امیر سرتیپ صباحی فرد:امنیت آسمان ایران، خط قرمز پدافند هوایی ارتش است

  • 📰 isna_farsi
  • ⏱ Reading Time:
  • 17 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 10%
  • Publisher: 63%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

فرمانده پدافند هوایی ارتش: امنیت آسمان ایران، خط قرمز پدافند هوایی ارتش است اجازه تعدی، تجاوز و تخلف را به هیچ کشوری درباره آسمان ایران نخواهیم داد از زمان شروع مناقشه قره‌باغ، آسمان این منطقه را زیر نظر داریم

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ علیرضا صباحی‌فرد فرمانده پدافند هوایی ارتش در بازدید از مرزهای شمال غرب کشورمان افزود: ما اجازه تعدی، تجاوز و تخلف را به هیچ کشوری درباره آسمان ایران اسلامی نخواهیم داد.

وی گفت: پایگاههای پدافند هوایی در مرزهای شمال غرب کشورمان، همانند ۳۷۰۰ نقطه هوایی در ایران 24 ساعته همه تحرکات را رصد و پایش می کنند. فرمانده پدافند هوایی ارتش ادامه داد: از زمان شروع مناقشه قره باغ، بهترین سامانه های پدافند هوایی را در مرزهای استانهای شمال غرب مستقر کرده ایم و آسمان این منطقه را زیر نظر داریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

منطقه هوایی کل کشور پرواز ممنوع پدافند ها بهمراه خطای انسانی دلیر وخستگی ناپذیر ازاد است

یه سوال!!! از آقایx امنیت اقتصادی مردم خط قرمز کدام ارگان میباشد؟؟؟ چرا تمام علما و فضلا فقط شعار میدن و با مردم همدردی میکنن و هیچ غلطی نمیتونن بکنن؟؟ به قول خودشون چرا نمیان پای کار؟؟

اگر زیر نظر داشتید چرا اون همه خمپاره خورد و چندتا خونه روستایی رو تخریب کرد؟ اجازه تجاوز نمیدهید؟؟!! بعد تجاوز سخنرانی میکنید ، نوش دارو بعد مرگ سهراب؟

حتی در فرودگاه امام هم؟؟؟!!

خدا حفظتون کنه

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 2. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

مراکش: پیامبر (ص) خط قرمز ما استفراکسیون‌های پارلمان مراکش ضمن محکوم کردن اظهارات ماکرون علیه اسلام، اعلام کردند که پیامبر (ص) خط قرمز مسلمانان است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ارتش آذربایجان 13 روستای دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کردرئیس جمهور آذربایجان گفت که ارتش این کشور 13 روستای دیگر را از اشغال ارمنستان آزاد کرده است. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ایران دومین کشور جهان به لحاظ گزش‌های مرگبار است
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

ظریف: تبادل ۲ جاسوس بازداشتی با آمریکا کذب محض است/ پیشنهاد مبادله همه زندانیان را داده‌ایموزیر امور خارجه ضمن تکذیب تبادل دو جاسوس بازداشتی با آمریکا، گفت: وزارت خارجه پیشنهاد مبادله تمامی زندانیان دو طرف (ایران و آمریکا) در همه نقاط جهان را داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

ظریف: تبادل 2 جاسوس بازداشتی با آمریکا کذب محض است- اخبار مجلس و دولت ایران - اخبار سیاسی تسنیم - Tasnimظریف: تبادل ۲ جاسوس بازداشتی با آمریکا کذب است وزارت خارجه پیشنهاد مبادله تمامی زندانیان دو طرف (ایران و آمریکا) در همه نقاط جهان را داده است پیشنهاد کردیم که تمامی زندانیان دو طرف در همه جا مبادله شود و بر روی این موضوع تاکید داریم
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

هنوز هیچ یک از واکسن‌های ایرانی کرونا به مرحله کارآزمایی بالینی انسانی نرسیده‌اندرئیس انجمن بیوتکنولوژی ایران تاکید کرد: اگرچه از لحاظ قانونی سازمان غذا و دارو مسئول ارائه مجوز برای کارآزمایی‌های بالینی واکسن است، اما تقریبا هیچ شرکتی از این سازمان مجوز شروع کارآزمایی‌های بالینی واکسن را اخذ نکرده و در سایت IRCT یا مرکز ثبت کارآزمایی بالینی ایران نیز هیچ واکسنی ثبت نشده که خود بیانگر این موضوع است که در ایران هیچ واکسنی به مرحله کارآزمایی بالینی بر روی انسان نرسیده است. البته این بدین معنی نیست که ما در زمینه واکسن کاری انجام نداده‌ایم.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »