امیر قطر: جامعه بین المللی باید به افغانستان کمک کند و مذکرات با طالبان را باید ادامه دهد

30/06/1400 07:19 ب.ظ

- خبرگزاری آناتولی

ادامه مطلب:
aa_persian »

۴ کشور صلیبچیها و چین، ۵ کشور استعمار جهانی به اصطلاح شورای امنیت جهانی، عملاً خیانتکارانه طالبان را برسمیت شناخته اند که افغانستان را به طالبان واگذار کردند وگرنه هرگز افغانستان به طالبان واگذار نمی شد.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام: باید راهبرد «رونق نشاط عمومی» اتخاذ شودیک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام بر لزوم اتخاذ راهبرد رونق نشاط عمومی در قالب برگزاری مسابقات فرهنگی، ورزشی برای افزایش شادی و نشاط در محلات و مناطق حاشیه‌نشین کشور تاکید کرد. فقط مسابقه تَرکه بازی در جای جای تهران و شهرستان ها😁😁✋✋✋ چه طرح هوشمندانه ای داده ! بارک اللللله فقط قیافه این یارو اعجوج و ماجوج مصلحت نظام را بزنید روی در و دیوار، خودش تنهایی چند کیلوتن شادی و نشاط در جامعه تزریق می‌کند.

مسائل مالی و معیشتی معلمان یک بار برای همیشه باید حل شود

وزیر انرژی سعودی: باید از دست‌یابی ایران به سلاح هسته‌ای جلوگیری کردشاهزاده عبدالعزیز بن سلمان، وزیر انرژی سعودی، روز دوشنبه، در سخنرانی خود در نشست آژانس بین‌المللی انرژی هسته‌ای در وین ضمن تاکید بر نگرانی پادشاهی عربی

چقدر واکسن باید تزریق کرد تا کرونا کنترل شود؟یک اپیدمیولوژیست با بیان اینکه برای کنترل کرونا با واریانت های جدید حدود ۸۵ تا ۹۰ درصد مصونیت در جامعه نیاز است، گفت: آنچه که می‌توان به طور دقیق اعلام کرد این است که احتمال بروز پیک مجدد بیماری تا زمانیکه واکسیناسیون قابل ملاحظه‌ای نداشته باشیم، وجود دارد. بازگشت به شرایط عادی !!!؟ مگه تا حالا در شرایطی غیرعادی بودیم ؟؟؟

سرلشکر صفوی: آمریکایی‌ها باید از سوریه فرار کنند/ موقعیت ژئوپلتیکی ایران سازمان شانگهای را تقویت کرد- اخبار نظامی | دفاعی | امنیتی - اخبار سیاسی تسنیم | Tasnimسرلشکر صفوی: آمریکایی‌ها باید از سوریه فرار کنند از طرفی از خلیج فارس و غرب آسیا هم مجبور به فرار هستند و نمی‌توانند در این منطقه بمانند آمریکایی‌ها بدانند ملت‌های منطقه، آن‌ها را از این منطقه بیرون خواهند کرد از رئیسی_جلاد۶۷ چه خبر؟ اون ادمینی که قراره بلاک کنی یادت نره سوراخ_موش_بخر بهتره به عرعر های تورکیه و باکو هم بپردازید علی الحتم راه دیگری نمانده براش!

آنچه در باره انتخابات سراسری و پارلمان آلمان باید بدانید! | DW | 21.09.2021در آلمان گفته می‌شود که در روز انتخابات (۲۶ سپتامبر ۲۰۲۱) حاکمیت مردم جلوه‌گر می‌شود تا قدرت را برای مدت کوتاهی به نمایندگان خود بسپارد. روایتی تصویری از انتخابات پارلمان آلمان و مهم‌ترین نکاتی که در باره آن باید دانست. حکومت‌ آلمان، یکی از متمدن ترین، با فرهنگ ترین و پیشرفته ترین حکومت‌های جهان است که توانسته مشکلات مختلف ملّت آلمان را تا حدّی که میسر بوده حلّ نماید. بنظر من، این حکومت باید الگوی برخی از حکومت‌ها باشد، هرچند از «دیدگاه حقوق عمومی و تخصّصی» می‌تواند بهتر از این نیز باشد.