امیدواری سازمان بهداشت جهانی به مهار کرونا تا سال ۲۰۲۲ | DW | 22.08.2020

  • 📰 dw_persian
  • ⏱ Reading Time:
  • 24 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 13%
  • Publisher: 63%

مدیرکل سازمان بهداشت جهانی ابراز امیدواری کرده است که همه‌گیری کووید۱۹ تا کمتر از دو سال دیگر کنترل شود. او با اشاره به همه‌گیری 'آنفلونزای اسپانیایی' در یک قرن پیش گفت، مهار این بیماری هم حدود دو سال طول کشید.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

مدیرکل سازمان بهداشت جهانی ابراز امیدواری کرده است که همه‌گیری کووید۱۹ تا کمتر از دو سال دیگر کنترل شود. او با اشاره به همه‌گیری"آنفلونزای اسپانیایی" در یک قرن پیش گفت، مهار این بیماری هم حدود دو سال طول کشید.تدروس آدانوم شامگاه جمعه ۳۱ مرداد در مقر سازمان بهداشت جهانی در ژنو گفت، امیدوار است که شیوع ویروس کرونا تا سال ۲۰۲۲ کنترل شود.

آلمان و اسپانیا از جمله کشورهای اروپایی هستند که در روزهای گذشته تعداد موارد تازه شناسایی ابتلا به کووید۱۹ در آنها دوباره به سطح دوره اوج شیوع در سه تا چهار ماه پیش بازگشته است. پیش از این در اسپانیا، تعداد مبتلایان در روز اول ماه مه از مرز سه هزار نفر گذشته بود و پس از آن روند ابتلا نزولی بود. با اعمال محدودیت‌های شدید در این کشور موارد ابتلای روزانه به کمتر از ۱۰۰ نفر در روز نیز کاهش یافته بود، اما این روند از ابتدای ماه ژوئیه دوباره افزایشی شده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

ابراز امیدواری رئیس سازمان بهداشت جهانی به مهار کرونا در کمتر از دو سال آینده - BBC News فارسیهم زمان با ادامه روند افزایش تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در بسیاری از کشورها، تدروس گبریسوس، رئیس سازمان بهداشت جهانی، ابراز امیدواری کرده است که این همه گیری در ظرف کمتر از دو سال پایان یابد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

کیوان صمیمی برای اجرای حکم ۳ سال زندان احضار شد
منبع: iranwire - 🏆 4. / 63 ادامه مطلب »

الکاظمی: ترامپ گفت نیروهای آمریکا طی ۳ سال از عراق خارج می‌شوندنخست‌وزیر عراق در سخنانی گفت که رئیس جمهوری آمریکا به وی اعلام کرده است که نیروهای واشنگتن طی سه سال از عراق خارج می‌شوند.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

از ابتدای سال 711 تروریست در ترکیه از پای در‌آمده‌انداز ابتدای سال 2020 تاکنون در مجموع 711 تروریست در عملیات مختلف نیروهای امنیتی ترکیه در داخل کشور از پای درآمده‌اند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

برادر عامل بمب‌گذاری در منچستر به دست کم ۵۵ سال زندان محکوم شدهاشم عبیدی هنگام وقوع این حمله هزاران کلیومتر دورتر از منچستر، در لیبی، کشور زادگاهش به سر می‌برد، جایی که وی یک ماه قبل از حمله از آن خارج شده بود.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

دره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکستدره مرگ در کالیفرنیا رکورد گرمترین نقطه روی زمین در صد سال گذشته را شکست یکی از گرم ترین دمای هوا در کره زمین در حد اقل یک قرن گذشته بعد از ظهر یکشنبه ۲۶ مرداد در منطقه موسوم به «دره مرگ» در بیابان «موهاوی» کالیفرنیا ثبت شد.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »