امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد/ نگران قضاوت دشمنان نباشیم

03/05/2020 03:40:00 ب.ظ

سردار شریف: امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد/ نگران قضاوت دشمنان نباشیم

سردار شریف

سردار شریف : امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد/ نگران قضاوت دشمنان نباشیم

رئیس ستاد مرکزی انتفاضه و قدس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی با اشاره به برنامه ویژه روز قدسِ امسال افزود: رهبر انقلاب امسال درباره قدس سخنرانی خواهند کرد.

وی افزود: باید بپذیریم شرایط کشور غیرعادی است، بنابراین اگر با صراحت بگوییم روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت.شریف ادامه داد: اینکه راهپیمایی در بعضی شهرها برگزار شود و در بعضی شهرها برگزار نشود، آسیب بیشتری می‌زند و منجر به فضاسازی دشمن در خصوص عدم استقبال مردم از این روز می‌شود، زیرا ملاک اصلی قضاوت رسانه های بیگانه در راهپیمایی روز قدس شهر تهران است. با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد.

ادامه مطلب:
خبرگزاری كار ایران (ایلنا) ILNA »

آتش‌سوزی در 6 هکتار از نخلستان‌های ‌رودان؛ 600 اصله درخت در آتش سوخت + فیلم- اخبار هرمزگان - اخبار استانها تسنیم | Tasnim

اخبار ایران و جهان را در خبرگزاری تسنیم بخوانید ادامه مطلب >>

هنوز درباره چگونگی برگزاری روز قدس تصمیم‌گیری نشده است/روز جهانی قدس تعطیل ناپذیر استراهپیمایی خودرویی در روز قدس؟ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: دیدگاهی مطرح است مبنی بر اینکه موتورسوارانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نمادهای تبلیغاتی روز قدس را حمل کنند و خانواده‌ها سوار بر خودرو در مسیر راهپیمایی حضور پیدا کنند خایه منی = شاش قاسم کتلتی کسخول ها!!! صد بار گفتم جرا حرفی میزنین که سوژه بشین و مسخره‌اتون کنن 🤦🏻‍♂️

سیاست آستان قدس رضوی بر محور درآمدزایی نیستسیاست آستان قدس رضوی بر محور درآمدزایی نیست تولیت آستان قدس رضوی: محور سیاست آستان قدس این است که اصل بر درآمدزایی نباشد، محور بر ایجاد اشتغال بیشتر است، هر چند درآمد کمتر باشد همين حرفا رو شما برو به صراحت از مردمِ سطح شهر بپرس ببين كى باور ميكنه امریکا موزدور واقعی است اولبرومناطق محروم کارسالم انجام بده و پلاک بزن این مکان توسط دولت امریکا برای حمایت ازحقوق بشرساخته شد نه ایینکه سالی یک میلیارد دلار بدهید به مسیح علی نژادومریم رجوی جفتک پرت کنند وجاسوس بهایی کاملا این سیاست مشخصه ! نیازی به گفتن نیست ! اصلا تابلوست که اینا به فکر در آمد نیستن مگه نمیبینید کشور سمبل و بلبل و قناریه همه چی عادیه مردم همه خوشحالن ما چقدر خوشبختیم که خامنه ای رهبرماست . اصی یه وضعیس مردم خوشبخت تر از ما ایرانی هانیست تو دنیا !! پراید 2میلیونه!

آمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه پاسداران تحریم کردآمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه_پاسداران تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین شرکت خدمات معدنی طیف، که تحت مالکیت، کنترل، یا مدیریت امیر دیانت بود را تحت تحریم قرار داده است. وزارت خزانه داری آمریکا کل ایرانو تحریم کرده دیگه چیزی مونده تا تحریم کنن؟خودشون میدونن که کارشون آب در هاون کوبیدن هست.

اختری: باید به هر نحو ممکن روز قدس را گرامی بداریم/ نباید روی بحث اجتماعات خیلی تمرکز کنیمرییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین: *باید به هر نحو ممکن روز قدس را گرامی بداریم *نباید روی بحث اجتماعات خیلی تمرکز کنیم *با استفاده از دیوارنگاری‌ها و بنرها می‌توانیم فضای مرتبط با روز قدس را در کشور ایجاد کنیم شما كه ليس ميزدين؟ چي شد؟ بحث جونتون بشه ميريم تو صد تا سوراخ؟ حتي روز قدس؟

تظاهرات مجازی روز کارگر؛ بالکن‌ها و شبکه‌های اجتماعی جایگزین خیاباناتحادیه های کارگری در فرانسه از مردم خواسته‌اند که به برگزاری آنلاین کنفرانس‌ها و کنسرت‌ها اقدام کنند و با انتشار عکس‌های اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی را به این موضوع اختصاص دهند.

راهپیمایی روز جهانی کارگر با گل میخک و فاصله‌گذاری اجتماعی در یونانراهپیمایی روز جهانی کارگر با گل میخک و فاصله‌گذاری اجتماعی در یونان روز_جهانی_کارگر ویروس_کرونا فاصله_گذاری_اجتماعی این گزارش را ببینید و بخوانید🔽

به گزارش ایلنا، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص هماهنگی‌های روز قدس گفت: از الان روشن است که ما در روز قدس در مقابل عملیات رسانه‌ای دشمن قرار می‌گیریم.به گزارش ایسنا، نصرت الله لطفی، صبح امروز در نشست هماهنگی در مورد چگونگی برگزاری راهپیمایی قدس در سال جاری با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور گفت: در مورد چگونگی بزرگداشت روز قدس در کشور پیشنهادات مختلفی مطرح شده است و باید در مورد این پیشنهادات تصمیم گیری شود.حجت‎الاسلام‌والمسلمین احمد مروی در حاشیه مراسم «افتتاح سالن تولید نخ‌های ظریف و شانه شده پنبه‌ای» اظهار کرد: ما همواره خود را مخاطب فرمایشات رهبر معظم انقلاب می‎دانیم.سلامی در فهرست تحریم‌ها قرار داده است.

اما می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی به خوبی در مورد بزرگداشت این روز استفاده کنیم. وی افزود: باید بپذیریم شرایط کشور غیرعادی است، بنابراین اگر با صراحت بگوییم روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت. وی افزود: با توجه به شرایط موجود، نمی‌توانیم نسخه واحدی را برای تمام کشور در مورد چگونگی برگزاری روز قدس داشته باشیم و باید متناسب با شرایط در هر منطقه تصمیم گیری کنیم. شریف ادامه داد: اینکه راهپیمایی در بعضی شهرها برگزار شود و در بعضی شهرها برگزار نشود، آسیب بیشتری می‌زند و منجر به فضاسازی دشمن در خصوص عدم استقبال مردم از این روز می‌شود، زیرا ملاک اصلی قضاوت رسانه های بیگانه در راهپیمایی روز قدس شهر تهران است.   حجت‎الاسلام‌والمسلمین مروی اظهار کرد: همان‌گونه که همکاران ما برای رونق تولید برنامه و توفیقاتی داشتند، برای جهش تولید در حوزه‎های مختلفی چون کشاورزی، صنعت و نیز بخش دارویی طرح‎هایی را در نظر دارند که امیدواریم در این زمینه‌ها هم شاهد جهش تولید باشیم. با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد. قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کشور، با بیان این که از سیاست های کلی نظام در این زمینه تبعیت می کنیم‌، افزود: دشمن، دشمن است و ما هرکاری بکنیم جوسازی می کنند. وی در پایان گفت: از حالا با گردنی برافراشته می‌توانیم اعلام کنیم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود و تمرکز خود را در بهره گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی بگذاریم.» او در ادامه تاکید کرده است که «ایالات متحده به همکاری با نهادهای مالی، سازمان‌های غیرانتفاعی، و شرکای بین المللی خود برای تسهیل تجارت و کمک‌های انسان‌دوستانه به مردم ایران ادامه می‌دهد.

لینک کوتاه . لطفی در ادامه صحبت‌های خود با تاکید بر اینکه دفاع از آرمان فلسطین و بیزاری از استکبار و رژیم آدمکش صهیونیستی تعطیل ناپذیر است، اظهار کرد: روز قدس یک مناسبت فقط برای ایران و یا جهان اسلام نیست بلکه تمام موحدان جهان و آزادی خواهان در آن شریک هستند. تولیت آستان قدس رضوی اضافه کرد: به محض ورود بخش خصوصی به این بخش‌های پر ریسک و پر خطر، آستان قدس از آن‌ها خارج خواهد شد.