امضای ۱۷ فرمان اجرایی توسط بایدن؛ دستور منع مهاجرت مسلمان لغو شد

  • 📰 ilnanews
  • ⏱ Reading Time:
  • 22 sec. here
  • 2 min. at publisher
  • 📊 Qulity Score:
  • News: 12%
  • Publisher: 53%

رئیس‌جمهوری جدید آمریکا ساعاتی پس از مراسم تحلیف، در کاخ سفید حاضر شده و ۱۷ فرمان اجرایی را امضا کرد.

ایران اخبار, ایران سرفصلها

به گزارش ایلنا به نقل از رادیو اروپای آزاد، «جو بایدن» رئیس‌جمهوری جدید آمریکا ساعاتی پس از مراسم تحلیف، در کاخ سفید حاضر شده و ۱۷ فرمان اجرایی را امضا کرد.

از جمله این فرمان‌ها، لغو محدودیت سفر شهروندان کشورهای عمدتا مسلمان از جمله ایران به ایالات متحده است. بایدن همچنین فرمان استفاده از ماسک در همه ساختمان‌های دولت فدرال برای کمک به مهار بحران ویروس، برابری نژادی و حمایت از گروه‌های محروم و همچنین بازگشت آمریکا به معاهده اقلیمی پاریس را امضا کرد. بر اساس این گزارش، ۹ فرمان اجرایی امضا شده توسط جو بایدن برای «تغییر» تصمیم‌های دولت گذشته آمریکا بوده است.

این خبر را خلاصه کرده ایم تا بتوانید سریع آن را بخوانید. اگر به خبر علاقه مند هستید، می توانید متن کامل را اینجا بخوانید. ادامه مطلب:

 

از نظر شما متشکرم. نظر شما پس از بررسی منتشر خواهد شد.

Similar News:همچنین می توانید اخبار مشابهی را که از منابع خبری دیگر جمع آوری کرده ایم، بخوانید.

جو بایدن با امضای ۱۷ فرمان اجرایی در روز نخست میراث ترامپ را نشانه رفتجو بایدن گفت: «کار را با وفا به وعده‌هایی که به مردم دادم شروع می‌کنم.» به نیت چهارده معصوم باید چهارده تا امضا میکرد😁😁😁 امیدوارم نشانه هایش سبب جنگ های ویرانگرنشود ودرجهت صلح وآرامش همه جانبه ی جهانی باشدوباتوجه به سن وسالش تجربیاتش را برای تعامل سازنده وحفظ کرامت انسانی بکاربگیرد
منبع: euronews_pe - 🏆 8. / 59 ادامه مطلب »

بایدن با امضای چند فرمان سیاست‌های دولت ترامپ را لغو کرد - BBC News فارسیجو بایدن، در اولین اقدامش به عنوان رئیس جمهوری جدید آمریکا فرمانی را برای مقابله با همه گیری ویروس کرونا امضا کرده است. شیوع کرونا تاکنون باعث مرگ بیش از چهار صد هزار آمریکایی شده و به اقتصاد این کشور آسیب فراوانی وارد کرده است. او همچنین در اولین روز کاری خود در تغییر اساسی دیگری در سیاست‌های دونالد ترامپ، فرمان اجرایی خروج این کشور از سازمان بهداشت جهانی را لغو کرد.
منبع: bbcpersian - 🏆 15. / 51 ادامه مطلب »

امضای توافق‌نامه حمل و نقل هوایی میان مراکش و اسرائیلمراکش و اسرائيل توافق‌نامه‌ای مبنی بر آغاز پروازهای مستقیم بین دو کشور را امضا کردند. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »

امضای توافق عادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی و کوزوو- اخبار آسیای غربی - اخبار بین الملل تسنیم | Tasnimعادی‌سازی روابط رژیم صهیونیستی و کوزوو وزرای خارجه رژیم صهیونیستی و کوزوو شامگاه دوشنبه در مراسمی که به صورت مجازی برگزار شد، توافق برقراری روابط دیپلماتیک را به امضا رساندند التطبيع_خيانة با تمام دنیا هم عادی کنه،با ما چه میکنه؟با ندای خیبر خیبر یا صهیون،چه میکنه؟ اشتباه نوشتی خبرگزاری محترم با اون ادمه روابطش رو عادی سازی کرده نه با کشور کوزوو یا هر جای دیگه مگه وقتی شاه با اسقاطیل رابطه داشت ما هم روابط عادی داشتیم؟
منبع: Tasnimnews_Fa - 🏆 14. / 51 ادامه مطلب »

امضای توافق تجارت آزاد با بریتانیا باعث رونق صادرات به این کشور شدمیزان صادرات بخش‌های مختلف اقتصادی ترکیه به بریتانیا پس از امضای توافق تجارت آزاد بین دو کشور، در ماه ژانویه سال جاری رشد قابل توجهی پیدا کرد. - خبرگزاری آناتولی
منبع: aa_persian - 🏆 11. / 53 ادامه مطلب »