امیر کویت برای «خروج کشور از بن‌بست سیاسی» مخالفان را عفو کرد

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 30 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 15%
  • Publisher: 59%

امیر کویت برای «خروج کشور از بن‌بست سیاسی» مخالفان را عفو کرد جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

امیر کویت فرمان عفوی را صادر کرد که طبق آن حکم حدود ۳۰ نفر از مخالفان کویتی کاهش می‌یابد یا به طور کامل عفو می‌شوند.

عکس‌هایی که روز یکشنبه در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک گذاشته شد، خانواده‌های زندانیان را نشان می‌داد که در خارج از زندان مرکزی این کشور تجمع کرده‌اند و بستگان مورد عفو خود را با لباس سفید در آغوش گرفته و گریه می‌کنند. طبق فرمان عفو، احکام مسلم البراک، جمعان الحربش و فیصل المسلم که از جمله افرادی که به ساختمان پارلمان حمله کردند لغو شده است. این افراد البته در حال حاضر در تبعید خودخواسته در ترکیه زندگی می‌کنند.از سوی دیگر اعضای شبکه معروف به «سلول ابدالی» مورد عفو قرار گرفتند. دستگیری اعضای این گروه به اتهام ارتباط آن‌ها با ایران و جاسوسی برای این کشور عنوان شده بود.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

احسنت

آفرین به این درایت

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

سیف الاسلام قذافی نامزد انتخابات ریاست جمهوری لیبی شدسیف الاسلام، پسر ۴۹ سالۀ معمر قذافی، دیکتاتور پیشین لیبی رسما نامزدی خود را برای انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام کرد. این حضرت حجت الاسلام سیف الاسلام چرا عمامه اش را دور گردنش انداخته؟
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سیف‌الاسلام القذافی نامزد انتخابات ریاست جمهوری لیبی شدسیف‌الاسلام القذافی، فرزند معمر القذافی، رهبر پیشین لیبی پس از سال‌ها فعالیت پنهانی سیاسی پرونده نامزدی خود برای انتخابات ریاست جمهوری را به دفتر کمیسیون
منبع: AlArabiya_Fa - 🏆 12. / 51 ادامه مطلب »

دولت اتریش در نظر دارد افراد واکسینه نشده در برابر کرونا را قرنطینه کندصدراعظم اتریش سطح واکسیناسیون در این کشور را «به طرز خجالت‌آوری پائین» توصیف کرد. رؤى محمد قاسم إنذار للأمة الإسلامية. كما أصبحت تتحقق الآن أيضاً ، ويتحدث عنها الكثير في جميع أنحاء العالم ، ويعتقد الكثيرون أن محمد قاسم هو الإمام المهدي المنتظر.تعرف على الحقيقة هنا.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

سفارت بریتانیا در واشنگتن به صدای آمریکا: تهدیدی در مورد رویدادهای حقوق بشری لندن مطرح نشده استسفارت بریتانیا در واشنگتن گزارش‌های اخیر مربوط به تهدید ایران به خروج از مذاکرات برجام در صورت ادامه یافتن دادگاه مردمی آبان ۹۸ را رد کرد. AbanTribunal باقری اومده بود گل بچینه؟ پول این شوی مضحک از مالیات کدام مادر مرده هایی به سرقت رفته
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

برای رشد اقتصادی نیاز به سرمایه‌گذاری خارجی داریم/ فعالان بخش خصوصی در حال خروج از کشور هستند/ باید موضوع فرار سرمایه را جدی گرفتعضو هیئت نمایندگان اتاق بازرگانی تهران اظهار داشت: به دلیل شرایط حاکم بر کشور بسیاری از فعالان بخش خصوصی از کشور خارج شده‌اند یا درحال خروج هستند. اینها کارآفرینان بزرگی بودند که می‌توانستند به رشد ما کمک کنند. یک_دلار_۲۸۴_هزار_تومان ▫️ طی چهل سال ثابت شد، ثبات ارزش پول ملی، با این حکومت محاله. اما شدت کاهش ارزش پول ملی در دوره‌ی رئیسی چقدر خواهد بود؟
منبع: ilnanews - 🏆 10. / 53 ادامه مطلب »

صدور مجوز بازوی اجرایی اتحادیه؛ ملخ‌ وارد وعده غذایی اروپایی‌ها شدکمیسیون اروپا پس از اخذ تائیدیه‌ علمی، مجوز عرضه نوعی ملخ را به عنوان یک منبع غذایی سرشار از پروتئین در بازار مواد غذایی اتحادیه اروپا صادر کرد. 🤮 یك بار جستی ملخک ، دو بار جستی ملخک، آخر به دستی ملخک. نوش جان!
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »