امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد/ نگران قضاوت دشمنان نباشیم

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 38 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Quality Score:
  • News: 18%
  • Publisher: 53%

ایران سرفصلها اخبار

ایران آخرین اخبار,ایران سرفصلها

سردار شریف: امکان برگزاری راهپیمایی روز قدس در شهر تهران وجود ندارد/ نگران قضاوت دشمنان نباشیم

به گزارش ایلنا، سردار رمضان شریف سخنگوی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی امروز یکشنبه در جلسه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در خصوص هماهنگی‌های روز قدس گفت: از الان روشن است که ما در روز قدس در مقابل عملیات رسانه‌ای دشمن قرار می‌گیریم. اما می‌توانیم از پتانسیل فضای مجازی به خوبی در مورد بزرگداشت این روز استفاده کنیم.

وی افزود: باید بپذیریم شرایط کشور غیرعادی است، بنابراین اگر با صراحت بگوییم روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود به جایی بر نمی‌خورد و نباید دغدغه این را داشته باشیم که دشمنان چه قضاوتی در این زمینه خواهند داشت. شریف ادامه داد: اینکه راهپیمایی در بعضی شهرها برگزار شود و در بعضی شهرها برگزار نشود، آسیب بیشتری می‌زند و منجر به فضاسازی دشمن در خصوص عدم استقبال مردم از این روز می‌شود، زیرا ملاک اصلی قضاوت رسانه های بیگانه در راهپیمایی روز قدس شهر تهران است. با توجه به وضعیت شهر تهران در مورد شیوع ویروس کرونا به احتمال زیاد امکان برگزاری راهپیمایی در شهر تهران وجود ندارد.

وی در پایان گفت: از حالا با گردنی برافراشته می‌توانیم اعلام کنیم راهپیمایی روز جهانی قدس برگزار نمی‌شود و تمرکز خود را در بهره گیری از رسانه‌ها و فضای مجازی بگذاریم.

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.
این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 /  🏆 10. in İR

ایران آخرین اخبار, ایران سرفصلها

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

هنوز درباره چگونگی برگزاری روز قدس تصمیم‌گیری نشده است/روز جهانی قدس تعطیل ناپذیر استراهپیمایی خودرویی در روز قدس؟ شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی: دیدگاهی مطرح است مبنی بر اینکه موتورسوارانی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی نمادهای تبلیغاتی روز قدس را حمل کنند و خانواده‌ها سوار بر خودرو در مسیر راهپیمایی حضور پیدا کنند خایه منی = شاش قاسم کتلتی کسخول ها!!! صد بار گفتم جرا حرفی میزنین که سوژه بشین و مسخره‌اتون کنن 🤦🏻‍♂️
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

سیاست آستان قدس رضوی بر محور درآمدزایی نیستسیاست آستان قدس رضوی بر محور درآمدزایی نیست تولیت آستان قدس رضوی: محور سیاست آستان قدس این است که اصل بر درآمدزایی نباشد، محور بر ایجاد اشتغال بیشتر است، هر چند درآمد کمتر باشد همين حرفا رو شما برو به صراحت از مردمِ سطح شهر بپرس ببين كى باور ميكنه امریکا موزدور واقعی است اولبرومناطق محروم کارسالم انجام بده و پلاک بزن این مکان توسط دولت امریکا برای حمایت ازحقوق بشرساخته شد نه ایینکه سالی یک میلیارد دلار بدهید به مسیح علی نژادومریم رجوی جفتک پرت کنند وجاسوس بهایی کاملا این سیاست مشخصه ! نیازی به گفتن نیست ! اصلا تابلوست که اینا به فکر در آمد نیستن مگه نمیبینید کشور سمبل و بلبل و قناریه همه چی عادیه مردم همه خوشحالن ما چقدر خوشبختیم که خامنه ای رهبرماست . اصی یه وضعیس مردم خوشبخت تر از ما ایرانی هانیست تو دنیا !! پراید 2میلیونه!
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

آمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه پاسداران تحریم کردآمریکا یک شهروند ایرانی عراقی را به دلیل همکاری با نیروی قدس سپاه_پاسداران تحریم کرد وزارت خزانه‌داری آمریکا همچنین شرکت خدمات معدنی طیف، که تحت مالکیت، کنترل، یا مدیریت امیر دیانت بود را تحت تحریم قرار داده است. وزارت خزانه داری آمریکا کل ایرانو تحریم کرده دیگه چیزی مونده تا تحریم کنن؟خودشون میدونن که کارشون آب در هاون کوبیدن هست.
منبع: VOA Farsi صدای آمریکا - 🏆 17. / 51 ادامه مطلب »

اختری: باید به هر نحو ممکن روز قدس را گرامی بداریم/ نباید روی بحث اجتماعات خیلی تمرکز کنیمرییس کمیته حمایت از انقلاب اسلامی مردم فلسطین: *باید به هر نحو ممکن روز قدس را گرامی بداریم *نباید روی بحث اجتماعات خیلی تمرکز کنیم *با استفاده از دیوارنگاری‌ها و بنرها می‌توانیم فضای مرتبط با روز قدس را در کشور ایجاد کنیم شما كه ليس ميزدين؟ چي شد؟ بحث جونتون بشه ميريم تو صد تا سوراخ؟ حتي روز قدس؟
منبع: isna_farsi - 🏆 2. / 63 ادامه مطلب »

تظاهرات مجازی روز کارگر؛ بالکن‌ها و شبکه‌های اجتماعی جایگزین خیاباناتحادیه های کارگری در فرانسه از مردم خواسته‌اند که به برگزاری آنلاین کنفرانس‌ها و کنسرت‌ها اقدام کنند و با انتشار عکس‌های اعتراضی در شبکه‌های اجتماعی فضای مجازی را به این موضوع اختصاص دهند.
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

راهپیمایی روز جهانی کارگر با گل میخک و فاصله‌گذاری اجتماعی در یونانراهپیمایی روز جهانی کارگر با گل میخک و فاصله‌گذاری اجتماعی در یونان روز_جهانی_کارگر ویروس_کرونا فاصله_گذاری_اجتماعی این گزارش را ببینید و بخوانید🔽
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »