امیر خجسته: نهصت خوبی در مقابله با فساد شروع شده است

10/06/1398 06:09:00 ب.ظ

🔻امیر خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:چطور دستگاه‌های امنیتی و نظارتی ما از این حجم مفاسد بی‌خبرند؟/زمان مرگ اژدهای هفت‌سر فساد فرا رسیده است این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

امیر خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، گفت: سکوت دستگاه‌های نظارتی در برابر فساد مدیران رده‌بالا، آنها را در ادامه کارشان گستاخ کرده است و دلیل این سکوت هم موضوعات سیاسی است. اگر بدون چشم‌پوشی از گرایش‌های سیاسی با مفسدان برخورد جدی شود، دیگر کسی فکر غارت اموال بیت‌المال را به ذهنش راه نمی‌دهد. ، با اشاره به افزایش حجم فسادهای اقتصادی در بین برخی مدیران رده‌بالا گفت: افزایش این حجم از...

، با اشاره به افزایش حجم فسادهای اقتصادی در بین برخی مدیران رده‌بالا گفت: افزایش این حجم از فسادهای مالی در بین مسئولان پیامدهای زیادی در جامعه دارد. مردم وقتی ببینند برخی افراد در حال غارت اموال بیت‌المال هستند، افسوس می‌خورند چرا به کسانی رای داده‌اند که به بیت‌المال رحم نمی‌کنند.

رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: نمایندگان در این‌باره مسئول‌اند و حتی اگر این اتفاق برای وزرا هم رخ دهد، باز نمایندگان مجلس زیر سوال‌اند چون به بی‌دقتی آنها در رای اعتماد برمی‌گردد. عضو هیات‌رئیسه کمیسیون اصل 90 قانون اساسی در پاسخ به این پرسش که «چرا چنین اتفاقی می‌افتد و برخی مسئولان حق مردم را رعایت نمی‌کنند» گفت: برخی تصور می‌کنند دیر آمده و جا مانده‌اند و حالا باید جبران کنند.

ادامه مطلب:
🌐 اعتمادآنلاين »

وقوع زلزله 6.5 ریشتری در منطقه هندوکش افغانستان

زلزله‌ای به قدرت 6.5 ریشتر در منطقه هندوکش افغانستان رخ داد. - خبرگزاری آناتولی ادامه مطلب >>

Loading news...
Failed to load news.

روحانی در گفتگو با مکرون؛ برجام تغییرناپذیر استبه گزارش وبسایت نهاد ریاست‌جمهوری ایران، حسن روحانی ساعتی قبل در گفتگوی تلفنی با امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود گفته رویکرد ایران حفظ برجام است اما مفاد این توافق‌نامه از نظر تهران تغییرناپذیر است. تهران و پاریس مشغول مذاکرات دو جانبه‌ای هستند که آقای مکرون گفته هدفش حفظ برجام و کاهش تنش میان ایران و آمریکاست.

تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است🔺تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است ⚡️با افزایش تلاش های اروپایی ها برای حفظ برجام، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، خواست که از مذاکرات جدید با ایران خودداری کند.

در گزارش جدید آژانس به تصمیمات ایران اشاره شده است/ در برداشتن گام‌های‌مان جدی هستیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش جدید مدیرکل موقت آژانس با تایید مجدد پایبندی ایران به برجام، اعلام تصمیمات جدید از سوی جمهوری اسلامی ایران (گام دوم کاهش تعهدات برجامی) را مورد اشاره قرار داده است.

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.

پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم🔺پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم ⚡️نماینده ویژه ایالات متحده در مذاکرات صلح افغانستان از پایان گفت‌وگوها با طالبان در دوحه خبر داد و اعلام کرد که امروز یکشنبه «برای مشورت» به کابل سفر می کند.

ترامپ از امیر کویت در کاخ سفید میزبانی می‌کندشیخ صباح احمد جابر الصباح امیر کویت دوازدهم سپتامبر جاری با دونالد ترامپ در کاخ سفید آمریکا دیدار خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی