امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن فراهم شد

31/01/1401 06:03:00 ب.ظ

اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان طی اطلاعیه ای، از امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن خبر داد.

اداره کل راه و شهرسازی استان کردستان طی اطلاعیه ای، از امکان ویرایش اطلاعات متقاضیان طرح نهضت ملی مسکن خبر داد. متقاضیان پیش از تغییر شهر محل درخواست خود به «اطلاعیه ثبت‌نام از متقاضیان نهضت ملی مسکن» مورخ ۲۰/۱۰/۱۴۰۰ مندرج در سامانه توجه کنند.

لازم به ذکر است در صورت عدم امکان تأمین زمین در شهر محل درخواست، در نزدیکترین شهر ممکن به شهر محل درخواست تأمین زمین صورت می‌پذیرد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری ایسنا »
Loading news...
Failed to load news.

لیگ ملت‌های والیبال| برتری ایران مقابل چین در روزی که کار سختی نداشتیم- اخبار والیبال|بسکتبال|هندبال - اخبار ورزشی تسنیم | Tasnim

آخرین اخبار روز ایران و جهان ؛ خلاصه خبرهای امروز ایران را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

گوترش خواستار توقف چهار روزه جنگ اوکراین در ایام عید پاک شددبیرکل سازمان ملل خواستار توقف چهار روزه جنگ در اوکراین طی «هفته مقدس» مسیحیان ارتدکس شد تا امکان توزیع کمک‌های بشردوستانه و تخلیه مناطق درگیری از شهروندان غیرنظامی فراهم شود.

تیم ملی کشتی فرنگی ایران نایب قهرمان آسیا شدتیم ملی کشتی فرنگی با کسب ۴ طلا، یک نقره و ۲ برنز به عنوان نایب قهرمانی آسیا رسید.

تعرفه اینترنت خانگی ۶۰ درصد افزایش یافته استمعاون وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات: تعرفه اینترنت خانگی ۶۰ درصد افزایش پیدا کرده است

سخنگوی دولت ایران: شیرین‌سازی آب دریا اصلی‌ترین طرح کاهش کم آبی استسخنگوی دولت ایران گفت طرح شیرین‌سازی انتقال آب دریا اصلی‌ترین طرح است که پیشرفت‌های فیزیکی قابل قبولی داشته است. - خبرگزاری آناتولی این عکس و این نگاه بخوبی نشان میده که این آدم اصلاً نمیدونه کجاست و چکار میکنه.

صادرات ۴ محصول کشاورزی ممنوع شدصادرات ۴ محصول کشاورزی ممنوع شد بر اساس نامه وزارت جهاد کشاورزی به گمرک، صادرات چهار محصول گوجه فرنگی، سیب زمینی، بادمجان و پیاز تا اطلاع ثانوی ممنوع شد.

برای ۴۰۰ میلیارد تومان نقشه شوم کشیده‌اند‌رئیس معزول فدراسیون فوتبال پس از اتفاقات اخیری که پیرامون کنار گذاشتنش رخ داده است، بیانیه ای را صادر و توضیحاتی را ارائه کرد. به گزارشبکه شرق، در بیانیه شهاب الدین عزیزی خادم آمده است: «به نام خداوند بخشاینده مهربان خداوند بزرگ و منان را شاکرم که بر این بنده کمترین منت نهاد و به من فرصت داد تا در برهه ای کوتاه ، خدمتگزار فوتبال کشور باشم و در طول ۱۱ ماه تصدی اولیه، به لطف الهی و با همکاری و مشارکت دیگر ذی‌نفعان و همکاران خدوم و زحمتکش و مدیران و ورزشکاران فداکار، گامی بلند و استوار برای تعالی فدراسیون و فوتبال ملی برداریم. من در یک رقابت قانونی و تنگاتنگ و فشرده، زمانی سکان فدراسیون فوتبال را در دست گرفتم که به دلایلی که بر آگاهان پوشیده نیست، اعتبار فوتبال ملی نیازمند بازسازی بود، منابع مالی آن کاملا به پایان رسیده و به دلیل همه گیری کرونا، امید چندانی به جذب اسپانسر و یا حمایت های مالی دولت هم وجود نداشت. هم‌چنین بدلیل بدهی های معوقه مالیاتی، حساب های بانکی فدراسیون مسدود شده بود. با این همه، با توکل به خدا به موفقیت‌های مهمی دست یافتیم. صعود تیم ملی بانوان ایران برای اولین بار در تاریخ به مسابقات جام ملت های آسیا، پیروزی های حیات بخش تیم های ملی فوتسال و فوتبال ساحلی، راه اندازی تیم های امید و توجه به فوتبال پایه و طرح بزرگ استعدادیابی، پرداخت ده ها میلیارد بدهی، برگزاری اردوهای تدارکاتی منظم ، افزایش دستمزد داوران فوتبال، جذب بیش از ۱۸۰ میلیارد تومان منبع مالی برای فدراسیون فوتبال، تهیه پروازهای رایگان و اختصاصی برای تیم های ملی به ارزش ده ها میلیارد تومان و ... بخشی از آن بود. ۱۱ ماه مسابقه بی شکست تیم ملی و نهایتا صعود رکورد شکن تیم ملی فوتبال به جام جهانی ۲۰۲۲ از جمله دستاوردهای بزرگ این دوره درخشان و کوتاه‌مدت است که هیچ‌کس نمی‌تواند آن را از صفحات تاریخ پرافتخار فوتبال ایران محو نماید. تاسف‌بار بود که بعد از سریع ترین و ارزان ترین صعود تیم ملی به جام‌جهانی و در حالی که نیاز به برنامه ریزی هدفمند در آرامش مطلق بود، حلاوت صعود به جام جهانی در کام ملت و اعضای مجمع تلخ شد و با تصمیمی شگفت انگیز ثبات از فوتبال ایران از بین رفت و وضعیتی ناراحت کننده بر فدراسیون فوتبال حکمفرما شد. به نظر می‌رسد عده‌ای برای پاداش ۴۰۰ میلیاردی فوتبال ایران پس از صعود به جام جهانی ق