انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ اقتصاد و همه‌گیری کووید دو دغدغه مهم رای دهندگان

07/08/1399 07:34:00 ق.ظ

انتخابات ۲۰۲۰ آمریکا؛ اقتصاد و همه‌گیری کووید دو دغدغه مهم رای دهندگان

بر اساس نظرسنجی تازه مرکز تحقیقات پیو، ۷۹ درصد از افرادی که نامشان در فهرست رای‌دهنده‌ها ثبت شده اقتصاد را مهمترین دغدغه خود در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرده‌اند. برای ۶۸ درصد رای دهنده‌ها نیز بهداشت و مراقبت‌های درمانی دومین دغدغه بزرگ است. یورونیوز بالارفتن نرخ بیکاری از دیگر معضلات است، بیش از ۱۲ میلیون آمریکایی هفته‌ها قبل از رای‌گیری...

یورونیوز بالارفتن نرخ بیکاری از دیگر معضلات است، بیش از ۱۲ میلیون آمریکایی هفته‌ها قبل از رای‌گیری بیکار بودند. ترامپ و وعده رونق اقتصادی این در حالیست که دونالد ترامپ اکتبر ۲۰۲۰ با یادآوری دستاورد‌های اقتصادی دولتش مصرانه خواست که برای انتخاب مجدد به او رای دهند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا: «مسئله، به عبارت ساده، انتخاب بین یک کابوس سوسیالیستی و رویای آمریکایی است.» آقای ترامپ در این سخنان همچنین تاکید کرد: «تحت رهبری من، تا قبل از پایان سال واکسنی ایمن و موثر‌خواهیم داشت. ما به سرعت ویروس چینی را شکست می‌دهیم و به همه‌گیری پایان خواهیم داد؛ زنجیره‌های حیاتی تأمین را باز خواهیم گرداند و اقتصاد را دوباره به اوج خواهیم رساند.

ادامه مطلب:
euronews فارسی »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سیر تکاملی ویروس کرونا آهسته‌تر شده استسیر تکاملی ویروس کرونا آهسته‌تر شده است نتایج تحقیق جدید بر اساس همه‌گیری کووید-۱۹ نشان می‌دهد که در ماه‌های اخیر سیر تکاملی ویروس آهسته شده و این مورد برای کارایی واکسن علیه تمامی جهش‌های ویروسی امیدوارکننده است.

ویدئو؛ رئیس‌جمهوری آمریکا با «ترامپ کوچک» در جشن هالووین کاخ سفیددو کودک که مانند دونالد و ملانیا ترامپ خود را آراسته بودند به طور خاص توجه رئیس‌جمهوری آمریکا و همسرش و همچنین رسانه‌ها را جلب کردند.

تاثیر تایید ایمی کانی برت بر فضای سیاسی و انتخابات آمریکا چگونه خواهد بود؟با توجه به نقش تعیین‌کننده دیوان عالی در انتخابات آمریکا، به نظر می‌رسد تایید ایمی کانی برت بزرگ‌ترین پیروزی ترامپ در ماه‌های اخیر بوده است؛ پیروزی‌ای که نه تنها بر انتخابات سوم نوامبر بلکه بر آینده سیاسی آمریکا و عمیق‌تر شدن شکاف بین محافظه‌کاران و لیبرال‌ها تاثیر بسزایی خواهد گذاشت.

ایمی کنی برت به عنوان قاضی دیوان عالی آمریکا سوگند یاد کردسنای آمریکا با ۵۲ رای موافق و ۴۸ رای مخالف، ایمی کنی برت را برای تصدی پست قاضی دیوان عالی آمریکا تایید کرد و مراسم تحلیف قاضی برت در حیاط کاخ سفید ساعت ۹ شب دوشنبه به وقت شرق آمریکا برگزار شد.

مشت‌های گره کرده 'پسران مغرور' بر فراز انتخابات آمریکا | DW | 27.10.2020'پراد بویز' یک گروه فشار راستگرا در آمریکا است. می‌گویند 'تقلب' در انتخابات آمریکا و شکست ترامپ را نخواهند پذیرفت. دونالد ترامپ هم از آنها خواسته است خود را برای مقابله با تقلب در انتخابات آماده کنند. عمه مرکل باز تو گه خوردی.... ترامپ در ۹۰ درصد ایالت ها جلو هست و حتما برنده خواهد شد. شما بهتر مراقب لات و الوات های خودتون باشید که ۶ ماهه همه جا رو به آشوب کشیدن والا تا حالا که هر چی شورش و غارت شده کار چپولها و آنتیفا بوده اینها خودشون یه ارتش اند:-)

رهبر اپوزیسیون بلاروس اعتصاب سراسری اعلام کرد«اعتصاب در شرکت‌های دولتی اهرم فشار اقتصادی و در بخش خصوصی نشانه همبستگی همگانی،‌ و به یک اندازه مهم است.»