امیر خجسته: نهصت خوبی در مقابله با فساد شروع شده است

  • 📰 EtemadOnline
  • ⏱ Reading Time:
  • 20 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 11%
  • Publisher: 59%

🔻امیر خجسته، رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسداقتصادی مجلس، در گفت‌وگو با اعتمادآنلاین:چطور دستگاه‌های امنیتی و نظارتی ما از این حجم مفاسد بی‌خبرند؟/زمان مرگ اژدهای هفت‌سر فساد فرا رسیده است این گفت‌وگو را اینجا_بخوانیم👇 👈عضویت

ایران اخبار, ایران سرفصلها

، با اشاره به افزایش حجم فسادهای اقتصادی در بین برخی مدیران رده‌بالا گفت: افزایش این حجم از فسادهای مالی در بین مسئولان پیامدهای زیادی در جامعه دارد. مردم وقتی ببینند برخی افراد در حال غارت اموال بیت‌المال هستند، افسوس می‌خورند چرا به کسانی رای داده‌اند که به بیت‌المال رحم نمی‌کنند.رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی ادامه داد: نمایندگان در این‌باره مسئول‌اند و حتی اگر این اتفاق برای وزرا هم رخ دهد، باز نمایندگان مجلس زیر سوال‌اند چون به بی‌دقتی آنها در رای اعتماد برمی‌گردد.

نماینده مردم همدان و فامنین در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: اگر شخص متخلف از نزدیکان مسئولی است، نباید در برابر خطایش سکوت کنیم، بلکه باید خود مسئول با آن فرد برخورد کند تا کسی جرات نداشته باشد فساد کند.رئیس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس در پاسخ به این سوال که «چرا هرچه با فساد برخورد می‌شود باز هم وجود دارد» گفت: دلیل این امر نبود نظارت کافی و صحیح است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

روحانی در گفتگو با مکرون؛ برجام تغییرناپذیر استبه گزارش وبسایت نهاد ریاست‌جمهوری ایران، حسن روحانی ساعتی قبل در گفتگوی تلفنی با امانوئل مکرون، همتای فرانسوی خود گفته رویکرد ایران حفظ برجام است اما مفاد این توافق‌نامه از نظر تهران تغییرناپذیر است. تهران و پاریس مشغول مذاکرات دو جانبه‌ای هستند که آقای مکرون گفته هدفش حفظ برجام و کاهش تنش میان ایران و آمریکاست.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است🔺تماس تلفنی نتانیاهو با ماکرون: این بدترین زمان برای مذاکره با ایران است ⚡️با افزایش تلاش های اروپایی ها برای حفظ برجام، بنیامین نتانیاهو، نخست وزیر اسرائیل، از امانوئل ماکرون، رئیس جمهوری فرانسه، خواست که از مذاکرات جدید با ایران خودداری کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

در گزارش جدید آژانس به تصمیمات ایران اشاره شده است/ در برداشتن گام‌های‌مان جدی هستیمسفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین گفت: گزارش جدید مدیرکل موقت آژانس با تایید مجدد پایبندی ایران به برجام، اعلام تصمیمات جدید از سوی جمهوری اسلامی ایران (گام دوم کاهش تعهدات برجامی) را مورد اشاره قرار داده است.
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آخرین وضعیت پرونده «کامیل احمدی» پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او🔺 آخرین وضعیت پرونده کامیل_احمدی پژوهشگر زندانی در ایران در مصاحبه با همسر او ⚡️شفق رحمانی می‌گوید وکلای منتخب خانواده به بازپرسی شعبه یک دادسرای شهید مقدسی اوین مراجعه کرده‌اند اما «قناعت‌کار» بازپرس پرونده در خواست وکالت آنها را رد کرده است.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم🔺پایان مذاکرات با طالبان در دوحه؛ نماینده آمریکا: در آستانه توافق هستیم ⚡️نماینده ویژه ایالات متحده در مذاکرات صلح افغانستان از پایان گفت‌وگوها با طالبان در دوحه خبر داد و اعلام کرد که امروز یکشنبه «برای مشورت» به کابل سفر می کند.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

ترامپ از امیر کویت در کاخ سفید میزبانی می‌کندشیخ صباح احمد جابر الصباح امیر کویت دوازدهم سپتامبر جاری با دونالد ترامپ در کاخ سفید آمریکا دیدار خواهد کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »