امیر حیدری: هیچ خطری مرزهای کشور را تهدید نمی‌کند

16/08/1399 01:06 ب.ظ

امیر حیدری، فرمانده نیروی زمینی ارتش: هیچ خطری مرزهای کشور را تهدید نمی‌کند، به‌هیچ عنوان اجازه عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران را نمی‌دهیم خط قرمز ما تأمین امنیت، آرامش و آسایش مردم است و ارتش با حضور در کنار مردم امنیت و آرامش آن‌ها را تأمین می‌کند

فرمانده نیروی زمینی ارتش گفت: با تمام توان در مسیر ایجاد امنیت و آرامش برای کشور تلاش خواهیم کرد و اجازه عرض اندام خارج از قوانین و مقررات بین‌المللی را به هیچ قدرتی نخواهیم داد. وی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران تغییر در ژئوپلیتیک منطقه را نمی‌پذیرد، تاکید کرد: حفظ ژئوپلیتیک منطقه قابل احترام و خط قرمز ماست و هیچ قدرتی نباید درصدد تغییر در جغرافیای منطقه باشد و ما این موضوع را بر نمی‌تابیم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش با اشاره به استقرار بیشتر نیروها در مناطق مرزی برای تأمین امنیت منطقه، گفت: یگان‌های نیروی زمینی ارتش در مناطق مرزی مستقر شده‌اند و ما این استقرار را تقویت و محکم‌تر می‌کنیم و با تمام توان در مسیر ایجاد امنیت و آرامش برای کشور تلاش خواهیم کرد و اجازه عرض اندام خارج از قوانین و مقررات بین المللی را به هیچ قدرتی نخواهیم داد.

حیدری هدف اصلی از استقرار یگان‌های ارتش در مناطق مرزی را حفاظت از حریم‌ مرزها به‌عنوان خطوط قرمز کشور دانست و گفت: ما به‌هیچ عنوان اجازه عبور از خطوط قرمز جمهوری اسلامی ایران را نمی‌دهیم، خط قرمز ما تأمین امنیت، آرامش و آسایش مردم است و ارتش با حضور خود در کنار مردم امنیت و آرامش آن‌ها را تأمین می‌کند. headtopics.com

امیر،جنگ تموم شده بود که رفتین مرز.البته بعد از اصابت صدها خمپاره ب خانه های مرزنشین ها بجای این چرندیات ،بفکر خرابیهایی که بوجود اومده باشین و احقاق حقوق مرزنشینا..

ادامه مطلب:
isna_farsi »

فرمایشات فرماندهی کل قوا درسالروز میلاد باسعادت پیامبرخطاب به دستگاههای امنیتی(مراقب نفوذباشید) تمام نیازهای امنیت کشورفقط باساخت موشک وپهباد حل نمیشودآنها امنیت خارجی کشوررافراهم میکنند درباب امنیت داخلی کشوردستگاههای امنیتی مراقب نفوذباشندعمده نفوذدردستگاههای مختلف کشوراست پوست خانمها قاعدتا ظریف تره ولی هیچ جای مهری روی پیشونی هیچ خانمی ما که تا حالا ندیدیم.

خداقوت مگس ریده رو پیشونیش امنیت، آرامش و آسایش! مادر جنده