیدالگو، یانیک ژادو، مارین لوپن، امانوئل مکرون، ژان لوک ملانشون، والری پکرس و اریک زمور.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

حقیقت‌های تلخ از «زهرا سعیدی»؛ نقش‌هایی که فروشی‌اند!/ ماجرای فوتِ مادرِ «ستایش»- فیلم گفت و گو تسنیم | Tasnim | خبرگزاری تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

دادگاه اندونزی معلمی را به جرم تجاوز به ۱۳ دانش آموز دختر به اعدام محکوم کردهری طی ۵ سال، به ۱۳ دختر که بین ۱۲ تا ۱۶ سال سن داشتند، تعرض جنسی کرده که هشت نفر از قربانیان باردار شده‌اند. همین الان چشاش از حدقه زده بیرون. خدا به دادش برسه. در مورد سعید طوسی تصمیمی گرفته نشد؟

روسیه تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآوردروسیه تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا را به حالت تعلیق درآورد ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه با امضای فرمانی دستور داد تا برخی مفاد قراردادهای تسهیل صدور ویزا با اعضای اتحادیه اروپا، نروژ، ایسلند، سوئیس و لیختن‌اشتاین به حالت تعلیق درآید.

خواهر کیم جونگ اون کره جنوبی را به نابودی با حمله هسته‌ای تهدید کردخواهر رهبر کره شمالی می‌گوید پیونگ یانگ می‌تواند با یک حمله هسته‌ای همسایه جنوبی خود را نابود و ویران کند. جزئیات بیشتر🔽 کره شمالی محیط بسته ایجاد کرده مردمش کم کم عاصی میشن از درون هم میپاشه !! 😉😉 محیط باز میخواهند انسانها😁😁🖐🖐🖐🖐 چ بدبخت های هستند اینا ملت بدبخت رو ب گروگان گرفتند خودشون همه جور عیاشی میکنند برادر با خانومها و خواهر با آقایون ! زیبارو !!! مست میکنند میگن می‌زنیم ملت کود ندارند الله اکبر

مسعود پزشکیان از تصادف با خودرو قاچاقچیان جان سالم به در بردمسعود پزشکیان، نماینده تبریز در مجلس شورای اسلامی، روز یکشنبه ۱۴ فروردین ۱۴۰۱، از تصادف جاده‌ای با خودروی قاچاقچیان انسان جان سالم به در برد. اخبار_ایران

واکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسلواکنش راهداری به فیلم جابه‌جایی روستایی‌ها با سیم بکسل: *قطعا این مسئله از سوی اداره کل راهداری استان خوزستان پیگیری خواهد شد *همه تلاش‌مان را می‌کنیم تا اگر چنین مشکلی در این روستا وجود داشته باشد آن را حل کنیم اگر این فیلم بیرون نمی اومد غیر ممکن بود مسولین کاری انجام بدن نماد و بروز عینی ۴۳ سال حکمیت حاکمان نادان بعد از بررسی به این نتیجه میرسید که تهیه این کلیپ کار استکبار جهانی بوده و استفاده از سیم بکسل برای سلامتی جسم و روان خیلی هم لازم و مفید به فایده است.

واکنش امیر قطر به هم‌گروه شدن ایران با آمریکا و انگلیس در جام جهانیامیر قطر در گفت‌وگو با ابراهیم رئیسی: گروه‌تان در جام جهانی حماسی است امیر قطر گفت: گروهی که تیم ایران ( برای مسابقات جام جهانی) در آن قرار گرفته گروهی حماسی است و مطمئناً شاهد بازی‌های جذابی خواهیم بود. یعنی کونتان میذارن😁😁😁 یعنی پوتین سگش را میخواهد بفروشد به آمریکا؟!!!