امیدواری برنی سندرز برای جمع‌آوری میلیون‌ها دلار برای خیریه‌ به‌ واسطه عکس معروف

  • 📰 euronews_pe
  • ⏱ Reading Time:
  • 42 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 20%
  • Publisher: 59%

امیدواری سندرز برای جمع‌آوری میلیون‌ها دلار کمک برای خیریه‌ به‌ واسطه عکس معروف جزئیات بیشتر🔽

ایران اخبار, ایران سرفصلها

برنی سندرز، سناتور ۷۹ ساله ایالت ورمونت که در مراسم تحلیف جو بایدن با دستکش‌های بافتنی و چهره جمع شده از سرما دستمایه طنز و ابتکارات در شبکه‌های اجتماعی شد، روز یکشنبه ۲۴ ژانویه گفت خوشحال است که این موضوع احتمالا می‌تواند به جمع‌آوری میلیون‌ها دلار برای امور خیریه کمک کند.

کاربران شبکه‌های اجتماعی عکس معروف سندرز را که عکاس خبرگزاری فرانسه گرفته است، در عکس‌های شناخته شده دیگر یا موقعیت‌های دیگروی روز یکشنبه در پاسخ خبرنگار سی‌ان‌ان که پرسید آیا او به مانند مردم جهان از این نوع عکس‌ها لذت می‌برد و سرگرم می‌شود، گفت خوشحال است که دستکش‌های دستباف، ماسک آبی رنگ و اخم چهره‌اش بتواند برای آمریکایی‌های بی‌بضاعت ثمری داشته باشد.

وی برآورد کرد که میلیون‌ها دلار از این کار جمع آوری شود و گفت همه این پول در طرح‌هایی مانند تهیه وعده‌های غذایی برای افراد مسن کم درآمد هزینه می‌شود.داستانی کوچک پشت دستکش‌های بافتنی این سناتور آمریکایی که مورد توجه قرار گرفت، قرار دارد. روبی کرامر، روزنامه‌نگار درباره این داستان می‌گوید: «این دستکش‌ها را جن الیس، معلم ساکن روستایی در ورمانت بافته است. او دو سال پیش این دستکش‌ها را به سندرز داد و این سناتور در زمان مبارزات انتخاباتی از آن‌ها استفاده کرد.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

کلا یکی از راههای نون خوری دموکرات ها، همین سازمان های خیریه است که بواسطه آنها دهها میلیارد دلار از ثروت های خاورمیانه و خصوصا ایران به جیب آنها سرازیر می شود و سرمای گذاران انتخاباتی بایدن از جمله بیگ تک هم برای همین ثروت های باد آورده، دهان باز کرده اند. رستاخیز_ملی_با_پهلوی

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.