امیرسالار داودی، وکیل دادگستری مجدداً محاکمه می‌شود

18/04/1400 04:07 ب.ظ

جلسه رسیدگی به اتهامات امیرسالار داودی، وکیل دادگستری و مدیر کانال تلگرامی «بدون روتوش»، در تاریخ ۲۲ تیر۱۴۰۰، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد. اخبار_ایران امیرسالار_داودی تهران

استان‌وایر - جلسه رسیدگی به اتهامات امیرسالار داودی، وکیل دادگستری و مدیر کانال تلگرامی «بدون روتوش»، در تاریخ ۲۲ تیر۱۴۰۰، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد.

پیش از این در خردادماه ۱۳۹۸، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران داودی را به ۳۰ سال حبس تعزیری و ۱۱۱ ضربه شلاق محکوم کرده بود که این حکم در مرحله تجدیدنظرخواهی عیناً تایید شد. آقای داودی اولین بار در آبان ۱۳۹۷، بازداشت و برای بازجویی به بند ۲۴۱ زندان اوین متعلق به حفاظت قوه قضاییه منتقل شد. داودی در خردادماه ۱۳۹۸ به بند عمومی این زندان منتقل شد.در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹، به همراه تعدادی از زندانیان سیاسی دست به اعتصاب غذا زد. این اعتصاب غذا با هدف اعتراض به جابه‌جایی‌های مکرر زندانیان سیاسی و به طور مشخص «اسماعیل عبدی» صورت گرفته بود. او مدتی بعد به زندان رجایی شهر منتقل شد و تا روز آزادی با قرار وثیقه در این زندان بود.

داودی، پیش از بازداشت مدیر کانال تلگرامی «بدون روتوش» بود. او در این کانال نظراتش را در مورد مسایل صنفی، سیاسی و اجتماعی ایران منتشر می‌کرد.

ادامه مطلب:
iranwire »

محمد نوری‌زاد كارگردان ايرانى منتقد به مرخصی درمانی آمدمحمد حسین آقاسی، وکیل دادگستری در ایران، در توییتر خود از مرخصی درمانی موکلش محمد نوری‌زاد با پرداخت وجه‌الکفاله هشت میلیارد ریالی خبر داد. وکیل این بلد نیستی مطلب بنویسی ننویسس اخه عقل کل نوری زاد‌کارگردانه

نورا نخستین زن جهان عرب که برای رفتن به فضا در ناسا آموزش می‌بیندنورا مشروطی، دختر ۲۷ ساله اماراتی برای آموزش فضانوردی راهی مرکز جانسون ناسا در هوستون ایالت تگزاس می‌شود تا بتواند در ماموریت‌های آینده تیم فضایی امارات عربی متحده حضور یابد. با وجود خانم امیری، همچین انتظاراتی هم میره

بیرانوند به بواویستای پرتغال پیوستبيرانوند راهى بواويشتای پرتغال شد قرارداد بیرانوند با باشگاه بواویشتا سه ساله و به ارزش یک میلیون و ٢٠٠ هزار یورو برآورد می‌شود

مردی که در پاکستان لباس زیر باکیفیت تولید می‌کند - BBC News فارسیمکان‌های زیادی وجود دارد که ممکن است کسی هنگام ورود انتظار داشته باشد که نگهبان او را متوقف کند. در پاکستان، فروشگاه لباس زیر زنانه هم یکی از مکان‌هاست. جایی که ترکیبی از ممنوعه بودن موضوع و نبودن زنان در رده‌های بالای مدیریتی باعث می‌شود که لباس زیر راحت و با اندازه‌های مناسب تنها در اختیار آنهایی باشد که پول دارند. چه جهنمی اونجا؟ نگاااه تورو خدااا خبر شورت و سوتین غیر استاندارد توی پاکستان میشه یکی از اخبار بی بی سی فارررسی !!! نکشینمون حرفه ای هاااا خدا ملکه رو خیر بده که این پناهنده ها رو نون میده که حواسشون به داخل شورت و لباس زیر مردم کشورهای دیگه هست

افزایش شش هزار نفری مبتلایان به کرونا در ایران در یک روز | DW | 08.07.2021موارد شناسایی ابتلا به کرونا در ایران طی یک روز با افزایش شدید نسبت به روز قبل از مرز ۲۳ هزار نفر فراتر رفت. وضعیت برخی مناطق 'فوق بحرانی' توصیف می‌شود و انتقاد از وزیر بهداشت شدیدتر از همیشه شده است.

طالبان گمرک اسلام‌قلعه در مرز ایران را تصرف کرد | DW | 08.07.2021رسانه‌ها از تصرف گذرگاه اسلا‌م‌قلعه در مرز افغانستان با ایران توسط طالبان خبر داده‌اند. گفته می‌شود که تجارت بین دو کشور متوقف شده است. به گزارش آسوشیتدپرس، سربازان افغان پست‌های خود را ترک کرده و به ایران گریخته‌اند. یعنی خاک بر سر دولت و ارتش افغانستان و حیف اون پولهایی که غربیها به اشرف‌غنی و دارو دسته‌اش دادن.

استان‌وایر - جلسه رسیدگی به اتهامات امیرسالار داودی، وکیل دادگستری و مدیر کانال تلگرامی «بدون روتوش»، در تاریخ ۲۲ تیر۱۴۰۰، در شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران برگزار خواهد شد.، تعیین شعبه جدید دادگاه این وکیل دادگستری در پی پذیرش درخواست اعاده دادرسی او در خردادماه ۱۴۰۰ صورت گرفته است. براین اساس پرونده برای بررسی مجدد به شعبه هم‌عرض در دادگاه انقلاب اعاده و این وکیل پس از حدود ۲ سال و ۷ ماه حبس با تودیع قرار وثیقه ۲ میلیارد تومانی از زندان رجایی شهر کرج در خردادماه آزاد شد.

پیش از این در خردادماه ۱۳۹۸، شعبه ۱۵ دادگاه انقلاب تهران داودی را به ۳۰ سال حبس تعزیری و ۱۱۱ ضربه شلاق محکوم کرده بود که این حکم در مرحله تجدیدنظرخواهی عیناً تایید شد.

آقای داودی اولین بار در آبان ۱۳۹۷، بازداشت و برای بازجویی به بند ۲۴۱ زندان اوین متعلق به حفاظت قوه قضاییه منتقل شد. داودی در خردادماه ۱۳۹۸ به بند عمومی این زندان منتقل شد.در روزهای پایانی سال ۱۳۹۹، به همراه تعدادی از زندانیان سیاسی دست به اعتصاب غذا زد. این اعتصاب غذا با هدف اعتراض به جابه‌جایی‌های مکرر زندانیان سیاسی و به طور مشخص «اسماعیل عبدی» صورت گرفته بود. او مدتی بعد به زندان رجایی شهر منتقل شد و تا روز آزادی با قرار وثیقه در این زندان بود.

داودی، پیش از بازداشت مدیر کانال تلگرامی «بدون روتوش» بود. او در این کانال نظراتش را در مورد مسایل صنفی، سیاسی و اجتماعی ایران منتشر می‌کرد.

اتهامات این حقوق‌دان «تبلیغ علیه نظام»، «توهین به مقامات»، «همکاری با دول متخاصم» از طریق مصاحبه با شبکه تلویزیونی صدای آمریکا و «تشکیل گروه برای براندازی نظام(مرتبط با فعالیت‌های کانال تلگرامی‌» عنوان شده است.

📩اگر به اطلاعات تکمیلی درباره این خبر دسترسی دارید، لطفاً با این ایمیل با ما تماس بگیرید: