امید به آنالنا بربوک برای 'تغییر و نوسازی' جامعه آلمان | DW | 13.06.2021

23/03/1400 05:13:00 ب.ظ

نمایندگان حزب سبزهای آلمان به‌طور رسمی آنالنا بربوک، یکی از دو رهبر حزب را به عنوان نامزد صدراعظمی در انتخابات ماه سپتامبر این کشور برگزیدند. برخی از اعضای بانفوذ حزب به بربوک برای انجام 'تغییر' و 'نوسازی' امید بسته‌اند.

نمایندگان حزب سبزهای آلمان به‌طور رسمی آنالنا بربوک، یکی از دو رهبر حزب را به عنوان نامزد صدراعظمی در انتخابات ماه سپتامبر این کشور برگزیدند. برخی از اعضای بانفوذ حزب به بربوک برای انجام 'تغییر' و 'نوسازی' امید بسته‌اند. دررأی‌گیری آنلاین که روز شنبه، ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) برگزار شد، ۵/ ۹۸ درصد نمایندگان سبزها در کنگره...

دررأی‌گیری آنلاین که روز شنبه، ۱۲ ژوئن (۲۲ خرداد) برگزار شد، ۵/ ۹۸ درصد نمایندگان سبزها در کنگره حزب، علاوه بر تعیین آنالنا بربوک به عنوان نامزد اصلی انتخابات، به تیم دونفره بربوک و روبرت هابک به عنوان سرپرست تیم انتخاباتی رای دادند.

خانم بربوک روز شنبه از نمایندگان برای حمایتشان سپاسگزاری کرد و گفت، از آنجا که در هفته‌های اخیر انتقادات زیادی به او وارد شده، قدر همبستگی اعضای حزب را بیشتر می‌داند. آخرین نظرسنجی‌ها حاکی از آن هستند که محبوبیت بربوک به‌شدت کاهش یافته و حتی کمتر از آرمین لاشت، نامزد احزاب مسیحی و اولاف شولتس، نامزد حزب سوسیال‌دموکرات شده است.

به هر حال اکنون انتظار می‌رود که حمایت چشمگیر اعضای حزب از دو سرپرست تیم انتخاباتی در اجلاس روز شنبه به محبوبیت بربوک بیافزاید. خانم روت ضمن بیان این که بربوک «شجاعت لازم برای تغییر» را دارد تاکید کرد، رقابت ‌انتخاباتی سپتامبر را می‌توان رقابت برای شکل دادن به آینده آلمان و مردم این کشور دانست. headtopics.

ادامه مطلب:
DW فارسی »

کنگره آمریکا مهم‌ترین لایحۀ اصلاح قوانین حمل اسلحه در دهه‌های اخیر را تصویب کرد

جو بایدن در پیامی اعلام کرد: «پس از ۲۸ سال انفعال، اعضای دو حزب کنگره گرد هم آمدند تا به درخواست خانواده‌ها در سراسر کشور پاسخ دهند و قانونی را برای رسیدگی به آفت خشونت با سلاح تصویب کنند.» ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

سالانه 500 هزار گردشگر از قزاقستان به ترکیه می‌آیند

تصاویری از حاشیه نشست گروه هفت؛ اعتراض به سیاست‌های هفت کشور بزرگ صنعتیهمزمان با برگزاری نشست سران هفت کشور صنعتی موسوم به «جی‌ هفت»، گروهی از معترضان با برپایی تجمع خواهان چاره‌اندیشی از سوی قدرت‌های جهانی برای «حل بحران‌های زیست محیطی و اجتماعی» شدند.

یک هیئت عالی رتبه از ترکیه به لیبی سفر می‌کندپیش از اجلاس سران ناتو، یک هیئت عالی رتبه از ترکیه به دستور رئیس‌جمهور کشور به لیبی سفر می‌کند. - خبرگزاری آناتولی در هیئت ترکیه؛ وزرای امور_خارجه، دفاع، کشور، رئيس ستاد کل نیروهای_مسلح، رئیس سازمان_اطلاعات، رئیس مرکز ارتباطات نهاد ریاست جمهوری و سخنگوی_ریاست_جمهوری کشور حضور خواهند داشت

جودو؛ فونسکا با دفاع از عنوان قهرمانی به سکوی نخست جهان بازگشتجودوکار قدرتمند پرتغالی با عملکردی درخشان نشان داد که تمام انرژی خود را برای این مسابقات و تکرار عنوانی که دو سال پیش در توکیو بدست آورد، ذخیره کرده بود.

جزییات تازه از مرگ ساسان نیک‌نفس؛ زجر کشیدن به اتهام اسکناس‌نویسی

چین بیش از هزار نفر را به اتهام پولشویی با رمزارز دستگیر کردوزارت امنیت چین می‌گوید بیش از ۱۷۰ گروه را که در استفاده از رمزارزها برای پولشویی نقش داشته‌اند، منهدم کرده است.