امیر کویت در بیمارستان بستری شد

29/04/1399 11:45 ق.ظ

🔺امیر کویت در بیمارستان بستری شد ⚡️براساس گزارش خبرگزاری کویت، شیخ صبا الاحمد الجابر الصباح، امیر ۹۱ ساله کویت، برای انجام «معاینات عمومی» در بیمارستان بستری شده است.

صدای آمریکا یک سازمان بین المللی خبری و رسانه ای است که از خاورمیانه تا شرق آسیا و اروپا را تحت پوشش قرار داده است. براساس گزارش خبرگزاری کویت، شیخ صبا الاحمد الجابر الصباح، امیر ۹۱ ساله کویت، برای انجام «معاینات عمومی» در بیمارستان بستری شده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از خبرگزاری کویت با اعلام این خبر نوشت که با بستری شدن امیر کویت به بیمارستان در روز شنبه ۲۸ تیرماه، ولیعهد این کشور در حال حاضر به طور موقت برخی از امور مربوط به امیر را برعهده گرفته‌است.

خبرگزاری کویت با اعلام این که امیر این کشور تحت معاینه‌های پزشکی قرار خواهد گرفت، جزئیات بیشتری در این‌باره ارائه نداده است. این خبرگزاری همچنین گزارش داد که با یک حکم سلطنتی، ولیعهد، شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح «موقتا اجرای برخی از امتیازات مربوط به امیر را برعهده گرفته است.»

در سال گذشته نیز شیخ صباح امیر کویت ، پس از سفر رسمی به ایالات متحده، برای مدتی در یکی از بیمارستان‌های ایالات متحده تحت معاینات پزشکی قرار گرفت. بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد headtopics.com

ادامه مطلب:
VOA Farsi صدای آمریکا »

تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است🔻تجمعی در ماهشهر برگزار نشده است/ فیلم منتشر شده در فضای مجازی کذب است 🔹فرماندار بندر ماهشهر تاکید کرد که روز جمعه هیچ‌گونه تجمع اعتراض‌آمیزی در این شهرستان برگزار نشده و فیلم منتشر شده در خصوص تجمع در این شهرستان در فضای مجازی کذب است.

امیر کویت در بیمارستان بستری شدشیخ صباح الاحمد جابر الصباح امیر کویت برای انجام آزمایشات پزشکی در بیمارستان بستری شد. - خبرگزاری آناتولی

بستری شدن امیر ۹۱ ساله کویت در بیمارستان؛ برخی اختیارات به ولیعهد محول شدشیخ صباح از سال ۲۰۰۶ پس از کناره‌گیری امیر قبلی به زمامداری این کشور رسید. وی سال گذشته نیز در یک سفر غیررسمی در بیمارستانی در ایالات متحده آمریکا بستری شد. وی ماه اکتبر به کشورش برگشت.

بخشی از اختیارات امیر کویت موقتا به ولیعهد انتقال یافتبه دنبال بستری شدن امیر کویت در بیمارستان، بخشی از اختیارات وی به طور موقت به ولیعهد این کشور واگذار شد. - خبرگزاری آناتولی

انتقال اختیارات امیر کویت به ولیعهد به طور موقت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم - Tasnimولیعهد کویت اداره امور کشور را برعهده گرفت دفتر امیر کویت طی حکمی، ولی‌عهد این کشور را بعد از وخامت اوضاع امیر کویت، مأمور اداره کشور کرد

امیر کویت برای آزمایش‌های پزشکی بستری شدبه گزارش خبرگزاری ملی کویت شیخ صباح الاحمد الصباح، ۹۱ ساله، روز شنبه برای انجام آزمایش های 'معمول' پزشکی در بیمارستان بستری شد.

Print this page

براساس گزارش خبرگزاری کویت، شیخ صبا الاحمد الجابر الصباح، امیر ۹۱ ساله کویت، برای انجام «معاینات عمومی» در بیمارستان بستری شده است.

خبرگزاری رویترز به نقل از خبرگزاری کویت با اعلام این خبر نوشت که با بستری شدن امیر کویت به بیمارستان در روز شنبه ۲۸ تیرماه، ولیعهد این کشور در حال حاضر به طور موقت برخی از امور مربوط به امیر را برعهده گرفته‌است.

خبرگزاری کویت با اعلام این که امیر این کشور تحت معاینه‌های پزشکی قرار خواهد گرفت، جزئیات بیشتری در این‌باره ارائه نداده است.

این خبرگزاری همچنین گزارش داد که با یک حکم سلطنتی، ولیعهد، شیخ نواف الاحمد الجابر الصباح «موقتا اجرای برخی از امتیازات مربوط به امیر را برعهده گرفته است.»

در سال گذشته نیز شیخ صباح امیر کویت ، پس از سفر رسمی به ایالات متحده، برای مدتی در یکی از بیمارستان‌های ایالات متحده تحت معاینات پزشکی قرار گرفت.

بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد

بستری شدن امیر کویت در بیمارستانی در آمریکا؛ پرزیدنت ترامپ برای امیر کویت آرزوی سلامتی کرد