امیرآبادی‌فراهانی: هیچ طرحی برای فیلتر کردن شبکه‌های اجتماعی در مجلس مطرح نیست- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnim

02/04/1399 03:10 ب.ظ

فیلترینگ شبکه‌های اجتماعی در مجلس مطرح نیست امیرآبادی‌فراهانی عضو هیئت‌رئیسه مجلس: اینکه بعضا گفته می‌شود که مجلس دنبال این است که کسب و کارهای موجود را در فضای مجازی از بین ببرد و فیلتر کند، اصلا چنین طرحی نیست

عضو هیئت‌رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: اینکه بعضا گفته می‌شود که مجلس دنبال این است که کسب و کارهای موجود را در فضای مجازی از بین ببرد و فیلتر کند، اصلا چنین طرحی نیست و نمایندگان نیز چنین طرحی به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه نکرده‌اند. عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: آنچه که آقای قالیباف نیز خطاب به وزیر ارتباطات مطرح کرد، این بود که اولویت مجلس اقتصاد و فرهنگ است که از وی نیز خواست که در بحث اقتصاد دیجیتالی و اقتصاد الکترونیک برنامه‌ریزی داشته باشد.

امیرآبادی‌فراهانی اضافه کرد: مسئولان دولتی و به‌خصوص وزارت ارتباطات باید درباره مسائل فرهنگی مراقبت کنند، باید مراقبت کنند که فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، سنت‌ها و باورهای مردم مورد هجمه شبکه‌های اجتماعی معاند قرار نگیرد، این یک اصل است که وزیر ارتباطات باید به آن توجه داشته باشد.

ادامه مطلب:
Tasnimnews_Fa »

تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تا یک ماه آینده در مجلس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس از تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت تا یک ماه آینده در مجلس خبر داد و گفت: طبق قانون فعلی سهام عدالت امکان اضافه شدن افراد جدید به این سهام وجود ندارد، بنابراین پیشنهاداتی را ذیل طرح دوفوریتی سهام عدالت مطرح کرده‌ایم.

در حال تکمیل| رؤسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس انتخاب شدند +جدول- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimروسای کمیسیون‌های مجلس مشخص شدند حاجی‌بابایی رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس پورابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی جوکار کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها تالارپشتی کمیسیون صنایع و معادن شهریاری کمیسیون بهداشت رضایی کوچی کمیسیون عمران

طرح سوت‌زنی در مجلس یازدهم کلید خورد- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimطرح سوت‌زنی در مجلس یازدهم کلید خورد سلیمی عضو هیئت‌رئیسه مجلس: این طرح از سوی نمایندگان در حال امضاء شدن است و تاکنون ۱۶۰ نماینده آن را امضاء کرده‌اند

روایت مجازی کدخدایی از دیدارش با قالیباف و نواب رئیس مجلس- اخبار سیاسی - اخبار تسنیم - Tasnimسخنگوی شورای نگهبان روایتی از دیدارش با رئیس و نواب رئیس مجلس را در فضای مجازی منتشر کرده است.

ورود مجلس به نوسانات بازار ارز/ مسئولان ارزی به بهارستان می‌روند- اخبار اقتصادی - اخبار تسنیم - Tasnimهمزمان با تشدید نوسانات نرخ ارز و ثبت رکوردهای جدید قیمتی انواع ارز در بازار، کمیسیون اقتصادی مجلس برای بررسی چرایی این نوسانات از مسئولان ارزی دعوت خواهد کرد.

روسای کمیسیون‌های تخصصی مجلس انتخاب شدند

بیش از 50 درصد ترافیک داده‌ها به اینستاگرام تعلق دارد/فروش اسلحه و سلاح‌ سرد در بستر فضای مجازی

عضو هیئت‌رئیسه مجلس تصریح کرد: آنچه که آقای قالیباف نیز خطاب به وزیر ارتباطات مطرح کرد، این بود که اولویت مجلس اقتصاد و فرهنگ است که از وی نیز خواست که در بحث اقتصاد دیجیتالی و اقتصاد الکترونیک برنامه‌ریزی داشته باشد.

امیرآبادی‌فراهانی اضافه کرد: مسئولان دولتی و به‌خصوص وزارت ارتباطات باید درباره مسائل فرهنگی مراقبت کنند، باید مراقبت کنند که فرهنگ اصیل ایرانی و اسلامی، سنت‌ها و باورهای مردم مورد هجمه شبکه‌های اجتماعی معاند قرار نگیرد، این یک اصل است که وزیر ارتباطات باید به آن توجه داشته باشد.

عضو هیئت‌رئیسه مجلس در پایان خاطرنشان کرد: اینکه بعضا گفته می‌شود که مجلس دنبال این است که کسب و کارهای موجود را در فضای مجازی از بین ببرد و فیلتر کند، اصلا چنین طرحی نیست و نمایندگان نیز چنین طرحی به هیئت‌رئیسه مجلس ارائه نکرده‌اند و بنده نیز که مسئول ارجاع طرح‌های نمایندگان به هیئت‌رئیسه مجلس هستم، اصلا چنین طرحی مطرح نبوده و از سوی نمایندگان نیز ارائه نشده است.