انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی!

22/09/1400 08:39 ق.ظ

انتخاب عجیب دفتر امور مشترک؛ نایب رییس نجات غریق در کارگروه خودروهای تاریخی! در اقدامی عجیب از سوی دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها، نایب رییس فدراسیون نجات غریق به عنوان عضو کارگروه صیانت از خودروهای تاریخی منصوب شد.

به گزارش ایسنا، شناسایی، تشخیص و معرفی خودروهای تاریخی همراه با ارائه پلاک تاریخی به این خودروها از جمله وظایف کارگروه صیانت از خودروهای تاریخی است و تحقق اهداف این کارگروه تخصصی به طور حتم نیاز به حضور نمایندگانی متخصص از وزارت خانه‌ها و نهادهای عضو این کارگروه دارد.

شناسایی و صیانت از خودروهای تاریخی یکی از دغدغه های علاقه مندان به خودروهای کلاسیک در سال های گذشته بوده که بر همین اساس در اواخر دهه ۸۰ آیین نامه صیانت از خودروهای تاریخی به امضای هیات وزیران رسید. براساس این آیین نامه، وزارت ورزش و جوانان، وزارت صنعت، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان محیط زیست و ... به عنوان اعضای کارگروه مذکور تعیین شدند که باید از صاحب نظران و متخصصان حوزه های مربوطه باشند.

ادامه مطلب:
isna_farsi »

براي نجات خودروهاي كلاسيك از حال و روز فعلي واقعا لازمه No matter where the good things are, Muslims will be united again, and regain their lost status. The whole world will witness and respect the true beauty of Islam. A divine dream of Qasim in 2015. Could he be the future Imam Al Mahdi? مشاور امنیت ملی امارات مدل جمزباندی اومد ایران یه هفته بعد بنت رفت امارات چه پیامی از ایران به اسرائیل داده شد؟ پشت پرده ایران تسلیم اسرائیل شد؟! عرازشه بلندتر ضجه بزنید

میتونم بپرسم کجاش عجیب طرف شش کلاس سواد داره ریس جمهوره!

مجلس با افزایش نرخ خودرو مخالف است/ تغییر قیمت موجب تنش در بازار می‌شود/ در تامین قطعه مشکل داریمنایب رییس کمیسیون صنایع و معادن مجلس اظهار داشت:‌ فکر می‌کنم که وزیر مبنای افزایش تولیدی که اعلام کرده را بر همین افزایش قیمت گذاشته بود تا با انتقال تصمیم‌گیری به ستاد تنظیم بازار، قیمت‌ها را افزایش داده و خودروسازان را برای افزایش تولید راضی کنند. فعا که اضاف شد شما بی عرضه ها هم نشستین وتماشا میکنید

خطیب‌زاده: خبرهای بهتری در حوزه خنثی‌سازی تحریم‌ها در راه استسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: ان‌شاءالله در روزهای آتی در حوزه خنثی سازی تحریم‌ها خبرهای بهتری در راه خواهد بود. اراجیفی بیش نیست صرفا برای کنترل روانی بازار ارز و غیره وضعیت خیلی بدتر از چیزیه که بشه تصور کرد خوب خوش به حال حزب‌الله سوریه و همگی مفتخورهای جمهوری کثیف اخوندی این مقام عظمای با خودش چند چندِ؟؟! مگه نمیگید مذاکرات هسته‌ای ربطی به دولت‌ها نداره؟! پس این چه بامبولی که نظام جهل و جنایت با روی کار آمدن گماشته ولی فقیه(رئیسی قاتل) داره درمیاره؟!!

موافقت دولت با تشکیل کارگروه مشارکت صنعت دفاعی در جهش تولید ملیدر جلسه بعدازظهر روز یکشنبه هیأت دولت که به ریاست آیت الله دکتر رئیسی رئیس جمهور برگزار شد، آیین نامه اجرایی مربوط به ثبت و تکمیل اطلاعات اموال غیرمنقول دستگاه‌های اجرایی در سامانه جامع اموال دستگاه‌های اجرایی (سادا) به تصویب رسید.

هند: تحریم‌های آمریکا تاثیری روی پروژه بندر چابهار نداشته استوزیر امور خارجه هند در یک جلسه پرسش و پاسخ در پارلمان این کشور، هرگونه تاثیر تحریم‌های آمریکا بر پروژه بهره‌برداری از بندر چابهار را رد کرد. چابهار برای ایران مهم است چون هند نادان شده برای هند چابهار شده چون رژیم ایران مجانی بهشون هدیه داده تا سود ببرند خوب نگران نیستیم خداوند هم هی در هند سیل بیچاره گی مرگ ها ویروس ها پیش میاره کار خدا همه در حکمت است مال یتیم صغیر بیت المال ایرانی ها که راضی نیستند ایرانی ها چنین تاوان ها هند براشون داره

رزمایش مشترک مصر و روسیه در دریای مدیترانهرزمایش مشترک روسیه و مصر به نام «پل دوستی-4» در دریای مدیترانه انجام شد. - خبرگزاری آناتولی

روسای مشترک حزب سوسیال دموکرات آلمان معرفی شدندزاسکیا اسکن و نوربرت لارس کلینگبیل به عنوان روسای مشترک حزب سوسیال دموکرات آلمان انتخاب شدند. - خبرگزاری آناتولی

به گزارش ایسنا، شناسایی، تشخیص و معرفی خودروهای تاریخی همراه با ارائه پلاک تاریخی به این خودروها از جمله وظایف کارگروه صیانت از خودروهای تاریخی است و تحقق اهداف این کارگروه تخصصی به طور حتم نیاز به حضور نمایندگانی متخصص از وزارت خانه‌ها و نهادهای عضو این کارگروه دارد.

شناسایی و صیانت از خودروهای تاریخی یکی از دغدغه های علاقه مندان به خودروهای کلاسیک در سال های گذشته بوده که بر همین اساس در اواخر دهه ۸۰ آیین نامه صیانت از خودروهای تاریخی به امضای هیات وزیران رسید.

براساس این آیین نامه، وزارت ورزش و جوانان، وزارت صنعت، وزارت میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، کانون جهانگردی و اتومبیلرانی، سازمان محیط زیست و ... به عنوان اعضای کارگروه مذکور تعیین شدند که باید از صاحب نظران و متخصصان حوزه های مربوطه باشند.

براساس آئین‌نامه صیانت از خودروهای تاریخی، در ذیل اسامی اعضای کارگروه صیانت از خودروهای کلاسیک و در ارتباط با سازمان وقت تربیت بدنی، نام کمیته کلاسیک فدراسیون موتورسواری و اتومبیلرانی جهت عضویت در کارگروه مذکور ذکر شده است. همین نکته به صراحت نشان می دهد که نماینده وزارت ورزش و جوانان در کارگروه صیانت باید از کمیته کلاسیک فدراسیون اتومبیلرانی انتخاب شود، در حالی که مجتبی ارشدی که در حال حاضر نایب رییس فدراسیون نجات غریق است و هیچ پیشینه و تخصصی در خصوص خودروهای تاریخی ندارد، از سوی دفتر امور مشترک فدراسیونها برای عضویت در کارگروه انتخاب شده است.